Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek olyan, aki munkaügyi jogász, vagy munkajogi kérdésekben esetleg segíteni tudna? fórum

Van köztetek olyan, aki munkaügyi jogász, vagy munkajogi kérdésekben esetleg segíteni tudna? (tudásbázis kérdés)

1 2
44. libikóka (válaszként erre: 41. - Janosom1)
2023. jan. 18. 10:44
Létezik telefonos jogi tanácsadás is,,keress rá ,,próbálkozz ,hátha.
43. 95106eb3dc (válaszként erre: 41. - Janosom1)
2023. jan. 18. 10:01

Nem jó helyen keresed. Egyrészt 2015-ös az utolsó bejegyzés, másrészt itt munkaügyi jogászt kerestek.

Interneten biztosan lehet keresni lakhelyedhez közeli illetékeseket akik segíteni tudnak.

42. birebora (válaszként erre: 41. - Janosom1)
2023. jan. 18. 08:47
Ingatlan irodákban általában van, ha jól tudom.
2023. jan. 18. 07:29
Ingatlan jogászt keresek aki tudna pár kérdésemre válaszolni!
2015. márc. 22. 11:10

Sziasztok!

Egy munkajogász segítségét szeretném kérni.

Köszönettel.

2014. nov. 16. 08:25

zebracsikó: igen, baromi lassúság az, hogy júniusban közlik, hogy felmondanak neki, és novemberig nem készült el az erről szóló papír. Ilyen előfordulhat? Lehet, hogy az egész tanévet ki lehet így bekkelni egy iskolában.


Sajnálom, ha a rosszindulat sugárzik a felvetésemből.. Én nem a kollégám ellen akarok ármánykodni, pusztán szakmai tanácsot szerettem volna kapni erre a -szerintem - patthelyzetre.

2014. nov. 16. 07:42
timycat: Nem értem, miért lenne vicc. Tudtommal a közalkalmazottaknál nincs rendelkezésre állási kategória.én nem nevezném jobb helyzetnek azt, hogy valakinek a feje felett lebeg Damoklész kardja, hogy bármikor megérkezhet az a felmondópapír.És hogy nekem miért fáj: mert egy forinttal sem kapok több fizetést ennél a kollégánál, aki viszont - túlzás nélkül - semmit nem csinál. És igen, jobb lenne, ha a kolleginát elküldenék, mert polgárpukkasztó a jelenléte. Itt pusztán az egyenlő elbánás elve nem valósul meg. És igen, az ember akaratlanul is hasonlítja magát másokhoz. Mert akkor én sem szeretnék dolgozni, ha LEGÁLISAN is lehet energiaráfordítás nélkül havonta kétszázezret kapni - már egy fél éve.
2014. nov. 15. 09:16

Nekem erről kicsit más a véleményem. Szerintem az is hibás aki ezt "megengedi". Mi az, hogy nem ad órát 8-14-ig nem csinál semmit? Lézeng? Egy iskolában? Van neki egy vezetője, főnöke nem? Szerintem ő a kakukktojás. Oldja meg, ossza be, adjon neki feladatot.

Én elhiszem, hogy ez hosszútávon szemet szúr és előbb utóbb kiborul a liszt.

Egy emberként kell az igazgatóhoz menni és megkérdezni, hogy is van ez...

36. timycat (válaszként erre: 34. - Tuskoledi)
2014. nov. 14. 21:41
Munkajogi per? Vicc kategória. A munkavállaló fő kötelezettsége a rendelkezésre állás, ez megvan, szóval? Fordítva ülsz a lovon, a másik irányba kellene elindulni. Ha egyáltalán el kellene indulni bármerre is. Talán a saját dolgaiddal kellene foglalkoznod. Arra a kérdésre hogy neked miért fáj, hogy másnak esetleg picit jobb a helyzete -ha egyáltalán jobb- a tiédnél talán magadban keresd a választ, a hibát meg ne a környezetedben. Tedd fel a kérdést, neked több vagy jobb lesz attól hogy az "utálatos" kolleginát elküldik, a kollegina elveszi a szád mellől a falatot? Nem hiszem. Akkor meg nem mindegy?
35. zebracsikó (válaszként erre: 34. - Tuskoledi)
2014. nov. 14. 13:42

Nem vagyok munkajogász, de pedagógus igen.SZóval csak a saját véleményem tudom megosztani, ami nem is inkább vélemény, mint kérdés?


Kit akarsz beperelni? A KLIK-et? A németes kollégát?


És milyen indokkal akarod pl. a KLIK-et perelni? Mert baromi lassúak? Példastatuálós per? Mire statuálna példát? Hogy nem működik a közoktatás irányítása onnan fentről, a nagy vízfejből?


Én nem kapargatnám az ügyet....hosszú távon nem vetne rád jó fényt.

2014. nov. 14. 05:45

Sziasztok!

Szakmai tanácsot kérnék tőletek. Nem tudom, tudtok-e segíteni, vagy van-e munkajogász köztetek, de remélem, igen Arról lenne szó, hogy az iskola, ahol tanítok, KLIK-es fenntartású (Klebelsberg Intézményfenntartó Központ). Június végén felmondtak az egyik német szakos kolléganőnknek, mert nem tudtak neki órát adni. Az igazgatóhelyettes közölte ezt vele szóban, meg a KLIK-ben felajánlottak neki 3 állást is, amiket a nehézkes utazás miatt nem fogadott el, de a lényeg az, hogy írásban nem kapta meg a felmondást. Ezért mind a mai napig bejár a suliba, fizetést kap június óta folyamatosan, havi 190.000-et, de órát nem tudtak neki adni, kvázi teng-leng, szédeleg a suliban. Ha kell, bemegy helyettesíteni, de komoly munkája nincs. És minden nap 8-14 óráig ücsörög. Havi 200 ezerért. Mi meg tartjuk a heti 25 órát, tesszük tönkre az idegrendszerünket. Miután van egy érvényes határozatlan idejű munkaszerződése, gondolom, hülye is lenne elmenni vagy állást keresni, de a KLIK-ben sem sietnek a felmondólevéllel. Szerintem ez akkora joghézag, nem?? Vagy a KLIK-ben arra várnak, hogy unja meg a kolléga, mondjon fel ő és ne kelljen neki végkielégítést fizetni?? Mert akkor így egy évig is el lehet lenni a suliban órák nélkül....Megvakargathatnám az ügyet? Nem érne engem retorzió ezért? Mert akkor én sem szeretnék dolgozni havi 190.000-ért. Vagy érdemes egyáltalán valahol szóvá tenni? Ha igen, hol? Mert ez több kollégának szemet szúrt, de senki nem mer szólni. Pedig ez szerintem olyan jó kis példastatuálós munkaügyi per lehetne! Köszi, hogy elolvastátok és főleg, ha válaszoltok is.

2012. okt. 7. 16:33
érdeklődnék, hogy 28 éve dolgozom egy cégnél 13 éve ugyanazt az állást töltöm be. Most átakarnak helyezni osztályon belül, és csökkenteni akarják a fizetésemet 12 %-al Ha nem fogadom el minőségi cserével elküldenek. Megtehetik? A munkámra sosem volt panasz. 56 éves férfi vagyok.
2010. okt. 9. 08:06

Sziasztok!

Vki segítene versenytilalmi megállapodást írni? nem tudom hogyan kell, sose írtam még , ez a feladat :/

31. Titánia83 (válaszként erre: 29. - Titánia83)
2010. szept. 30. 13:41
Jaj, én a gyes időszakára gondoltam. Szerintem ez esetben lehet jobb, ha kihasználod a gyes hátralevő egy évét, és azalatt keresel egy másik helyet.
30. Titánia83 (válaszként erre: 19. - Kiki27)
2010. szept. 30. 13:39
Szerintem középfokú végzettségű állást kell felajánlaniuk! Már ha van a cégnél. Ha nincs, akkor meg végkielégítés jár, úgy tudom.
29. Titánia83 (válaszként erre: 22. - Armika)
2010. szept. 30. 13:39
Van még egy nagyobb probléma. Mire lejár a védettsége, még nem is kap időpontot a bíróságon.
28. Kiki27 (válaszként erre: 27. - Armika)
2010. szept. 30. 11:01

Lehet! De csak így tudtam érvényesíteni a "jogaimat", amúgy tojtak volna a fejemre.

Egyébként már a terhesség alatt is, állandóan jogszabályokkal kellett rohangálnom a főkönyvelőhöz mindennel.


Remélem én is, és köszi!

27. Armika (válaszként erre: 26. - Kiki27)
2010. szept. 30. 10:41
Lehet megorroltak rád a levél miatt? Hát sajnálom. De talán még van megoldás. Remélem kapsz valami pozitív választ az emailekre.
26. Kiki27 (válaszként erre: 25. - Armika)
2010. szept. 30. 10:38

Sajnos még 8 órába sincs állás, nemhogy 4-ben.


Nekem is ez esik rosszul, hogy 10 évig túlórázik az ember, meg mindent a bocs, de a seggük alá tesz, és két évre eljövök, aztán helló itt egy takarítónői állás, gyere dolgozz.


Teszem hozzá, 4 cégre egy titkárnő van (nem a legjobb fajtából), két takarítónő, és én még pluszba kellenék harmadiknak :(

25. Armika (válaszként erre: 23. - Kiki27)
2010. szept. 30. 10:35

Ohh, hát ez nem jó:-(


Persze nem vagyok munkajogász, csak sok ilyen, és hasonló esettel találkoztam a munkám során, és inkább a törvényeket ismerem, és a precedenseket.


Mindenképp kérdezz meg ügyvédet is.


De ha perelsz is, akkor a per végéig nem fogsz tudni munkába állni, majd amire vége a pernek, a védettséged is lejár.


nem tudnál más munkahelyen adminisztrátorként elhelyezkedni?

Kellemetlen lehet adminisztrátorként eljönni, és takarítónőként visszamenni. Szerintem ez a cég részéről megalázás.

24. Kiki27 (válaszként erre: 22. - Armika)
2010. szept. 30. 10:34

A nyáron már így is közölték (a főkönyvelő), hogy nem tudnak visszavenni gyes után sem, úgyhogy keressek magamnak másik állást.


Valahol az MT-ben van ilyen, hogy: „Az átirányítás a munkavállalóra nézve – különösen beosztására, képzettségére, korára, egészségi állapotára vagy egyéb körülményeire tekintettel – aránytalan sérelemmel nem járhat."


Ez nem tartozik bele? Adminisztrátorból takarítónő, nem is egy munkakör.

23. Kiki27 (válaszként erre: 18. - Armika)
2010. szept. 30. 10:32

Volt főnököt kérdeztem, egy megbízási szerződést írtak a másik céggel (több cég is van egy helyen, kolléganőm ebben a másikban dolgozik), hogy x időtől ő látja el a titkárnői feladatokat.

Sajnos időt nem kötöttek ki, hogy meddig.

22. Armika (válaszként erre: 14. - Kiki27)
2010. szept. 30. 10:31

Ha a fizetésed nem változik, és a munkáltatód sem, akkor szerintem sajnos megteheti a cég:-(


A pereskedéshez csak annyit, hogy igen, lehet pereskedni, és meg is nyered valószínűleg, de ha lejár a védettséged, az elsők között leszel, akit elbocsátanak. Sajnos sok ilyet láttam már:-(


Persze ez az egész helyzet borzasztó.

21. Kiki27 (válaszként erre: 17. - 204b456479)
2010. szept. 30. 10:30
Már elküldtem, de az utolsó valahogy nem stimmol. Az jön vissza, hogy nem jó az emil cím.
20. Armika (válaszként erre: 11. - Mamuci55)
2010. szept. 30. 10:29

Ilyet viszont nem tehet, mármint ha más munkakörbe is veszi vissza, akkor a fizetése, és egyebek nem változhatnak.


Azonban ha a saját munkaköre még meg van, és nem szüntették meg átszervezések miatt, akkor Ő nem köteles az új helyet elfogadni.

19. Kiki27 (válaszként erre: 16. - Titánia83)
2010. szept. 30. 10:28
Először elvégeztem a gyors- és gépírói szakiskolát, plusz utána érettségi, úgyhogy igen :)
18. Armika (válaszként erre: 9. - Kiki27)
2010. szept. 30. 10:28

Sajnos ha a munka törvénykönyvét átolvasod, abban vannak kitételek, hogy mikor nem védett egy kismama, és sajnos ez az egyik pont, hogy ha státuszod a munkaköröd megszűnik.


Bár ezt bizonyítania is kell.

17. 204b456479 (válaszként erre: 15. - Kiki27)
2010. szept. 30. 10:25
Azt hiszem az egyik címről még aznap válaszoltak, szóval gyorsan írd meg Nekik, hátha Neked is sikerül kifogni valami sztahanovistát :)
16. Titánia83 (válaszként erre: 13. - Kiki27)
2010. szept. 30. 10:25
Ez elgondolkodtató, adminisztrátort takarítónővé? Középfokú végzettséged van?
15. Kiki27 (válaszként erre: 10. - 204b456479)
2010. szept. 30. 10:22

Köszönöm!


Érdeklődni fogok, bár holnapra kellene választ adnom (mert október 1-től kértem annó, hogy visszavegyenek), de még belefér pár nap szerintem :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook