Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van minimálár az Ebay-on? fórum

Van minimálár az Ebay-on? (tudásbázis kérdés)

2008. jún. 4. 20:51
mennyi ido alatt érkeznek meg az áruk? én most rendeltem egy taskat angliábol és vissza is kaptam a levelet, hogy kifizettem!paypalt használok néha!kiváncsi vagyok a táskára!96%os volt a pozitiv visszajelzése az eladomnak!már várom az árut nagyon!tegnap rendeltem!egy hét legalább nem?
20. PBalázs (válaszként erre: 17. - Petrikek)
2008. márc. 16. 18:32
A Teszvesz-től megtudtam, hogy ne írjak neki több levelet, meg ne küldjek több faxot, mert fiókom felfüggesztése végleges. Már E-mail-t is kaptam, hogy ne zaklassam a Teszvesz munkatársait. Nem tudom, mi lenne akkor, ha sokan járnának így, ahogy én jártam. Én már annak is örülnék, ha az egész www.teszvesz.hu megszűnne, mert akkor legalább semmiféle lap.hu oldalon nem láthatnám a Teszvesz-t, s az emberek is kénytelenek lennének más honlapon eladni. Egyenlőre a www.adok-veszek.net honlappal próbálkozom, de ahányszor megnyitom a freemail-t, nem látok új üzenetet. Vannak olyan dolgok, amelyek nekem nem kellenek, s lehet, hogy egy idegen embernek kellenének, de lehet, hogy nem hallották hírét a www.adok-veszek.net honlapnak.
19. helenhadsell (válaszként erre: 7. - Aa505a5274)
2007. dec. 13. 13:37
A paypal abszolut biztonsagos. Nagyon surun hasznalom.
2007. nov. 15. 17:48
szia! én is úgy tudom, hogy nincs. Az ebay helpdeskjénél dolgoztam (ugyanis az itt működik Magyarországon... a fene se gondolná...)
17. petrikek (válaszként erre: 16. - Rozália)
2007. nov. 1. 07:29
Egy aukciós piactér. NÁlunk a vatera és a teszvesz a két legnagyobb..
2007. nov. 1. 06:22
Mi az az Ebay???
15. petrikek (válaszként erre: 14. - D'or)
2007. aug. 15. 05:06
Én úgy tudom, hogy az Ebay-on akkor is fizetni kell, ha feltöltesz árut (és képfeltöltésért külön kell fzetni), így nem biztos, hogy megéri, mert ha nem adod el, akkor veszíthetsz rajta. De lehet, hogy van itt valaki, aki már adott is el, nem csak vásárolt.
14. d'or
2007. júl. 29. 11:36

engem is erdekelne,meg nem vettem dolgokat, de mar nezelodtem ,jo aron ki leeht fogni...Csak eloszor akarok nyitni egyí Paypal szamlat, hogy egyszerubben tudjak fizetni.

MAS TEMA:erdekelne ,hogy tudnek en is feltenni dolgokatí eladasra EBay-re vki hasznalja mar Tapasztalatok???

13. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 12. - Rozsazsa)
2007. júl. 1. 22:34
a legismertebb internetes bolt. Rendelhetsz rola eleg sok mindent.
2007. júl. 1. 22:01
Segitsetek mi az az Ebay?
11. aa505a5274 (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2007. jún. 25. 06:46
Köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél!!!!
10. emagdi (válaszként erre: 8. - Aa505a5274)
2007. jún. 24. 20:55

még annyit: érdemes olyan eladótól rendelni, akinek már nagyon sok pozitív visszajelzése van. ezek nagy valószínűséggel nem fognak átverni, és elküldik a vásárolt holmit.

egyébként ha mégsem érkezne meg az áru, vagy gond lenne vele, a paypalnál és az ebaynél is lehet reklamálni, de szerencsére nekem még nem volt ilyen esetem, minden szépen időben megérkezett.

9. emagdi (válaszként erre: 7. - Aa505a5274)
2007. jún. 24. 20:54

szerintem a paypal teljesen biztonságos.

annyira kell vigyázni, hogy ne add meg senkinek a jelszavadat, még véletlenül sem. (de ez bármelyik banki dologra igaz)


ez úgy működik, hogy nyitsz egy paypal számlát, ahhoz hozzárendeled a bankkártyádat, és akkor egy kattintással tudsz fizetni az interneten (ebayen is). persze ésszel kell használni, és nem bedőlni mindenféle spam levélnek, ahol esetleg kicsalják az adataidat. ha nem adod meg a jelszavad másnak, akkor nem tudják lelopni a pénzed.

persze ha idegenkedtek tőle, akkor ne használjátok inkább! esetleg csináltassatok kimondottan internet kártyát (néhány banknál van ilyen), és akkor arra csak annyi pénzt kell mindig átvezetni a rendes bankszámládról, amennyit éppen fizetni akarsz. (az internetszámlához adnak egy bankkártyaszámot, ezt tudod használni az internetes fizetéseknél. de a főszámládon levő pénzhez ezzel nem férnek hozzá)


az átutalás, vagy egyéb fizetési mód azért kevésbé jó, mert sokkal drágább (járulékos költségek).

8. aa505a5274 (válaszként erre: 6. - Ancika)
2007. jún. 24. 20:05
És szeretsz onnan rendelni? Minden megérkezett? Nincsenek rossz tapasztalataid?
7. aa505a5274 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. jún. 24. 20:05

Szia!


Nagyon köszi!


akkor itt nincs minimálár (mint a vaterán, pl. hogy a kikiáltási ár 1 Ft de a minimálár 5000). Igen írtam is kérdést az eladónak, a postaköltséggel kapcsolatban.:)

Pay.-pal-lal nem szeretnék fizetni, mert a párom nem engedi, szerinte nem biztonságos. Neked mik erről a tapasztalataid?

6. Ancika (válaszként erre: 5. - Rozsazsa)
2007. jún. 24. 14:05

www.ebay.at

www.ebay.de

www.ebay.com



én is szoktam onnan vásárolni.

olyan mint a tesz-vesz

5. rozsazsa (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2007. jún. 24. 13:13
Mond el légyszi mi az az Ebay éshol található? Köszike
4. emagdi (válaszként erre: 2. - Aa505a5274)
2007. jún. 24. 10:19

szia! én párszor már vásároltam az ebayről.

az a minimálár/aktuális ár, amit látsz a termék mellett feltüntetve. erre tudsz licitálni.

az, hogy az adott eladó milyen fizetési módokat fogad el, mindig fel van tüntetve a termék oldalán (lap alja). paypal-lal általában mindenkinek lehet fizetni.

ha bizonytalan vagy inkább kérdezd meg az eladót, mintsem licitálj, aztán utólag derül ki, hogy nem is tudsz úgy fizetni ahogy szeretnél, vagy hogy nem annyi a postaköltség, mint gondoltad.

2007. jún. 24. 09:40
Senkinek nincs tapasztalata?
2007. jún. 24. 08:07

Szeretnék rendelni onnan, de még nincs benne tapasztalatom.

Ha van, hol van feltüntetve? És mindenhol lehet banki átutalással fizetni, vagy néhol csak Paypal-lal? Mennyire biztonságos a szállítás?

2007. jún. 24. 08:04
Van minimálár az Ebay-on?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook