Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van jogsid, mégsem vezetsz... Miért? fórum

Van jogsid, mégsem vezetsz... Miért? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2014. nov. 1. 18:21
már nincs autóm
2014. nov. 1. 18:01
csak
2014. nov. 1. 17:48
Van jogsim, nem vezetek túl sűrűn, mert nincs kocsim
2014. nov. 1. 17:19
Sztem a nincs jogsid megis vezetsz verzio jobb :D
2014. nov. 1. 16:58
Van 25 eve es folyamatosan vezetek is,mertkell a munkamhoz, mert szeretem mert imadom a kocsimat.
57. tixtina (válaszként erre: 13. - Tixtina)
2013. szept. 29. 19:05

Már öt éve folyamatosan vezetek.

Azóta híztam,nem is keveset:OO

Nagyon kényelmes,de ellustultam sajna:((

2013. szept. 29. 18:54
Nincs jogsim,de facán vezetnék.Autóm nincs :P
2013. szept. 29. 18:32
csak
2012. szept. 15. 22:24
Mert utálok!
2010. okt. 10. 15:30

37 és fél éve van jogsim.

Sokat vezetek.

Szeretek is vezetni! Még most, ennyi év után is :)

A lényeg, hogy tudok is, ezt a családom férfi tagjai is elismerik! Bevallom, ez jót tett és tesz az önbizalmamnak. Egyébként akkor a férjem (aki hivatásos gépkocsivezető) tanított vezetni. Egyénileg mentem a kresz vizsgát letenni, majd a rutint és a forgalmi vizsgát is ugyan azon a napon. Minden vizsgám elsőre sikerült. Elsősegély vizsga még akkor nem volt! Akkor még lehetett így is, nem volt kötelező tanfolyamra járni:)


Nem szabad félni a vezetéstől! Minél tovább nem vezettek, annál nehezebben jöttök bele!

Mindenki volt kezdő! Vannak még most is olyan „sofőrök” akik több évtizedes vezetői múlttal, tök bénák!

52. Re87
2009. okt. 29. 10:47

Sziasztok!

Kb.1éve van jogsim!egy vadállat oktatót fogtam ki,aki közölte velem,hogy ott fogok megdögleni az autóban.Párszor vezettem mikor megkaptam a jogsit,még élveztem is,de a párom egyszer elkezdett türelmetlenkedni és beszólogatni,azóta kb. fél éve nem vezettem.Jó,nem vagyok egy F1-es pilóta,de miért nem türelmesebbek az emberek a kezdőkkel????

51. vekvik
2009. okt. 28. 11:52
tavasszal szeretnék autót venni, remélem összejön és akkor ki tudom használni hogy van jogsim:)
50. Neenaa
2009. aug. 2. 16:23
Mert nincsen autóm, így max. a bevásárlókocsit tudom vezetni.. :D
49. vekvik
2009. júl. 31. 22:32

nekem 2 éve van jogsim, hatalmas kűzdelem árán, de csak nagyon ritkán vezetek, mert sajna nincs kocsim... Minden félretett pénzem elment a fogszabályzóra, de az autó a következő kitűzött célom:D:D:D

Apu szokott engedni vezetni, de nem akarom elkéregetni a kocsiját. Görcsölök, mert nem az enyém ugye és félek hogy baj lesz:):):)

Majd a sajátom... Egyszer...

2009. jún. 3. 16:55

Nekem is most lett josim még ki sem hűlt . 2x 3x vezettem és elég görcsben vagyok .

Amitől félek az az ,hogy PL:lefulladok és valaki belém jön ,ledudál. Hiába van kint a T-betü azthiszem sokan már elfelejetteték ,hogy ők is voltak kezdők. Az más ,hogy van aki kezdőként is ügyes,bátor még ha rutintalan akkor is .

Néha nekem is az az érzésem ,hogy be se merek ülni :( Most veszek egy aútót és remélem nem az udvaron fog álldogálni :(

A lényeg ,hogy nem vagyok magamban biztos és néha figyelmetlen is vagyok :(

A barátnőm szerint ezt hívják FELELŐSSÉG TUDATNAK .... ettől még én nem lettem bátrabb :((((

2009. jún. 3. 16:37

35 éve van jogosítványom.

Úrvezetőként levezettem több mint 1,5 millió kilómétert.

Vezettem már eleget, vezessen már más is.

Egyébként nincs autóm.

2009. jún. 3. 13:19

Eleinte, és még néha most is, én is félek volán mögé ülni! De nálam ez úgy mőgödik, hogy csak mikor egyedül vagyok, akkor nem merek vezetni! 18 vagyok, fél éve van jogsim, és saját kocsim, ebben a hónapban kezedtem el egyedül vezetgetni! Nem vezetek rosszul, nem azzal van a baj, hanem talán attol félek, h vmit elrontok, és ezért majd aki lát kigúnyol! De szeretek vezetni, és szeretnék nagyon jó sofőr lenni:)


Mindenkinek sok bíztatást, és vezetgessen egyedül, mert gyakorlat teszi a mestert, és csak te, saját magad tudod legyőzni a félelmed!!

45. mama_gold (válaszként erre: 1. - Ibike22)
2009. jan. 8. 13:39

91-ben vizsgáztam, anno még pár évig vezettem haverok kocsiját buli után (nem vagyok egy italozós:-DD)

azóta se autóm nincs, gyakorlatom is "elveszett", szóval már félek is volán mögé ülni. Annyi módosítás is történt a kreszben, hogy nem ártana újra beülni a padba:)

Időközben lejárt a jogsim, de meg kéne hosszabbítani...

2009. jan. 8. 13:35
nincs gyakorlatom. meg olyan sok hülye vezető van, hogy inkább nem.
43. kandi
2009. jan. 8. 09:22
Nekem már 13 éve van jogsim. Mikor megszereztem kollégista voltam úgyhogy nem tudtam gyakorolni. Utána meg már féltem volán mögé ülni. Most már jó lenne nekilátni újra, de még mindig tartok tőle, leginkább a parkolástól és a lefullasztástól. És időm is édes kevés. Viszont!!! ma nincsenek itthon a gyerekek párom meg igen. Lehet, hogy ma elmegyünk valami nyugis helyre gyakorlom a parkolást :)
2009. jan. 8. 08:56
mert nincs kocsim:((
2009. jan. 8. 08:49
több mint 2o éve van jogsim, nem vezetek mert már nincs autom.
40. Szanka
2008. okt. 26. 16:24
Már 12 éve van jogsim. Eddig nem voltam rákényszerítve. Most viszont, ha szeretnék elmenni valahová, szívesen kocsiba ülök.
39. Zizisicc (válaszként erre: 38. - A445f073a9)
2008. okt. 26. 16:13
:o)))))))))))
38. a445f073a9 (válaszként erre: 21. - Zizisicc)
2008. okt. 26. 16:12

Ja!:)

Én is így csináltam.:)

2008. okt. 26. 16:09
Mert nincs autóm. Egyébként nagyon jó oktatóm volt, sokat köszönhetek neki. Remélem majd előjönnek a dolgok, ha lesz autóm.
2008. okt. 26. 16:03
1 éve van jogsim nem vezetek , mert nem szeretek nemtudom miért nem , egyedül nem vezethetek mert a szüleim nem engedik mindig apám vezet ha megyünk valahová ha vezetnék abból állna hogy mit csináljak hogy olyan vezető legyek mint az apám .Nekem ebből nem kell önállóan saját tudásomból nem vezethetnék ha valamit elhibáznák üvöltözne.Inkább nem köszönöm.Majd ha szükségem lesz rá vezetek.A kocsit meg se kapnám még arra se hogy ha anyukámat vinném valahova, ennyit a bizalomról.
2008. okt. 9. 16:51

Szerintem az a titka, hogy azonnal el kell kezdeni vezetni, ahogy sikerült a vizsga. Én évek óta vezetek és nem vagyok hajlandó bkv-ra szállni... Utálom a büdöset és főleg azt, amikor az emberek a megállóban dohányoznak, a jármű már megáll, szállnak le/fel az emberek, de a delikvens még szippant egyet a bűzrúdból és a buszon/villamoson fújja ki más emberek arcába... :-(

Szóval én inkább ülök a dugóban, a saját illatomat szívva. :-)


Mindenkinek javaslom, hogy gyakoroljon, hisz gyakorlat teszi a mestert! :-) Sok sikert!

2008. okt. 9. 16:46
Mert itt a NATO vezérkarm, nincs kedvem a dugóban ülni :)
2008. okt. 9. 16:43

Nagyon sokat vezettem már életemben.

Most olyan jó a Kedvesem mellett ülni és csak nézelődni.

Olyan dolgokat is megnézek, amiket vezetés közben nem tudtam.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook