Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van még a Telekomnál túlszámlázási díj, ha elhasználódott a csomagban foglalt adatmennyiség? fórum

Van még a Telekomnál túlszámlázási díj, ha elhasználódott a csomagban foglalt adatmennyiség? (tudásbázis kérdés)


2014. aug. 5. 12:37
Tegnap voltunk a telekomnál ,gyorsan váltottam is díjcsomagot ,mert tényleg túlfizetéses csomagaban voltam . Köszönöm a válaszokat .
2014. aug. 4. 05:56
Köszönöm szépen (: !
12. emagdi (válaszként erre: 3. - Zsana81)
2014. aug. 3. 23:13

nézd meg a t-borzasztó oldalán konkrétan ennek a díjcsomagnak a leírását.

akkor is fent kell lennie, ha már nem értékesítik ezt a csomagot, de a régi előfizetőknek még fenntartják.

11. emagdi
2014. aug. 3. 23:09

nincs.

egyébként az oldalukon ha megnézed a net tarifákat, ott mindnél le is van ez írva.


lecsökkentik a sebességed, ami annyit jelent, hogy a szöveges tartalmak gyorsan lejönnek, de a képeket elfelejtheted (pl facebook-on, vagy pl instagram felejtős... nyilván a videók is)

2014. aug. 3. 21:54

Ennyit írnak : Tisztelt ügyfelünk!

Értesítjük,hogy felhasznált adatforgalma elérte a csomagjában foglalt mennyiség 100%-át .

2014. aug. 3. 18:37
Nekem csökkentik a sebességet, és ezt is leírják sms-ben. Gondolom, megkaptad te is, hogy mi lesz így, hogy elfogyott a csomagban foglalt mennyiség.
2014. aug. 3. 17:16
Felhívnám ,de nem az én nevemen fut az előfizu ,hanem anyámén .. Nem tudok szerződészámot meg ilyesmit .
2014. aug. 3. 16:37
Nincs, csak lecsökkentik az adatforgalmat és kicsit lassúbb lesz, ennyi. Szinte én észre sem vettem, igaz nekem 1,5 éve most volt először.
2014. aug. 3. 16:28
Mérnem hívod fel a tékomot????
2014. aug. 3. 16:25
:-) .... Köszönöm ,kicsit megnyugodtam ,azért kíváncsi leszek mi lesz a csekken . Még most fogják ebben a formában az elsőt küldeni .
4. f6390e6b9b (válaszként erre: 3. - Zsana81)
2014. aug. 3. 16:23
Nem kell félned!!A férjem is ész nélkül netezik,le is csökkentik neki a forgalmát,de nem fizetek többet.
2014. aug. 3. 15:35
Sziasztok .Nem vagyok jártas a témában ,nem is volt még előfizetésem . Édesanyám platinakártyás és ő intézett társkártyát ,így az ő régi száma lett az enyém ,neki pedig új ,ahová minden hálózatba ingyen beszélhet .Nem is ez a lényeg . Nekem azt mondta ,hogy az én havidíjjam 5000/hó és korlátlan a net .Namármost ezen felbátorodva neteztem és jött sms ,hogy elfogyott a csomagban foglalt adatmennyiség .Anyám azt mondta ne foglalkozzak vele ,csak lelassítják a netet hófordulóig . Viszont nem vagyok nyugodt . Lekérdeztem és az ő csomagja (vagyis már az enyém ) amit évek óta használ médiamánia s .Utánaolvastam és arra jutottam ,hogy ez manapság már mozaik néven fut .Viszont régebben a médiánál állítólag volt túlszámlázási díj ,a mozaiknál pedig nincs . Most mire számíthatok ? Bátran neteztem ... Egy régebbi ,2 éves iromány szerint a médimániánál a túlfizetés 0,15 /10kb .Most várhatom a jóval több számlát ,vagy pedig tényleg megszűnt a túlszámlázási díj és csak lassítás van ?
2014. aug. 3. 15:30
Nekem csak lecsökkentik az adatforgalmam olyankor.
2014. aug. 3. 15:25
Van még a telekomnál túlszámlázási díj, ha elhasználódott a csomagban foglalt adatmennyiség?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook