Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek Duna House-os fórumozó? fórum

Van köztetek Duna House-os fórumozó? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 23. 22:11

Szia!

Mivel eddig nem jött válasz, leírom az én tapasztalataimat. Bár nem DH-nál, hanem egy másik nagyobb ingatlanirodánál dolgoztam 3 évet. Ez idő alatt szinte az egész csapat vagy 3szor lecserélődött. 1 ember maradt, aki már évek óta csinálja. De neki sem voltak állandó eladásai.

Amiért olyan sűrűn cserélődtek az emberek, az azért volt, mert azt hitték, hogy ingatlanozni csuda jó és hamar meggazdagodnak. Félig meddig igaz is. Lehet vele jó kis summát keresni, ha az ember képes feladni mindenét és csak ennek a szakmának élni. Mert hirdetni kell rengeteged, telefonálgatni, és persze bemutatni az ingatlanokat. És tényleg rengeteget, ha valóban jól szeretnél vele keresni. És az első néhány hónapban nem is szokott eladás lenni kezdőknél. Viszont havi díjak vannak. Pl. telefonköltség, hirdetési költség, asztalpénz, benzin költség (nem mindegyik ingatlanirodánál kell mindegyiket fizetni.).

Hát így hirtelen ennyi, valami konkrét érdekel szívesen válaszolok.

3. eef0a6bb43 (válaszként erre: 2. - 6cbbd0e2c6)
2010. nov. 23. 13:54

:)

Sajnos nem a Doctor House a téma.

2010. nov. 23. 10:28

off: Doktor House-t olvastam, már majdnem elkezdtem írni, hogy igen, nézem....

on: sok sikert neked!

2010. nov. 23. 10:15

Sziasztok!

Sajnos 2 hónapja munkanélküli vagyok.Naponta több helyre küldök önéletrajzot,de csak két helyre hívtak be interjúra.Mind a kettő ingatlanéttékesítőt keres.

Van köztetek Duna House-os fórumozó?

Jó lenne egy kicsit informálódni....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook