Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van jelentősége annak, ha egy vudu baba (becsomagolt állapotban)kiesik az ember kezéből? fórum

Van jelentősége annak, ha egy vudu baba (becsomagolt állapotban)kiesik az ember kezéből? (tudásbázis kérdés)

2012. jún. 1. 22:59
Ja, akkor igy más, azt hittem, használni akarod, és igy esett le :) Akkor ez égi jel volt, hogy messzire kerüld el őket, mégcsak ne is fogdosd :-)
9. Hexike (válaszként erre: 8. - Ficánka5)
2012. jún. 1. 21:56
Rendben! :)
8. Ficánka5 (válaszként erre: 7. - Hexike)
2012. jún. 1. 21:49
Na akkor ezt vedd figyelmeztetésnek és soha ne foglalkozz vele!!!Szivem, hallgass öreganyádra (rám)!!
7. Hexike (válaszként erre: 4. - Ficánka5)
2012. jún. 1. 21:40

Jajj, nem azért mert vudu babázni szeretnék. Bementem egy boltba, ahol megláttam egy ilyet! (igazából most először láttam ilyet) ezért meg kellett néznem közelebbről is, hogy hogyan is néz ki. Amikor megfogtam, elkezdtem olvasni, hogy mi van irva a dobozra, és kiesett a kezemből :O.

Kicsit megijedtem!

2012. jún. 1. 21:39
Mivel kiesett a kezedből, nincs rá szükséged. :)
2012. jún. 1. 21:39

Szóval, semmi jelentősége nincs, hogy kiesett a kezemből.

(Egy ismerősöm azt mondta, hogy ha kiesik a kezemből a vudu baba az azt jelenti, hogy ha "használnám" akkor beválna, és veszélyes. Inkább hagyjam.

2012. jún. 1. 21:38
Igen van!!! Talán jel arra, hogy nem volna szabad ilyennel foglalkoznod,mert fordítva is elsülhet a dolog. Hexike, te jó ember vagy, ne foglalkozz ilyesmivel, mert ezek nélkül is a sors hosszú távon igazságos, hidd el!!!
2012. jún. 1. 21:37

igen, a gravitáció muködik, nincs még világvége...


ha nem félsz, nem tud ártani semmi. azt hiszem. Hosszú távon biztosan nem.

2012. jún. 1. 21:35
Ja, azt mindenesetre jelenti, hogy lyukas a kezed...amugy meg inkább ne vudubabázz, mert veszélyes lehet rád is...
2012. jún. 1. 21:32
Van jelentősége annak, ha egy vudu baba (becsomagolt állapotban)kiesik az ember kezéből?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook