Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van olyan bokaszalag-szakadás amit nem kezelnek, csak mankóval? fórum

Van olyan bokaszalag-szakadás amit nem kezelnek, csak mankóval? (tudásbázis kérdés)


6. Charlize (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 15. 13:33

Á, dehogy. Papucsoztam.

De 1 hét után annyira helyre jött, hogy már mentem dolgozni, és nem hordtam ezt a vackot. Vezettem. Jobb lábam egyébként. Viszont be van dagadva a lábfejem azóta is, így is nehezen megy rá cipő. Nem fáj, csak feszít néha, mert beszűkült a bokám mozgása.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Charlize)
2023. máj. 15. 11:46
Erre te tudtál cipőt húzni?
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 14. 10:46

3 hete szakadt az enyém. Ottobock Malleo Sprint bokarögzítőt írtak fel és könyökmankót.

1 hétig nem volt szabad ráállni. A reumatológián kell jelentkeznem a 4. héten és el fognak küldeni gyógytornára.


Szerintem nem mindegy, hogy hogyan, hol szakad. Nekem kívül és a csontról szakadt le.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 12. 09:00
Ha minimális a szakadás ,akkor igen, nekem olyan cipőszerű tépőzáras bokát erősen rögzítő eszközöm volt. Balesetiben írták fel, Orfiba kellett mennem más ügyben, ott meg az orvos azt mondta azonnal dobjam el. Használtam, mert repülővel utaztam, féltettem, nehogy utazáskor történjen valami. Rendbe .jött
2023. máj. 11. 15:38
Szerintem azt nem szokták gipszelni. Nekem diák koromban volt, pihentetni kellett, nem volt gipszem. Biztos azért kapta a mankót, hogy semmiképp se álljon rá.
2023. máj. 11. 14:04
Ismerősöm két mankóval közlekedik, és elmondta, hogy nem kapott részleges szalagszakadásra még egy rögzítőt, fáslit sem. Csak mankókat, mivel, mostanában nem szokás pl fekvőgipszbe helyezni. Van ilyen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook