Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van olyan anyuka köztünk, aki embólia vagy trombózis után vállalt babát? fórum

Van olyan anyuka köztünk, aki embólia vagy trombózis után vállalt babát? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 28. 14:25

ahaaaa...

szerencséd volt...:))én nem úsztam meg..nem tudom hány inekció,1 évig a tabletta szedése.:(((


na nem baj,túl vagyunk rajta..


kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii

2010. aug. 28. 14:12
annyit mondott a dokim és a védönőm is hogy amint sikerül a baba irány az érsebész illetve a vége felé esélyes vagyok vérhigitó inekció használatára de mint írtam megúsztam:-)
3. 6c5f346e46 (válaszként erre: 2. - 006373a427)
2010. aug. 28. 14:09

aha..

köszi..nekem embólia volt,trombózis nem...szerencsére..


mikor eldöntöttétek,a következő babát,elötte egyeztettél dokival,nem monta,hogy kockázatos??????

2010. aug. 28. 14:02
Szia nekem mikor a nagyobbik kisfiammal voltam terhes 3 éve akkor volt tombózisom kb 30.héten kezdődött,de nem kaptam vérhigitó inekciot csak nagyon sokat kellett kennem borogatnom és a doki is nagyon figyelte hogy mi a helyzet,aztán mikor ujra terhes lettem tavaly nyáron azonnal az érsebészetre küldtek és megnéztek kompresszios harisnyát kellett használnom és töbször kontrollra menni de bár a vége már necces volt de megusztam nem jött ki mégegyszer:-)
2010. aug. 28. 13:45

olyan anyukákat keresek akik embólia vagy trombózis után vállaltak babát,volt e kockázat,megismétlődött-e..

én a második lánykám után kaptam tüdő embóliát,a várhigitó hiánya miatt...a hematologus szerint van kockázat,de szerinte a vérhigítók együttel alkamazásával kicsi az esély egy ujjabb embólia kialakulására,a trombophilia vizsgálat sem mutatott hajlamot semmire......

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook