Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek fogorvos?6 éves kislányom ínyén dudor van ami mindig megtelik váladékkal, most gennyes vér volt benne, mitől lehet? fórum

Van köztetek fogorvos?6 éves kislányom ínyén dudor van ami mindig megtelik váladékkal, most gennyes vér volt benne, mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. okt. 7. 19:32
RÉGÓTA VAN NEKI,DE MOST LETT GENNYES IDÁIG NEM VOLT.6 ÉVES KORBAN VAN GYÖKÉR IDEG A FOGBAN?ÉN ÚGY TUDTAM NINCS MÉG ILYENKOR.
7. emagdi (válaszként erre: 5. - Nadine81)
2010. okt. 7. 19:30

hú, szerintem nagy felelőtlenség ilyet tanácsolni, tekintve hogy valószínűleg nem vagy szakember, de még ha az is lennél, akkor sem láttad sem a beteget, sem a fogát....


én nem reménykednék benne, hogy bármi ilyen elmúlik magától.

főleg egy gyerek esetében... szegény miért szenvedjen, mikor a fogorvos meg tudja gyógyítani?

2010. okt. 7. 19:29
Begyulladt a fog! Sürgősen fogorvos! Majdnem másfél évig ilyen gonddal nem mentem fogorvoshoz, és az egyik tépőfogam bánta a dolgot. És még örülhetek, hogy a gyulladás nem kúszott föl az agyba vagy az arcüregbe.
2010. okt. 7. 19:28
Szia.Én nem vagyok fogorvos,de kiskoromban nekem is,meg még sok kis társamnak volt ilyen gondja.Ha jól emlékszem,a rossz fogunktól volt.Elmúlik magától,de egy ecsetelővel segíthetsz rajt szerintem.
2010. okt. 7. 19:28
bevan gyulladva az inye,nekem is volt ilyen..jobb ha elviszed fogorvoshoz.
2010. okt. 7. 19:27
valószínű egy ciszta, szerintem vidd el fogdokihoz, ő kitisztítja, vagy megcsinálja amit kell.
2010. okt. 7. 19:27
góc vagy tályog van a fogán, javaslom a gyökérkezelést, szerintem nézessétek meg fogdokinál rötgenen. Ilyenkor egy gyökérkezelés segít, ha nem, gyökércsúcs rezekció.
2010. okt. 7. 19:26
VAN KÖZTETEK FOGORVOS?6 ÉVES KISLÁNYOM ÍNYÉN DUDOR VAN AMI MINDIG MEGTELIK VÁLADÉKKAL, MOST GENNYES VÉR VOLT BENNE.MITŐL LEHET?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook