Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek olyan aki jelentkezett idén a pótfelvételire? fórum

Van köztetek olyan aki jelentkezett idén a pótfelvételire? (beszélgetős fórum)


14. Mili25 (válaszként erre: 12. - Tundicicca)
2010. szept. 4. 13:53
Szia! Voltam ma bent a főiskolán, és kiderült, hogy nem postázták az értesítőket, mert szerdán lettek kész. Így személyesen kellett átvenni. Csak legalább a honlapon kiírták volna!? Megspóroltam volna az idegeskedést. Szerintem, ha tudsz menj majd be te is.
2010. szept. 3. 15:47
nyugi!mindenképp kaptok értesítőt postán,és áltba aki pótfelvételis,annak pótidőpontokban kell beiratkozni:)))én is anno pótfelvételivel kerültem be!
2010. szept. 3. 15:41
Jah, oké, megvan, zöldben van, besorolást nyertem! Akkor már csak a papírok hiányoznak, de hogy mikor jönnek?!
2010. szept. 3. 15:36

Mondjuk, olvasgattam a felvi.hu-n,és ott ezt írja:

A pótfelvételi eljárásban felvettek a felvételi határozatot, a beiratkozással kapcsolatos tudnivalókat a felsőoktatási intézménytől kapják meg 2010. szeptember első napjaiban.

10. tundicicca (válaszként erre: 9. - Mili25)
2010. szept. 3. 15:26
Hol van ez a zöld sáv? Én is beléptem, de nem tom, hol kell megnézni! :(
2010. szept. 3. 15:08
Én is néztem a felvi.hu-n és ott írja zöldell, hogy besorolást nyertem. De neptun kód nélkül be se tudok iratkozni. Ez a bibi. :( Holnap délelőtt bemegyek, mert ugye az az utolsó nap a regisztrációs héten. Majd kiderül mit mondanak.
8. tundicicca (válaszként erre: 7. - Mili25)
2010. szept. 3. 15:03
Én meg levelezősre jelentkeztem , és már voltam benn aug. 23 -án,mert előtte küldtek sms-t, h felvételt nyertem, de ott azt mondták, akkor menjek, ha megkapom az okmányokat! A felvi.hu-n jelentkeztem!
7. Mili25 (válaszként erre: 5. - Tundicicca)
2010. szept. 3. 15:00
Én is ideges vagyok,hogy miért nem érkezett még meg az a fránya levél. Amúgy én estire jelentkeztem. Lehet vajon olyan,hogy nem elegendő a létszám és ezért mégse indítják? Bár az órarend meg már fent van a honlapon.
6. arcansas (válaszként erre: 5. - Tundicicca)
2010. szept. 3. 14:57
regisztráljatok a felvi.hu-n a pótfelvételiknél,amikor megakarjátok nézni a ponthatárt,és ott a születési dátummal illetve a pótfelvételi lapon található kódszámmal kell regisztrálni-Lényeg h ott egyből kiírja zölddel,hogy besorolást nyertél-e vagy sem!ha igen,akkor tuti .
5. tundicicca (válaszként erre: 4. - Mili25)
2010. szept. 3. 14:36
Hát komolyan mondom Neked, én már nagyon ideges vagyok emiatt, mert már én is lekéstem a beiratkozást, se Neptun kódom, se tantervem, semmi...
2010. szept. 3. 14:35
Én sem kaptam még semmit. Hívtam a tanulmányi osztályt, de nem veszik fel. E-mailel nem is próbálkozok. :( NYF amúgy.
2010. szept. 3. 14:34
Én is pótfelvételin adtam le, de még én sem kaptam levelet, e-mailt meg hiába írok, nem írnak vissza! SZIE amúgy!
2010. szept. 3. 14:31
a bátyámnak akinek nem elsőbbségivel adták fel,neki tegnap érkezett meg így lekéste a beiratkozást,és új időpontban kell beiratkoznia...bnőm már 1-én megkapta elsőbbségivel
2010. szept. 3. 14:11
Ha igen kaptatok már levélben értesítést, hogy felvételt nyertetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook