Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van most hasmenéses vírus? Ha igen, hány napig tarthat? fórum

Van most hasmenéses vírus? Ha igen, hány napig tarthat? (tudásbázis kérdés)


2011. okt. 18. 00:13
Nekem eleinte barna,mondjuk a napi elsö,aztan ahogy ürül kezd kevesebb mennyisegü lenni es kicsit sargasabb.Volt hogy kicsit nyalkas volt,de az is csak akkor amikor mar szinte nincs ami kijöjjön.Nem sokat eszem,es föleg higat,ugye a leves meg az activia.Gondolom a szine ettöl mas.Amugy a kedvem jo,a hasam se faj,csak neha csikar.Amugy bocsanat amiert ennyire kireszletezem,de kicsit felek.Ja es ugy kezdödött ez az egesz hogy egy kajaldaban ettem spenotot de valahogyan nem esett jol...azota van ez,remelem nem szalmonella.Mindenesetre ha nem mulik akkor mindenkepp elmegyek orvoshoz.
16. Trinitas (válaszként erre: 9. - Hellcat)
2011. okt. 17. 22:39
Lányomnak sárga hasmenése volt, megijedtem, hogy szervi baj vagy bélgyulladás.. de a kedve jó volt, napi két híg székleten kívül nem volt más tünete. ÉS rokonoméknál is sárga volt a széklet gyerekeknél.. meg a bölcsiben sem volt semmi durva ezen kívül, ott volt mindenféle színű..
15. Kanalasorvosság (válaszként erre: 9. - Hellcat)
2011. okt. 17. 22:02

A színe sok mindentől lehet! Akkor van gond ha tartósan valamilyen!

Én egyszer nagyon megilyedtem amikor megindult a hasam és vérvörös színű volt a székletem!! Aztán mondták hogy az előtte megivott céklalé miatt volt:)

Szóval ha kevesebb kaját veszel magadhoz és megy a hasad akkor néha bizonyos színanyagokat nem von ki a kajából a szervezeted! Ez még nem gond!

ja és igen,egyéntől függ hogy meddig tart de ma már nagyon jó hasfogók vannak ha nagyon kéne.

2011. okt. 17. 20:36
Meg ilyenkor szokták mondani, hogy répát, almát, banánt, főtt rizst, burgonyát egyen a beteg.Legalábbis nekünk a dokink ezt mondta.A ropi, meg a sós keksz szintén jó. A kólát nem tudom. Mindenesetre jobbulást neked! :) Ja és ahhoz, hogy a bélflóra gyorsabban helyreálljon, Normaflore ajánlott.
13. fildus
2011. okt. 17. 20:33
A cola hányinger ellen jó :-)
2011. okt. 17. 20:23
Hat nem utana hanem epp amikor ram jon a hasmenes.De akkor most nem eszek majd azt sem,most ropit ettem kolaval,allitolag az jo ra.
2011. okt. 17. 20:22
Egyébként ilyen esetben úgy tudom, hogy nem jó semmiféle tejterméket enni. Valami olyanra emlékszem, hogy a bélben lévő bacikat táplálja. Azt nem figyelted még meg, hogy esetleg az activia fogyasztása után jön a görcs?
2011. okt. 17. 20:18
vagy nem epe hanem lep azt hiszem:)
2011. okt. 17. 20:18
es az normalis hogy egyszer sotetebb szinu,masszor vilagosabb?Parom ramijesztett,hogyha vilagosabb akkor epebajom van...de nem faj semmim,meg vegulis betegnek sem erzem mar magam,annyi,hogy mielott jon a hasmenes elkezd gorcsolni a hasam meg kicsit fel vagyok fujodva
2011. okt. 17. 20:15
Nálunk az oviban már több hete jön-megy. Az óvónénik sem maradhattak ki a "jóból".Az egyik 1 hétig beteg volt, a másiknál 1 napig tartott. A gyerekeknél is volt, aki még kórházba is került, másoknak viszont csak egy enyhe hasmenést okozott.
2011. okt. 17. 20:12
Amugy csutortok ota levest eszem,fott krumplit,kekszet,activiat meg teat.
2011. okt. 17. 20:12
Jah es 23 eves vagyok,igaz elado vagyok egy langossutoben es naponta tobb szaz ember megfordul...
2011. okt. 17. 20:11
Csutortok reggelre jott elo nalam,hanyingerrel kezdodott es hasmenes lett.Aztan vettem be B6-ot meg Bolus-t,meg dietaztam.Jobb is lett,bar reggelente azota is volt egyszer hasmenesem (eleg hig szeklet) aztan ma megint szarabb lett a gyomrom es ma mar harmadszor volt hasmenesem.Nem tudom mi bajom lehet,de mar kezdek felni.Maskor is volt ilyen de nem tartott ennyi napig...
2011. okt. 17. 20:11
Nálunk 1 nap volt...
3. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Hellcat)
2011. okt. 17. 20:10

Van!

Ezt nem lehet tudni, mindenkinél másként hat.

2011. okt. 17. 20:10
Minden szeptember-október (iskola-óvoda kezdés) erről szól. Durván egy hét alatt vége.
2011. okt. 17. 20:09
Van most hasmeneses virus?Ha igen, hany napig tarthat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook