Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van kedve valakinek neera kúrához? fórum

Van kedve valakinek neera kúrához? (beszélgetős fórum)


6. Kittina007 (válaszként erre: 4. - Edseldope)
2013. márc. 27. 22:18
Szia! 18ezer? Mekkora kiszerelés? Én Debrecenben vettem a literes Neera szirupot 10ezerért, de már neten is lehet 11-12ezerért kapni.
2013. márc. 27. 22:15
Sziasztok! Én januárban csináltam meg a 10 napos változatot. Igaz nem mértem magam, mert nekem a méregtelenítés volt a célom. Természetes, ha az ember 10 napig nem eszik, és issza a hashajtó teát meg a sós vizet, akkor kiürül belőle minden és hirtelen leszalad 5-8kiló, de a nagyja hamar vissza is megy.. Ezt a Neera kúrát én inkább mentálisan tartom fontosnak, hiszen ha van annyi lelki-erőd, hogy 10 napig nem eszel semmit, akkor minden más menni fog!
2011. márc. 27. 18:40

Csáo mindenkinek hát fiú léttemre szerintem énis elkezdem ezta Neera kurát.

Nekem osztály társam apukája ajánlotta:Dvicces de segitökész ö még anno 3ével ezelött csinálta ezta kurát igen hatásos volt szó mi szó ö fogyni akart töle kereken 10 nap aladt 8 kg ment le és (hozzáteszem nem ment el edzeni ilyenek stb stb csak munka)de sikerült neki de most ujra elkezdte és a 9.napon már minusz 7kgnál tartott:D na és akk haverom mondta h nekem is kéne vmi fogyókúrás dolog és ö ezt ajánlotta ami szép és jo de hozzá teszem h nekem nincs elég pénzem arra h vegyek 18000 ft értékben neera keveréket de erröl is bezséltünk és meg lehet ugy is oldani szerintünk h csak maga a neera pálma olajat kihagyuk és marad a juharszirupos stb stb keverés pénzileg sokkal olcsóbb hát jövöhéten kiderül h használis-e:)

2011. jan. 25. 14:26

Szia!


Én 5 éve csináltam a 7 naposat, fogytam valamennyit vele, és jól éreztem magam. Nem volt nagy súlyfeleslegem és a KV-ról sem mondtam le.

Most a második gyerek után rengeteg plusz van rajtam (erre a terhességi pajzsmirigy alulműködés valamennyiben talán rájátszott).

Holnap kezdem a 10 napos változatot, kíváncsi vagyok, milyen sikerrel? Remélem abszolut kitartó és sikeres leszek.

Amúgy vannak már Neerás témák itt a Hoxán, de belekezdhetünk együtt. :)

2. Celéna (válaszként erre: 1. - Biospirulina)
2011. jan. 25. 12:24
No az meg mi?
2011. jan. 21. 17:12

sziasztok!

Várok ide mindenkit , aki valaha csinálta,vagy csinálni szeretné a neera kúrát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook