Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van legjobb barátotok, akiben teljesen megbíztok? fórum

Van legjobb barátotok, akiben teljesen megbíztok? (beszélgetős fórum)


1 2
34. mikkmókus (válaszként erre: 24. - Bichi)
2020. szept. 7. 23:06
Nekem is egyben az Édesanyám a barátnőm is volt 💕
33. Ildi
2020. szept. 7. 23:06
Igen
2020. szept. 7. 23:05
Nincs.
2020. jún. 8. 21:38
van ... sok évtizede :)
2020. jún. 8. 21:03
Már nincs!
2020. jún. 8. 20:03
igen van, 32 éve
2020. jún. 8. 19:15
Olyan akiben telejesen megbíznék már nincs.
2020. jún. 3. 21:22
Nincs
2020. jún. 3. 20:46
Van
25. Lüszy
2020. jún. 3. 20:39
Bárcsak lenne. Én már nem bízom senkiben.
24. Bichi
2020. jún. 3. 20:18
Nekem az anyukám az, akinek mindig mindent elmondhatok, és aki tudom, hogy a nézeteltérések ellenére is tudom, hogy mindig mögöttem áll....
2020. jún. 3. 19:59
Van.
2020. jún. 3. 19:18
Igen, van.
2020. jún. 3. 11:56
Ketto VOLT. az egyikkel szuletesunk ota legjobb barátok voltunk. 20 ev barátság utan nagyon csúnyán hatba támadót. Azota nem nagyon beszelunk . A masikkal 10 eve vagyunk joba. Nyilvan vannak dolgok amiket neki sem mondok el. De attól fuggetlenul nagyon jóban vagyunk 😊😍
2020. jún. 3. 10:25
Van, több is.
2020. jún. 3. 10:11
van
2020. jún. 3. 09:51

Nincs, családalapitásom előtt volt néhány.de nekem a férjem sem a lgjobb barátom, bizalmasom, hanem inkább az anyukám volt az.

Mostanában talán a fiamban jobban bizom, mint a férjembe, mégiscsak az én vérem.

17. Idhikai (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 3. 08:46
... bármit bárkinek elmondok. Unalmas az életem, nincs mit titkolnom! :))
16. Channa* (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2020. jún. 3. 08:41

Mi mindent tudunk a barátnőimmel egymásról.

Mint írtam egy tabu van nálunk, azaz egy dologról nem szoktunk beszélgetni, a szexről. Ez teljesen magánügy, illetve nem szidjuk egymás párját, még csak véleményt sem mondunk rá. Majd szólunk, ha igényt tartunk rá, addig tabu:DDD


Persze, én is imádom a férjemet, szeretek vele mindent csinálni, de ő hamar megunja a lányos témákat, így nem is a legjobb barátnőm:DDDD


A barátnőkkel olyan jó elpicsogni, hogy vastag a vádlim, a másiknak lapos a feneke, a harmadiknak nem áll jól a nem tudom mi, a férjemet ez mind hidegen hagyja.


Persze, képes vagyok órákig elhallgatni az autószerelés fortélyait én is, és a férjemet is érdekli, amikor a munkámról beszélek, de pl. a munkámról is sokkal jobban el tudok beszélgetni a legjobb barátnőmmel, mert ő tudja is, hogy miről beszélek:DDD


Tehát nem, a férjem nem a legjobb barátom, de minden esetre ő az akivel képes vagyok lassan 33 éve minden nap együtt lenni úgy, hogy nem unatkozok egy percet sem:DDDD

15. fincsi5 (válaszként erre: 14. - Channa*)
2020. jún. 3. 08:03

Nekem is áprilisban volt 50 éve, hogy barátnők vagyunk!


De vannak dolgok, amiket senkivel nem osztok meg. Senkivel, mert az az enyém.

A 2. nekem is a férjem, ő minden szerepre jó.:)

2020. jún. 3. 07:43

Szerintem a férj, nem a legjobb barát. Ő teljesen más szerepet tölt be.


Nekem van legjobb barátnőm, akivel közel 50 éve barátnők vagyunk, és vannak barátnőim, akik hasonlóan több évtizede a barátnőim.


Nem, nem azért vagyunk barátnők, hogy egymás vállán sírjunk, de ha pont egy szomorú esemény törték bármelyikünkkel, akkor igen.

2020. jún. 3. 07:25
Már nincs. A férjem a barátom, benne tökéletesen megbízom.
2020. jún. 3. 06:36

Soha nem voltam egy barátkozós típus, bár édesanyám ennek mindig is az ellentettje volt, sok "igaz" barátnő akikkel eljártak ide oda... Aztán anyám is megbízott bennük, mindaddig míg a barátnője csúnyán hátba nem szúrta. Annyira voltak nagy barátnők, hogy mindig azt beszélték ki, vagy annak a férjét a baráti körből, aki épp nem volt jelen. Na hát köszönöm szépen, nekem ilyenre nincs szükségem. Én mindig azt mondtam és még tartom is, hogy nekem a férjem minden egybe. Barát, társ, szerető, szerelem, férj, apa. Neki bármit elmondhatok.

Ettől függetlenül van 3 "barátnőm " de ők amolyan beszélgetős barátnők hétköznapi dolgokról. Nincs titkom, de abban biztos vagyok ha lenne, akkor sem osztanám meg velük, anyám példájából is okulva.

11. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 21:50

Nem tudom.

(csak sejtéseim vannak a korábban olvasott fórumok alapján)

2020. jún. 2. 21:47
van,
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2020. jún. 2. 21:43
Ohh,nekem nem kell ezert barat nekem, nincs olyan akibe megbiznek. De egyebkent is honnan tudod milyen vagyok? Honnan tudod hogy nem folytok mindneg magamba? Ha van baratom ha nincs
2020. jún. 2. 21:33

Volt. A bankszamlam teljes jogu megbízottja volt.

Amikor eltávolodunk, "visszaadott" mindent.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 2. 21:31

Van több barátom akikben megbízom, de csak akkor terhelem őket a saját problémámmal, ha az feltétlen szükséges.

Nem azért vagyunk barátok, hogy egymás nyakán éljünk.

És én szeretem jól érezni magam velük nem keseregni, panaszkodni.


Ha neked arra kell barát, hogy folyton kisírd magad a vállán, akkor ha rövid időre találsz is, ezzel el is riasztod. Hacsaknem valaki "Teréz anyába" botlasz bele.

2020. jún. 2. 21:31
Nincs.
2020. jún. 2. 21:29
Nincs! Senkiben sem bízom, sokszor még saját magamban sem :D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook