Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van még valakinek ilyen tapasztalata? fórum

Van még valakinek ilyen tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 19. 09:13
Szerintem mindenképpen menj orvoshoz és egy hasi ultrahang sem ártana:)
2011. ápr. 18. 18:58
Szerintem menj el dokihoz,mert az ilyen "barnázás",hasfájás méhen kívüli terhesség jele is lehet.Nekem ezek voltak a jelek,sajnos...
7. Sibetti (válaszként erre: 6. - T.Ili)
2011. ápr. 18. 18:42
Igen, szeretnénk majd! Csak mivel február végén hagytam abba a bogyót, akartam, hogy kicsit tisztuljon a szervezetem. De jó lenne, ha az lenne! ;)
6. t.Ili (válaszként erre: 4. - Sibetti)
2011. ápr. 18. 18:38

Persze az is lehet!

De az nem jár hányingerrel!

Persze,ha úgyis babát akartok,akkor még tényleg várhatsz a nődokival.

2011. ápr. 18. 17:23
Várj még, nem kell menni szerintem.
4. Sibetti (válaszként erre: 3. - T.Ili)
2011. ápr. 18. 16:50
Igen, óvszerrel védekeztünk! Mindig le is ellenőrizzük, hogy nem szakadt-e ki! Tudom, hogy el kéne mennem dokihoz, de ha csak arról van szó,hogy most áll helyre a hormon háztartásom, nem fizetnék ki a vizsgálatért sok ezer forintot. Magánhoz járok.
3. t.Ili (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2011. ápr. 18. 16:05

Védekeztél valamivel?

Mert az én második gyerekem ilyen tünetek után 8 hónapra megszületett!:)

2011. ápr. 18. 15:57
Menj el nőgyógyászhoz.
2011. ápr. 18. 15:47
Sziasztok! február végén hagytam a fogigátlót. A következő mensim rendre meg is jött, csak talán kicsit kevesebb volt. TArtott ameddig szokott. Aztána ahogy vége lett, egy hét múlva elkezdtem barnázni, és már egy hete tart. A hasam is fáj, mintha meg akarna jönni, illetve néha hányingerem van. Volt már valaki így? Ahogy olvasgattam más fórumokat ezzel kapcsolatban, ilyen tapasztalatról senki nem írt! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook