Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van közöttünk valaki Tápiószeléről? fórum

Van közöttünk valaki Tápiószeléről? (tudásbázis kérdés)

9. 41fdab80c1 (válaszként erre: 8. - Ria0712)
2012. febr. 7. 13:10
Hát ez elég szomorú. Azt gondoltam, hogy ez csak a városra(különösen a fővárosra) igaz.
2012. febr. 7. 09:05

Úgy látom,nem tolonganak az ott lakók:(

Egyébként már a falusi viszonyok sem olyanok mint régen.Akkor azért jobban odafigyeltek egymásra az emberek.Most meg a szomszédok sem ismerik egymást,mindenki elvan a maga világában.

2012. febr. 6. 15:01

Van ott egy társunk innen a Hoxáról.Nagyon nehéz körülmények között élnek, az édesanyját gondozza, aki évek óta nagyon súlyos beteg. Mindennapi megélhetési gondjaik vannak.Tüzelő, élelem, stb.

Nekik szeretnék ott élőktől elsősorban segítséget kérni. Mi innen, amit tudunk segítettünk eddig is és ezután is fogunk, de ott a földiek is biztos hamarabb és hatékonyabban tudnának segíteni. Én nem ismerem az ottani lehetőségeket, ezért szeretnék ottaniaktól segítséget kérni a számukra.

Ez az ő naplója, ebből jobban megismerhetitek:


[link]


Az adatlapja is minden elérhetőséget tartalmaz.

Bízom benne, hogy jószándékú, segítőkész emberek laknak a közelében és még hatékonyabban tudnak segíteni, mint mi. Ezért fordultam nyilvános fórumhoz és remélem, hogy az érintetnek nem lesz ez kellemetlen, a segítőszándékot fogja ebben látni. Köszönöm, ha megpróbálsz nekik segíteni.

2012. febr. 6. 14:28

Én ott lakom... Vagyis itt...

De nem nagyon ismerek senkit. Azért várom, hogy miről lenne szó!

2012. febr. 6. 13:55
Várok, hátha onnan jelentkezik valaki, addig is köszi a jelentkezést. Egy ottlakó társunknak szeretnék segítséget kérni.
4. Csiby (válaszként erre: 2. - 41fdab80c1)
2012. febr. 6. 13:34
A közeléből vagyok.
3. ria0712 (válaszként erre: 2. - 41fdab80c1)
2012. febr. 6. 13:34
A közeléből vagyok.
2012. febr. 6. 13:30
Vagy a közeléből??
2012. febr. 6. 13:30
Van közöttünk valaki Tápiószeléről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook