Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van még valakinek bedagadt bokája? Mitől van? fórum

Van még valakinek bedagadt bokája? Mitől van? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 18. 21:11

Újra itt vagyok! Mikor kiírtam a fórum témát, elmentem a dokimhoz, de elintézett annyival, hogy Én ilyen típus vagyok, akinek ilyen a lába! Így ennyiben maradt!

Viszont pár napja, fáj is! Hová tudnék, vagy hová lehet ezzel a problémával menni, ahová nem kell beutaló, mert a dokim úgy érzem, megint nem foglalkozna ezzel? Nagyon köszönöm, ha válaszol valaki!

2011. nov. 19. 01:09
viztol/szivproblema/,ne varj menj el orvoshoz mig komolyabb problemad nem lesz,
2011. aug. 25. 11:21
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat!
2011. aug. 25. 10:11

Nekem a nyiroködémától van bedagadva.Rendszeres speciális kötéssel szinten tartható de ebben a nagy melegben nem bírom a kötést!

Mindenképp nézesdd meg dokival!!!!

2011. aug. 25. 09:20

Szia!


Pont a múltkoriban volt ilyen problémája egy barátnőmnek, neki is a melegben állandóan betagadt a bokája. Mesélte, hogy ugye sokat iszik, de mosdóba nem nagyon jár, felvizesedik a lába és bedagad. Vízhajtót kapott a dokitól, és már jobban van. Szerintem ne aggódj, ha komoly betegség lenne, más tünetek is társulnának. Fel a fejjel! :)

2011. aug. 25. 09:09
Nekem a hőségben a sok üléstől szokott bedagadni...
2011. aug. 25. 09:05

Szia!


Nem biztos hogy betegsegtol van, de persze inkabb nezesd meg a dokival. En is be vagyok dagadva, a labam es a kezeim is. Raadasul babat varok, szoval nalam meg veszelyesebb a tortenet. En is voltam dokinal, es mivel jo a vernyomasom ezert azt mondta hogy a melegtol van. Ne egyek sok fuszereset es semmit ne sozzak utana. Ennyi :)


Polcold a labad, az segit!

jobbulast :)


mx

3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - 14d5e9b9a1)
2011. aug. 25. 08:51

Szia :)


jó hogy orvoshoz zavart a barátnőd, mert tényleg nem játékdolog :(


ha nappal van megdagadva az a vese, ha éjjel, az a szív

vagy fordítva?:( elfelejtettem, de majd most elmondja a doki

2011. aug. 25. 08:50

Szia!


Lehet ettől a dög melegtől is. Ugyanakkor utalhat keringési problémákra. Igaza van a Barátnődnek, meg kell nézetni! Kardiológus tuti lesz benne.

2011. aug. 25. 08:43

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, hogy mitől lehet hogy folyamatosan be van "dagadva" a bokám mondhatni nem is igazán látszik ki, az akhilesz inam sem látszik szépen emiatt! Holnap tudok elmenni a dokimhoz, de kíváncsi vagyok mit mond, mitől lehet, hová irányít? Amúgy nem fáj, csak régóta ilyen! Én nem foglalkoztam vele, de barátnőm Rám ijesztett, hogy ez betegség miatt van! Viszont nem vagyok beteg, legalábbis nem érzem Magamat annak, túlsúlyos sem vagyok max 5-7 kg felesleg van rajtam! Akkor mitől lehet?


Előre is köszönöm, ha valaki válaszol!


Most el kell mennem, dél körül visszanézek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook