Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van megoldás a szerelmünk beteljesedéséhez? fórum

Van megoldás a szerelmünk beteljesedéséhez? (beszélgetős fórum)


1 2
4. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 3. - B59d693a46)
2007. nov. 23. 14:14

Ez meg a masik. Mekkora az eselye, hogy egy gyerek osszejon ennyi probalkozas mellett? Itt tudnanak rola az anyukak meselni, 1 meg lehet, de egymas utan 2 is, na annak a matematikai eselye mar nagyon kicsi.

Valszeg a pasi hazudik, mint a vizfolyas es kozben beetet egy hiszekeny lanyt.

2007. nov. 23. 14:11
Nem kell mindent elhinni, amit egy férfi mond. Csak 3-4 havonta...? Persze....és milyen érdekes, mindig összejön egy baba...Ne legyél már ilyen naiv!
2. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - Viki82_03)
2007. nov. 23. 14:07

Az irantad erzett nagy szerelemben csinalt egy masik nonek par gyereket.

A helyedben paros labbal rugnam ki, de persze ez en vagyok.

2007. nov. 23. 13:58

Sziasztok!


Szeretnék véleményeket „hallani”! Írjatok! Nagyon el vagyok keseredve! Már nem tudom,mi a helyes,és mi nem az! Kívncsi vagyok,ki mit hogyan cselekedne a helyemben!


Köszi!


A történetünket röviden és tömören leírom,van egy hosszú,részletes változat,azt el kéne olvasni,h nagyjából képbe legyen az ember!


Volt egy 8 éves kapcsolatom,ami közös döntés alapján véget ért. Eltelt másfél két év külön,-ezalatt jöttem össze a nős férfival-most újra együtt vagyunk,de már megbeszéltük,h most 9hónap elteltével,amit együtt töltöttünk, nem működik a dolog. Már csak barátok vagyunk,de még együtt lakunk. Amint lehetőség lesz,külön költözünk!


Összejöttem egy sráccal(aki nős,számomra ez már későn derült ki)azért is vette feleségül,mert terhes lett az első lányukkal,már nagy hassal esküdtek.Mikor már együtt voltunk,csak még nem laktunk együtt,és a neje nem tudott rólam,voltak együtt egyszer. Akkor tudtam meg,mikor kiderült,h 2.gyerekük lesz és meg akarja tartani a felesége. A fiú nem akarta megtartani,mert nem szeretik egymást,mindig veszekednek, kiabálnak vagy nem beszélnek. Zsarolta,és fenyegette,h menjen vissza, mert különben nem találkozhat a másik lányával se,és nem is láthatja. A gyerek születése előtt végül vissza ment.(pár hetes volt mikor kiderült,h baba lesz). Nem változott köztük semmit a helyzet,alig van otthon,veszekednek. A nő mondta is neki már ,h keressen meg,menjen vissza hozzám,mert ő így nem akar élni-3-4havonta van csak szex náluk. Legutóbb 4 és fél hónapja voltak együtt,mikor sikerült még egy babát összehozniuk. Először ezzel sikerült megfognia ,aztán ugyanígy sikerült másodszorra is ,h visszamenjen,most meg ezzel akarja maga mellett tartani.

A „srác” azóta is mindig hív,nagyon szeret azt mondja,de ezt érzem is! Nincs nap,h ne gondolna rám! Nagyon hiányzok neki! (ez nálam ugyanígy van!) Gyötrődik folyamatosan,mert milyen apa az olyan,aki otthagyja a gyerekeit?


Én nem tudom milyen az,ha szülő az ember,mert nincs még babám! Ezért is szeretnék,sok embert meghallgatni,kíváncsi vagyok ki mit gondol! Érdemes csak a gyerekek miatt együtt maradni,és boldogtalanul élni,veszekedni,vitázni,gyengédség, szeretet és szexmentes életet élni? A nőnek ez így élet?


Mikor együtt voltunk,mindig álmodoztunk,h milyen lesz ,ha saját babánk lesz,milyen boldogok leszünk együtt...szertefoszlott minden álmunk?...még mindig el tudnám képzelni vele..

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook