Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek valaki, aki dolgozott adatrögzítőként vagy adategyeztetőként? fórum

Van köztetek valaki, aki dolgozott adatrögzítőként vagy adategyeztetőként? (beszélgetős fórum)

5. Katje (válaszként erre: 1. - Blanka22)
2010. márc. 25. 13:04
Ez nagyon változó. Nagyban függ, hogy milyen adatokat kell bevinned és persze függ attól is, hogy milyen határidőre. Általában 0.25-0.50 Ft/karakter között mozog az ár.
2010. márc. 24. 06:33
Nagyon egysiku munka, tiszta unalom, csak másolni kell papírról a gépbe, utána meg összeolvasni, azt amit bevittél. Ehhez nem kell végzettség. El kell vállalni, ha szükséged van munkára meg egy kis pénzre.
3. blanka22 (válaszként erre: 2. - C75565e593)
2010. márc. 22. 20:13
Igen, azt sejtem, de most nincs jobb:-( Az érdekelne, hogy hogy megy ez - adatonként van egy ár, vagy óradíj, és átlagosan milyen összegeket szoktak kérni érte... akár priviben is megírhatod, nagyon megköszönném, ha lenne némi infóm, mire árajánlatot adok. Nem akarom, hogy túl keveset kérjek, mert akkor komolytalannak tűnik a dolog, ha meg túl sokat, eleshetek a munkától...
2010. márc. 22. 18:54
Én voltam..kissé uncsi munka..
2010. márc. 22. 17:37
Sziasztok, segítséget szeretnék kérni - egy ilyen jellegű munkához várnak tőlem árajánlatot, és fogalmam sincs, milyen tarifák vannak ezen a területen. Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook