Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van még esély, hogy keresni fog, mint nőt? fórum

Van még esély, hogy keresni fog, mint nőt? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 12. 12:21
felejtsd el és probálj meg minél elöbb tövább lépni. Kapcsolat uygsem lehetne belöle igy hogy nincs is itthon na meg valoszinüleg Te csak egy vagy a sok közül:(
2012. máj. 12. 12:17

Én hagynám és nem is kis időre,hanem véglegesen.Ez a srác nem érdemel meg téged,te viszont sokkal jobbat érdemelsz.

Ilyen nincs,h ezzel is vagyok meg azzal is vagyok,ha valakit tisztelek/kedvelek,abból nem csinálok bolondot.

Van még 10001 férfi,majd jön egy normális aki tényleg úgy bánik veled , ahogy megérdemled és nem csak akkor leszel neki jó,ha éppen nincs más vagy unatkozik stb...

Vmilyen szinten biztos kedvel,de úgy tűnik ez édeskevés ahhoz , h egy párt alkossatok.

Hajtsd el ....majd talán rájön,h veled jól járt volna,de akkor már ne foglalkozz vele.

2012. máj. 12. 12:16
szerintem ne remélj semmit ettől a férfitól, ne foglalkozz vele, légy elutasitó...ő biztos h csak kihasznált sajnos..
3. 17edc27aec (válaszként erre: 1. - Enci9209)
2012. máj. 12. 12:11

Szerintem felejtsd el ezt a figurát. Kár lenne ilyen alak után futni, mert nekem úgy tűnik csak kihasznál(t):S Nekem legalábbis az jön le ebből, hogy nem vagy számára fontos, és tényleg csak félre vagy rakva, ha unatkozik, akkor meg elővesz(?)

Szüntess meg vele minden kapcsolatot, ne kommnikálj vele, hátha ő fog keresni téged, de ha keresni is fog, akkor legyél elutasító. Pl. ha azt kéri, hogy találkozzatok, akkor mond azt neki, hogy majd máskor, mert most más dolgod van. Lehet szokatlan lesz neki ez a szitu, és akkor elgondolkodik talán.

2012. máj. 12. 12:11
Egyetlen gondolat: Ne a nőt keresse Benned, hanem az Embert. Nő sok van. Ember kevés... Ha ezt a két fogalmat valaki Veled kapcsolatban össze tudja párosítani...Na azzal érdemes foglalkozni! :)
2012. máj. 12. 12:00
Lassan már fél éve, hogy kezdeményeztem egy 21 éves fiúnál. Az elején jól megvoltunk, sokat beszélgettünk. Neki nem sokkal előtte ért véget egy hosszú kapcsolata, ami tényleg megviselte. Épp ezért nem is akart belebonyolódni ismét egy másik kapcsolatba. Annak ellenére, hogy csak barátkozni akart, megcsókolt. Azt mondta, jól érzi magát velem, és a vonzalom is megvan. 20 évesen tőle kaptam életem első csókját. Engem ez vezethetett félre… Azt hittem, azért mégis jelentek neki vmit, hiszen egy közömbös embert nem szokás csókolgatni (gondoltam én)….Meg is mondta, képes lenne megszeretni, de nem akar kötődni senkihez, és nem az a baj, hogy unalmas lennék, mert azért együtt jól el tudtunk hülyéskedni. Aztán eltávolodtunk egymástól, ő keresett magának egy „szexpajtást”, addig én talonba lettem rakva. Aztán megint találkozgattunk, és megint jött egy újabb csaj…. Több nőről tudok, akikkel kavart. Ő az a tipikus nőfaló. Mikor aztán már úgy éreztem, túltette magát azon a hosszú kapcsolaton, és ismét sokat keresett engem, lefeküdtem vele. Tényleg úgy éreztem, hogy közelebb kerültünk egymáshoz. Nem csak a szex miatt keresett, sokszor csak aludtunk egymás mellett, vagy kutyátsétáltattunk, motrot szereltünk, vagy éppen bámultuk a csillagokat.... Ez ment ismét egy hónapig. Aztán elment pár hónapra külföldre. Még nem jött haza, kb 1-2 hetet lesz itthon, mert nyárra elvállalt egy szezonmunkát. Egy héttel ezelőttig, napi több órát chateltünk. Viszont most furcsa lett, nem nagyon keres. Tudomásom szerint van egy kiszemelt lány, akit ha hazajön, meg akar környékezni, bár nem tudom, hogy ez komoly, vagy csak meg akarja kapni egy időre... Persze nekem ezt nem mondta el... Én bocsánatot kértem tőle, hogy „megfojtottam” a szeretetemmel, mert sztem ez volt a hiba…. Azt mondta, ez jóvá tehető, viszont ehhez idő kell, de addig is beszélgessünk. Elképzelhető, hogy egyszer megszeressen? Fog még keresni valaha, mint nőt? Mit csináljak, hogy ismét keressen, mint a legelején, amikor ismerkedtünk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook