Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van köztetek akinek úgy volt inszemje, hogy nem volt eü baja, ciklus, pé, ir, hormon minden rendben volt csak épp nem sikerült mégsem? fórum

Van köztetek akinek úgy volt inszemje, hogy nem volt eü baja, ciklus, pé, ir, hormon minden rendben volt csak épp nem sikerült mégsem? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 4. 08:55

Szia!

Sajnos ezeken kívül is lehet még más akadály,de nem fogják vizsgálni,csak ha kb 3 inszem sikertelen.Ezek immunológiai vizsgálatok,amikor megnézik,h a sejtjeitek mennyire bírják egymást,nem vagy-e immunis a kiskatonákra.PCT teszted volt?Mert ha emiatt nem jön a baba,akkor már az első inszem sikerülhet!:-)

Átjárható vagy?Bár gondolom,ezt nézték,enélkül nem mennének bele az inszembe.

Ja és az nem biztos,h ugyanúgy regaálsz a gyogyikra,mint évekkel ezelőtt.De ha jó a dokid,akkor úgyis behív kb a 9. napon uh-ra és látja,h kell-e még gyógyszer és mekkora dózisban.

Megkérdezhetem,hol lesz az inszem?

10. Anita2. (válaszként erre: 8. - Jsanett)
2012. aug. 30. 16:05
Írtam privit.
2012. aug. 30. 15:04
nekünk van már gyerekün és az sszes lehetséges gyógyszertz kaptam már, szóval tudjuk, hogy mire hogyan reagálok.
8. jsanett (válaszként erre: 7. - Anita2.)
2012. aug. 30. 14:25

Sziasztok.


Anita, az konkretan mit jelent hogy "kettonk sejtjei nem passzolnak"? Es ezt genetikai vizsgalattal deritettek ki?

2012. aug. 30. 13:03
Sajnos az első alkalom (alkalmak) csak"próbálkozás" a doki részéről is, hogy hogyan reagálsz a gyogyikra... tapasztalatból mondom... Nálunk az elsó lombiknál derült ki, hogy fölöslegesek voltak az inszemek, mert kettőnk sejtjei nem passzolnak...
6. homern (válaszként erre: 3. - Dcbc0b4041)
2012. aug. 30. 12:52
egy erre szakosodott,pszichés meddőséggel foglalkozó szakembertől próbáltatok segítséget kérni? szép eredménnyel dolgoznak,az egyikükről most olvastam egy nagyon jó újságcikket is (azt hiszem az Éva magazinban)
2012. aug. 30. 12:43
Clostit szedtem csak, 5 napig asszem 2-t (?), meg a tüszőrepesztőt kaptam, ennyi volt.
2012. aug. 30. 12:31

volt már, hogy szedtem a clostit 2szer is 3 hónapig utána volt 3 hó szünet, és a clostitól meg olyan nagy tüszők lettek, hogy az meg már azért volt rosz mert 28-30 milisek voltak. Spontán rendesen normál mératűek de nem sikerül igy sem.


Ti mennyi cuccot kaptatok és mit?

2012. aug. 30. 12:29

Azt szeretném megtudni, hogy ti milyen hormont kaptataok az inszemhez és mennyit??


Mert nekem nincs eü bajom, 2 éve járom az orvost, hormonok rendben, ir nincs, ciklus mindig 27 napos, van pé-m minden hónapban, mégsem jött össze a baba, és ost szeptemberben inszemet csinálnak.Ehghez viszont valami cuccokat akarnak felirni asszem closti meg pregnyl.

Azt szeretném megtudni, hogy ha spontán is van pé-m akkor nem fognak ezek a szerek bekavarni???

2. Anita2. (válaszként erre: 1. - Dcbc0b4041)
2012. aug. 30. 12:28
Szia! Igen, 3 inszem egymás után, aztán végül a 4. lombik sikerült...
2012. aug. 30. 12:27
Van köztetek akinek ugy volt inszemje, hogy nem volt eü baja, ciklus, pé, ir, hormon minden rendben volt csak épp nem sikerült mégsem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook