Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Van itt valaki, akinek későn lett pozitív a tesztje, vagy esetleg negatív volt és mégis lett baba? fórum

Van itt valaki, akinek későn lett pozitív a tesztje, vagy esetleg negatív volt és mégis lett baba? (beszélgetős fórum)


25. anitav (válaszként erre: 24. - Inta)
2012. júl. 23. 12:01
Igen, szeretném, ha mindkettőnket kivizsgálnának, csak az nem olyan egyszerű. Szinte ki kell könyörögni. Mindig az a válasz, hogy nem próbálkozunk még olyan rég óta, és hogy ráérünk még, fiatalok vagyunk. De én nem akarok ráérni! Ne a doki döntse el, hogy van még időm, hogy mikor szüljek.
24. inta
2012. júl. 19. 15:10

Szia, ha rendesen, pirosan megjött, akkor ez sajnos tényleg nem a te hónapod volt.

Hasonló cipőben jártam mint te, másfél év után végre késett pár napot, majd jött a negatív teszt, majd másnap meg is jött. Csak nem rendesen, hanem barnásan, de az 5 napig. Aztán mikor vége lett, csináltam egy pozitív tesztet, most 17 hetes vagyok.

Mindenképpen vizsgáltassátok ki magatokat, lehet, hogy csak egy apróság akadályoz.

23. Ladybird12 (válaszként erre: 22. - Anitav)
2012. júl. 18. 10:14
nekem is most volt mutetem, de nekem azt mondta a doki, h most 3 honapig ne is probalkozzunk....
22. anitav (válaszként erre: 20. - Nagymaya)
2012. júl. 18. 07:51
Nem volt még hormonvizsgálatom, de szeretném, ha az lenne a következő lépés. 2 hónapja volt egy petefészek ciszta műtétem, akkor átnéztek (átjárhatóság, méhüreg...)és mindent rendben találtak, tehát ott nem lehet gond. Aztán, ha meglesznek a vizsgálataim és minden ok, akkor a párom következik.
21. 6b006fc769 (válaszként erre: 11. - Anitav)
2012. júl. 18. 00:20
kár, hogy most. A nyaralás jöt szokott tenni a fogantatásnak;-)
2012. júl. 17. 21:56
Hormonvizsgálatod volt már? Lehet ott van valami bibi, és elég lenne pár bogyó ahhoz, hogy baba legyen. Tudom, hogy nehéz ez, mi is vártunk és vártunk, orvosról orvosra jártunk, mire kiderült az oka. Nekünk csak lombikkal lehet babánk, és ehhez hatalmas kitartás kell. Nem feladni sosem. Most lehet kicsit bánkódni, tessék nyaralni egy jót, és utánna keresni egy jó orvost,aki kivizsgál titeket alaposan. Sok orvos sajnos elég felületes:(
19. anitav (válaszként erre: 17. - Csinita)
2012. júl. 17. 21:55
Köszönöm a bíztatást. Most már jobban vagyok, csak délelőtt voltam nagyon szarul, amikor megjött. De kisírtam magam, nekem az sokat szokott segíteni. Nem adom fel, ha visszajöttünk Balcsiról akkor megyek a dokihoz.
18. anitav (válaszként erre: 16. - Ladybird12)
2012. júl. 17. 21:50
A Tóthoz járok.
17. Csinita (válaszként erre: 11. - Anitav)
2012. júl. 17. 13:56

Sajnalom! :( De tenyleg ne add fel, sikerulni fog, hidd el! Az is igaz, hogy nem szabad rajta gorcsolni (tudom, konnyu ezt mondani). Nekem sok ismerosom es a hugom is nagyon ragorcsolt a temara es nem jott Nekik ossze, aztan mikor el tudtak erni azt, hogy nem gorcsoltek rajta, akkor osszejott.

Igen, sajnos az elet sokszor igazsagtalan abban, hogy kinek jon ossze hamar a baba, kinek nem, ezt mar en is megfigyeltem. De ne add fel, sikerulni fog!

Gondolom, hogy nehez lesz igy a balatoni nyaralas, de probald meg ugy felfogni a dolgot, hogy majd Ti is hamarosan babaval mentek nyaralni, hogy majd Nektek is eljon az ido.

Nagyon drukkolok Nektek!

16. Ladybird12 (válaszként erre: 15. - Anitav)
2012. júl. 17. 13:29
hova jarsz dokihoz?
15. anitav
2012. júl. 17. 13:28
Annyit tudok, hogy szervi baj nincs. Majd ha vége lesz, megint elmegyek és mondom, hogy kutassunk tovább, és lehet a páromat is elküldöm, hogy nézzék meg. Lehet hogy valami apróságon múlik az egész.
14. Ladybird12 (válaszként erre: 13. - Anitav)
2012. júl. 17. 13:25
nem mondott az orvosod semmit, h miert nem jon ossze?
13. anitav
2012. júl. 17. 12:38
9 hónapja próbálkozunk, de sokkal hosszabbnak tűnik. Tudom, hogy az átlag egy év, amíg összejön egy baba, de ez engem nem vigasztal. És ilyenkor persze (mint mikor valaki szakít a párjával és mindenhol párokat lát) mindenhol terhes nőket és kisgyerekes anyukákat látok, és kikészülök, hogy nekünk miért nem jön össze, és miért van az, hogy aki meg nem akar annak meg "becsúszik". Ez igazságtalan. És most megyünk nyaralni, ahova három olyan barátunk is jön, aki a kis gyerekével jön. Tudom, hogy nem szabad föladni és nem is fogom, és hogy nem vagyok lekésve semmiről, de ma azt hiszem vigasztalhatatlan vagyok, hogy ismét egy sikertelen hónapot kell letudnom.
12. dj.cica (válaszként erre: 11. - Anitav)
2012. júl. 17. 12:25
ne add fel,és ne stresszelj rajta.Jönni fog az a baba.
11. anitav
2012. júl. 17. 11:34
Megjött... Vége a reményemnek ;((
2012. júl. 17. 08:42

Igen, siman van meg remeny a pozitiv tesztre. En sok not ismerek, akiknek kesobb mutatta csak pozitivnak a teszt (1-2 hettel kesobb is!).

Menj el a Balatonra, erezd jol Magad, probalj meg kikapcsolodni (bar tudom, hogy nehez igy, hogy ez jar a fejedben). Ha megjon, akkor se bankodj, ossze fog jonni legkozelebb. Ha meg nem jon meg, akkor az nagyon jooo! Drukkolok! :)

9. anitav (válaszként erre: 5. - *Vinike*)
2012. júl. 17. 08:06
Nem a terhesség miatt aggódom a fürdéssel kapcsolatban, hanem, hogy bármikor megjöhet. De majd viszek tampont a strandra és gyakran ellenőrzöm, hogy megjött-e.
8. anitav (válaszként erre: 6. - Dj.cica)
2012. júl. 17. 08:04
Nem tudom, milyen tünetem köthető ehhez. Kb 2 hete tiszta ragya az arcom, soha életemben nem volt ilyen, és egyfolytában aludnék. Persze ezek lehetnek mástól is. Ami inkább feltűnt, hogy nem érzek semmit, hogy meg akarna jönni. Mindig mielőtt megjön, pár nappal előtte elkezd iszonyatosan fájni a derekam és a cicim, és a hasam is kezd fájni, de ezek közül most nincs semmi. A hasam néha szurkál, meg húzódik de ez kb negyed óra és utána semmi. Nem értem, sosem volt még ilyen.
2012. júl. 17. 07:56
Hallottam olyat akinek az 54. napon mutatta ki hogy pozitív...lehet hogy korán teszteltél...én most megvártam a 2 hét elmaradást...fel a fejjel mi majdnem 2 évig próbálkoztunk mire talán...talán most...de még nem tudom elhinni...
6. dj.cica (válaszként erre: 1. - Anitav)
2012. júl. 17. 07:12

szia.Még lehet pozitív teszted nekem is később lett 2 csíkos tesztem már lassan 6 éves fiammal.

Tüneted van valamilyen ami másabb ?

5. *Vinike* (válaszként erre: 1. - Anitav)
2012. júl. 17. 07:04

Foganhatott később is. Bár nem gyakori.

Ettől függetlenül miért ne fürödhetnél????

Én úszni voltam,meg megyünk mi is Balcsizni is,eszemben sincs a parton üldögélni. 20 hetes vagyok...

2012. júl. 17. 06:55
egyrészt van remény, másrészt többeknek csúszott talán a nagy meleg miatt, harmadrészt nyugodtan fürödhetsz ha 4-5 hetes terhes vagy.
2012. júl. 17. 06:54
van remény.Később foganhatott nem közép időben.
2. 111e183830 (válaszként erre: 1. - Anitav)
2012. júl. 17. 06:50

nekem menzesz elmaradás után 1 héttel kezdte halványan mutatni a teszt

ultrahangon mégis szépen látszott

már elmúlott 4 éves a "halvány csíkocska"

2012. júl. 17. 06:43

Itt ülök a negatív teszt fölött és sírok. 9 hónapja próbálkozunk, mostanáig a tesztig sem jutottam el, mert mindig pontosan megjött. Ma van a 4. nap, hogy késik, és a reggeli teszt full negatív. Nem szokott késni, és még sosem maradt ki mensim. Nem értem mi van. Teljesen kész vagyok. Ma veszek egy 10-es érzékenységű tesztet, hátha azzal lesz legalább egy halvány csíkocska. Dokihoz csak jövő héten tudok menni.

Holnap megyünk a Balcsira, nem tudom, hogy fürödhetek-e vagy nem? Megjöhet bármikor, vagy baba van, csak még nem mutatta ki a teszt? Teljesen meg vagyok zavarodva.

Van itt valaki, akinek későn lett pozitív a tesztje, vagy esetleg negatív volt és mégis volt baba?

Ne haragudjatok, ha zavaros vagyok, de eléggé szét vagyok most csúszva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook