Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van köztetek endokrinológus? fórum

Van köztetek endokrinológus? (beszélgetős fórum)


17. 11dono
2018. júl. 2. 21:20

Ha vkinek visszatéro gyulladása van évek óta és sokx semmi jelét nem látják,

érdemes endokronologushoz fordulni és hormont nézetni?

Rengeteg nogyogyasznal jartam a bukszamat rendesen megérezte.

Volt polipom, majd miomak és endometriosis, ami miatt gyógyszert is szedtem, azóta megint vannak miomak. Senki nem kuld el endokrinologushaz de meg hormonomra se... Attól félek megint raallitanak egy hormonra, Esmya. Nem lenne célszerűbb osztrogent es progesztetont nézni? Meg ez az állandóan visszatéro gyulladás is itt van, amit én már a hormonokra kezdek fogni.

Hiába az antibiotikum kúra, egyik a másik után aztán egy ideig jobb majd kezdődik nem látnak semmit de pl a cito volt már hogy kimutatta = n vagyok hipohonder.

16. macika33 (válaszként erre: 13. - Ancsika4)
2018. jún. 27. 10:04

Folyamatosan orvosi kapcsolatban vagyok Most például a lombik miatt. De mivel ott ultrogestant kapok bőven , ez Nem lesz ez probléma.


Csak gondoltam ha ezt végre felderítenénk akkor nem lenne szükség talán lombikra se

15. Channa* (válaszként erre: 13. - Ancsika4)
2018. jún. 26. 22:48
Pontosan!
14. Channa* (válaszként erre: 12. - Macika33)
2018. jún. 26. 22:47

Nem, a kettő között félidőben.


sajnos nem tudom, mert már jó régen volt és szerintem nem is mondták, mert akkor még nem kellett kiváltani, hanem a dokinál lévőt beadták. És nekem csak egyszer fordult elő ilyen.

2018. jún. 26. 22:24
Jó lenne felkeresned a nőgyógyászt,pláne,ha babát szeretnél.Inkább egy jó maszek n.gyógyászt fogadj,mint itt tanácsokat osztogatunk,de mindenki csak a saját tapasztalatait tudja mondani.
2018. jún. 26. 22:21

És neked is menstruácio előtt volt pecsételésed?


Nem tudod mi volt ez az injekcio?

11. macika33 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2018. jún. 26. 22:20

Menstruáciom amugy szabályos. Ovulációt mindig érzem is. Igen állando. Amikor fogamzásgátlot szedtem anno akkor az volt a "megoldás" hogy mindig másikra kellett váltanom hátha valamelyik mellett elmulik. Aztán fogták méhszájsebre. Amikor meg már babát akartunk felírták a szintetikus progit és ennyi. Volt hgy az endometriozisra fogták de elvileg most az sincs szoval csak ide oda tologatnak kb de megoldás továbbra sincs.


És már unom...

10. Channa* (válaszként erre: 9. - Macika33)
2018. jún. 26. 22:13

Ez neked állandóan van?

És a nőgyógyász mit mond rá?

Én nőgyógyászhoz mentem ezzel a problémával, kaptam valamilyen injekciót, amitől elmúlt és soha többet nem volt ilyenem.


A menstruációd milyen? rendszeres? Nekem a pm. betegségtől korai manopauzám volt.

2018. jún. 26. 20:11

Köszi de a letrox pajzsmirigy összefüggéssel tisztában vagyok. Eléggé tájékozott vagyok így a hormonokkal kapcsolatosan- már amit az ember otthon magának ki okoskodni -(így a "100." doki után.)


De erre a pecsételő vérzésre nem találok magyarázatot.

8. Ancsika4 (válaszként erre: 7. - Ancsika4)
2018. jún. 26. 19:54

A Letrox 50 mikrogramm tabletta a pajzsmirigyhormon hiány és/vagy a pajzsmirigy működési zavarainak kezelésére szolgáló gyógyszer.

A Letrox 50 mikrogramm tabletta alkalmazása a következő esetekben ajánlott:

- A pajzsmirigy hormon pótlására (szubsztitúciójára) a pajzsmirigy-alulműködés

7. Ancsika4 (válaszként erre: 3. - Macika33)
2018. jún. 26. 19:51
Letrox, pajzsmirigyed nem jól működik,arra kaptad.
2018. jún. 26. 19:45

Hány endokrinológusnál voltál?

Én is mindig kifogom a legyintős fajtákat.

5. macika33 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2018. jún. 26. 19:19
Hu ilyet még nem is hallottam. Én szültem már egyszer de az se tette rendbe. Szoval szerintem nálam az nem megoldás
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Macika33)
2018. jún. 26. 19:07

Én ehhez nem tudok hozzászólni, de biztos lesz itt valaki aki igen.

Magán endokrinológus?


Nekem egyszer volt ilyen pecsételőm egész életemben, de rögtön injekciót kaptam és beígértek egy eü kaparást, ha attól nem rendeződik....

2018. jún. 26. 18:44
A progeszteronom alapjáraton magas de peteérés után 1 héttel valószínű leesik mert egy hétig pecsételő vérzésem van. Egyik doki se hajlando foglalkozni vele én viszont szeretném tudni a hátterét. Főleg mert babát szeretnénk. Hormonom rendbe vagyis tshra kaptam letroxot.
2018. jún. 26. 18:22

Nem hinném, hogy lenne itt ilyen...

Mit szeretnél kérdezni?

Hátha van valakinek tapasztalata.

2018. jún. 26. 18:15
Szeretnék egyet kérdezni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook