Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van még esély pozitív tesztre? fórum

Van még esély pozitív tesztre? (tudásbázis kérdés)


17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Tyutyu1981)
2021. okt. 17. 15:46
Köszönöm! Viszont!
16. tyutyu1981 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 17. 13:38
Én a csehekhez,Brno.-ba, drukkolok hogy neked mielőbb sikerüljön!
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Tyutyu1981)
2021. okt. 17. 09:51
Szia. Nagyon sajnálom. De én magam azzal vigasztalom, hogy talan majd a következő programnál sikerül. Hova jársz, ha szabad tudni?
2021. okt. 17. 09:11

Szia!

Nekem okt.6.-án volt a 2. beültetésem...A tesztjeim nekem is negatívak:-( Holnap megyek vérvételre én is. Sajnos 99 % hogy ez most nem sikerült,borzasztó érzés..

2021. okt. 16. 16:39

Hát azt elhiszem, hogy fáj! Bár nyilván elképzelélni sem tudom.

Én a lombikban hiszek és bízok, nekünk sajnos természetes úton nem fog öszejönni sajnos...

2021. okt. 16. 16:35

❤️❤️❤️❤️

Hát, piszkosul fáj és én se tudom h csináltam meg 🤣🤣🤣


Hidd el, össze fog jönni, van több ismerősöm is akiknek lombik után simán jött össze a bébi!


A kisebbik lányom legjobb barinoje pedig lombik baba :)

2021. okt. 16. 16:30

Hát aki szült, az a nő az én szememben a világ legnagyobb hőse! Erre csak egy nő képes!

Köszönöm a jókívánságot, egyszer talán nekem is megadatik, hogy családom legyen, olyan igazi, gyermek(ek)kel.

10. Csillagszem38 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 16:29

Elhiszem. És tudom milyen lehet a testi része, műtöttek már többször és szültem is kétszer... Abban is el lehet fáradni.


Nem tudok semmi okosat mondani, csak annyit h nagyon sok sikert kívánok! 🍀🍀🍀

2021. okt. 16. 16:27

Köszönöm szépen.

Hidd el, a testi részét sem sz@rnád le, mert az is kemény tud lenni. De valóban, lelkileg sokkal nehezebb. Főleg 3 év után...

8. Csillagszem38 (válaszként erre: 7. - Csillagszem38)
2021. okt. 16. 16:23
*kimerulnek
2021. okt. 16. 16:23

Nagyon sajnálom, borzasztó lehet. :( én erős vagyok, de ezt nem bírnám. :( kimerültnek benne teljesen lelkileg, a testi részét lesz.rnam.


Őszintén kívánom, h akarhanyadik is, de sikerüljon. 🤞🤞🤞🤞🤞

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. okt. 16. 15:49

Amúgy a 6-bol 6-ot azért írtam, mert nem lesz kellemes hatodjara végignezni a sajnalkozo tekinteteket a dolgozóktól és hatodszor végighallgatni, hogy sajnos nem sikerült. Azért lelkileg elég megterhelő ez nekem.

Persze tudom, hogy ez már nem sikerült, csak sz@r ez az egész.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Kiscica19)
2021. okt. 16. 15:46

Köszönöm nagyon kedves vagy. Sajnos ahova járok, ott a vizelet tesztes terhes teszt a protokoll, még az én külön kívánságom ellenére sem fognak csak tőlem vért venni, hogy nézzenek hcg-t főleg ha a vizelet teszt negatív.

Én direkt nem olvasok ilyen fórumokat és nem vagyok bent ilyen csoportokban sem, mert ez az én harcom, mindenki esete más, mindenkié egyedi.

4. Kiscica19 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 15:36

Szia,


Szerintem 3 napos embriókkal még nem pontos a vizeletteszt. Én biztosan elmennék a helyedben hétfőn egy vérvételre ami biztosat mutat. Sok stimuláción és lombikon vagyok túl én is, megértelek. Én az összes beültetés után végig teszteltem érzékeny tesztekkel.

Nem tudom hogy a lombikos fórumokat olvasod-e, de nekem sokat segít és erőt is ad a többi lány tapasztalata és segítsége.

Drukkolok neked hétfőre!

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. okt. 16. 12:59
Sajna én is így látom. De hát majd talán a következő lombik sikert hoz.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 16. 12:38

Szerintem sem valószínű, hogy pozitív lesz.

Sajnálom. 50 ből 50 is lehet kapufa. Nehéz elengedni, de hosszútávon célravezetőbb.

Sok sikert bárhogy is legyen!

2021. okt. 16. 12:24

Tudom, ezer kérdést tettem már fel a témában, de akik benne vannak, azok talán értenek.

Október 5.-én volt beültetésem, 3 napos fagyasztott embriókat kaptam vissza, kettőt. Nagyon bíztam benne, hogy sikerül, mert tudják mi a bajom, immungyengítőt kellett szednem, mert nagyon erős az immunrendszerem és védekezik,az embriók ellen, vérhigítót kellett szúrnom, mert túl sűrű a vérem, plusz protokoll szerinti hormon sprayt (Lenzetto) kellett fújni, napi 3 fújást, pluszt szednem kell pajzsmirigy gyógyszert, és ott van még a progeszteron kúp is amit reggel, este kell háználni. Ma, 11 nappal a beültetés után is negatív a teszt, hétfőn, azaz 18.-an megyünk vizelet mintás terhes tesztre. Vajon valaki csoda folytán lehetséges, hogy hétfőre pozitív lesz a meddőségiben a teszt, vagy engedjem el ezt most?

Nehéz, bevallom, mert lassan 2 éve járunk (3 éve próbálkozunk összesen, de egy évig természetes úton próbáltam teherbe esni) a meddőségi intézetbe és 4 sikertelen inszemináción és egy sikertelen beültetésen vagyok túl és ez a második beültetés. Igazán az eszem azt mondja, hogy ez sem sikerült, de a szívem naiv módon még bízik.

Suerintetek sem valószínű, hogy hétfőn pozitív lesz az ottani teszt ugye, ha a mai is negativ lett?

Nehéz belegondolni, hogy 6-ból 6 kapufa. Összeszorul a szívem, mert lelkileg és testileg is baromi nehéz.

Szerintetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook