Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van okom félni? fórum

Van okom félni? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 12. 10:33
Ha rendesen szedted a tabit, nem maradt ki egy szem se, nem volt hasmenésed, nem hánytál és nem tömted magad magas dózisú C vitaminnal, akkor rendesen védett elvileg. Simán megjöhet bármikor, és akár tolódhat is, tehát hogy egy nappal később/előbb jön meg a megvonásos, mint ahogy szokott :) Mióta szeded?
6. Szuszy (válaszként erre: 1. - Manka555)
2012. jan. 11. 21:03
Talán attól a lelki októl.... valószínűleg ha kicsit lenyugszol szépen meg fog jönni. Egyébként még egy hét késés után sem kellene pánikolni, nem egy nap után szerintem.
5. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Manka555)
2012. jan. 11. 20:58
attól a lelki zürtől is késhet amitől nem sikerült a ...se
2012. jan. 11. 20:57
Igen, esélyes, hogy a fertőzés okozza a késést. Doki tud pontos választ adni rá. Minél előbb menj el.
3. CarNicol88 (válaszként erre: 1. - Manka555)
2012. jan. 11. 20:57
Mind a ketten menjetek el orvoshoz! Mert ha csak Ő megy Te nem akkor visszafertőzhetitek egymást! Akkor viszont nincs kiút belőle sajnos ....
2012. jan. 11. 20:54
Talán az említett fertőzéstől!!!
2012. jan. 11. 20:52
Sziasztok! Van némi problémám...Ma kellett volna megjönnie a menstruációmnak, de semmi jele. Szedek fogamzásgátlót elég rég óta és pontosan is szokott megjönni, most nem rég szeretkeztünk is a párommal, hogy öszinte legyek lelki okok miatt nem is élveztünk el félbemaradt a dolog. Viszont azt hiszem elkaphattam valami gombás fertőzést mert uszodában voltunk pár hete és néhány napja éreztem hogy erős viszketésem van. Volt itthon krém, csökkentettem vele a viszketést de majd lemegy orvoshoz megnézetni, sajnos hajlamos vagyok ilyenekre..Szerintetek mitől késhet? sosem szokott gyógyszer mellett késni, és rendesen is szedtem. Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook