Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki Hollandiából? fórum

Van itt valaki Hollandiából? (beszélgetős fórum)

2010. dec. 2. 07:22

Hogy mi történt? Újra férjhez ment. A navelőapuka eljátszotta, hogy ő milyen fantasztikus, ő mindent megpróbál, de a lányok kezelhetetlenek, féltékennyé tette tesómat a saját lányaira... gondolom nem kell tovább sorolnom.

A kisebbik nem tud semmit. Csak annyit, amennyit a nagyobbik elmondott neki, de már nem tudjuk megállapítani mi volt belőle a hazugság és mi nem. Nem is ismeri azokat, akikkel a múltkor elment, csak a nagyobbik megnyugtatta, hogy minden happy lesz és ő el is hitte.

25. Panni58 (válaszként erre: 24. - Szitaszivárvány)
2010. dec. 1. 19:20

Nagyon nehéz helyzetben vagytok, és igen nagy dolog, amit felvállaltatok.

A kisebbik lánynak már csak azért is kutyakötelessége lenne segíteni nektek, ha tud valamit, hisz ti mentettétek meg az intézettől.

Nem tudom, mi történhetett azalatt az 1-1,5 év alatt, amiről beszélsz, de biztos nem a gyerekek tehettek a történtekről.

El se tudom képzelni, hogy egy anya hogyan mondhat le a saját, (majdnem felnőtt) gyerekeiről. Ha eddig fel tudta nevelni őket, most mi történhetett?

Sok erőt és kitartást kívánok Nektek!

2010. dec. 1. 14:04

Sajnos nem tudhatjuk mi történt vele a múltkor, de annyit kiszedtem belőle, hogy egy olyan pasinál lakott, aki lányokat futtat. Össze volt törve, amikor elhoztuk. Elmondása alapján kb. 100 ezret költöttek rá... tehát azt történt vagy történt volna, amire gondoltam. A barátját se ismerjük, ha minden igaz rajta keresztül ismerte meg azt a társaságot, akik a múltkor elvitték, így még mindig nem lehet tudni mi lesz vele.

A rendőrség pedig ismét nem keresi, mert telefonált, így nem eltűnt személy. Ugyan az van, mint a családon belüli erőszaknál. Csak akkor jönnek, ha vér folyik. Most pedig csak akkor keresik, ha bűncselekményt követ el, vagy bizonyítható, hogy prostitúcióra kényszerítik. Ezt pedig nem tudom bizonyítani.

A nővérem lemondott a lányairól. A kisebbiket intézetbe akarta adni, mi pedig nem hagytuk. Minkét lányt ideköltöztettük, de sajnos a nagyobbik már jóideje magába volt fordulva és 1 hét alatt nem tudtuk újépíteni benne azt, amit a nővéremék 1-1,5 év alatt romboltak le.

Elengedtem a barátjához, mert bíztam benne. 1-2 cicanadrágon, 1 felsőn és bugyin kívül semmit nem vitt magával. Tehát nem úgy készült, hogy soha többé nem jön vissza, csak telebeszélték a fejét. Ez év végéig iskolaköteles lenne, így most az ifjúságvédelmisek, a gyermekjólétisek engem keresnek. :-(

23. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 21. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 30. 17:09

Le a kalappal, hogy így törödsz velük!

A pasasból majd kiábrándul, a jó hír, hogy nem az történt, amire elöször gondoltál.

22. Panni58 (válaszként erre: 21. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 30. 15:45

Az én lányom is 18 éves, de az biztos, hogy én addig nyomoznék és mennék utána, míg meg nem találom. Szerintem az anyjának kellene legalább annyira aggódnia miatta, mint ahogy Te teszed.

Amit Te megteszel, nagyon tiszteletreméltó, de ha az anyját ennyire nem érdekli, mi történik a gyerekével, akkor egy kicsit a lányt is megértem, hogy keresi a helyét a világban...

2010. nov. 30. 15:30
November 20-án hazakerült. Pesten volt, megszökött valahogy. Nem árult el részleteket. A férjem haza hozta. Jobban mondva hozzánk, mert az anyja nem akart vele bajlódni. Elintéztük neki a sulit, a huga is ide költözött, erre vasárnap megint lelépett. Este telefonált, hogy szerelmes egy idősebb pasiba és nem fejezi be a sulit. Nem jön vissza. :-(
2010. nov. 18. 12:53
köszönöm
2010. nov. 18. 12:53
oké
18. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 17. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 12:29
Azért írd majd me, ha valami kiderül....
2010. nov. 18. 12:04

hidd el már mindent megpróbáltunk

most verjük ki belőle a szart is????

nem érti meg, hogy mi történhet a nővérével. azt mondta sok horrorfilmet nézünk és az élet nem olyan, mint amilyennek képzeljük.

16. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 13. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 12:00
Hugicát elö kell venni szépen... Meg kell vele értetni, hogy nem fogjátok hazahozni, nem fogjátok semmire kényszeríteni, de tudnotok kell, vagyis biztosnak kell lennetek abban, hogy biztonságban van.
2010. nov. 18. 11:59
már szóltunk olyannak is, akiről tudjuk,hogy lányokat visz ki oda. Hátha ők hamarabb megtalálják. Mert ha tényleg jó helyen lenne, egye a fene, tanulópénznek jó, de ha nem??????? Ha tényleg normálisak azok, akikkel megy, akkor miért nem tudhatjuk a nevüket? Miért nem lehet minket megnyugtatni,hogy figyeljetek, ide megyünk, ezt szeretnénék...
14. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 12. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 11:57
Más ötletem nincs, sajna...
2010. nov. 18. 11:56
A huga tud mindent, de semmit sem mond. Ő egy igazi buta idióta! Szerinte jó helyre viszik, nem lesz semmi baj, ruhát is kapott és egyébként ő is ment volna, csak nem vitték mert még nem nagykorú! És most várja, hogy a nővére majd küldjön neki ajándékot és pénzt! Holott nem szegények.
2010. nov. 18. 11:55
Köszönöm!
11. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 11:54
Az összes iskolatársat, barátot, havert faggassátok ki. Hátha tudnak valamit.
10. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 9. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 11:52
2010. nov. 18. 11:49

hát ez az!

A rendőrség azt mondta tesóméknak, hogy mivel nagykorú oda megy,ahová akar és mivel írt egy sms-t így nem eltűnt személy.

De akkor mit lehet ilyen esetben tenni? Hová lehet fordulni? Mert ha gáz van, akkor már késő lesz kerestetni.

Hollandiában hol van Magyar követség?

8. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 7. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 11:46
Bébiszitternek meg eladónak nem úgy visznek magyar munkaeröt sehova, hogy nem mondják meg, melyik városba mennek.
2010. nov. 18. 11:41

Bocsánat, hogy eddig nem írtam, csak tesómékkal beszéltem. A gondom a következő:

A keresztlányom 1 hónapja múlt 18 éves. Egy hihetetlenül okos, értelmes csaj, az ország egyik legkeményebb gimijébe jár, 3 nyelven beszél. Viszont az 1 éve tartó család problémák mostanra nagyon megviselték, labilissá vált, az iskolát is ott akarja hagyni. Megbeszéltük a párommal, hogy magunkhoz vesszük, másik suliba iratjuk. Ebbe a nővéremék is bele egyeztek. De mielőtt megbeszélhettük volna a keresztlányommal a nővérem kapott egy sms-t, hogy ne keressék, mert Hollandiába viszik, vegye ki az iskolából, a telefonja le fog merülni. Ennyi. Délután az unokatesómnak sikerült vele beszélnie. Nem mondja meg kivel ment ki, nem beszélhetünk velük, nem mondják meg melyik városba viszik. Álítólag ruhát vásároltak neki. A keresztlányom meg van arról győződve, hogy bébisitter vagy eladó lesz. Szerintem meg prostinak viszik, amiről ő még nem tud.

Gondolom, akik kint élnek több ilyet hallanak ezért az lenne a kérdésem, hogy mennyi az esélye annak a jelen körülmények mellett, hogy tényleg normális munkát tudnak neki biztosítani, és mennyi az esélye annak a rossz érzésnek bennem, ami nem hagy nyugodni??????

6. 00495ec28d (válaszként erre: 1. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 11:27
Erre én is kíváncsi lennék!!!
2010. nov. 18. 11:25
pill.
2010. nov. 18. 11:23
Mi a problémád? Kérdezz nyugodtan!
3. doxikri (válaszként erre: 1. - Szitaszivárvány)
2010. nov. 18. 11:23
Úgy tudom, Nojjémi meg Kyller ott laknak, élnek! Keresd meg őket!
2010. nov. 18. 11:19
Szia! :D
2010. nov. 18. 11:18
Van egy kis problémám, olyanokkal szeretnék beszélgetni,akik Hollandiában élnek és az ottani életről, munkalehetőségekről van tapasztalatuk.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook