Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt valaki a XV.kerületből?Ismeri Valaki Jakubovics Zsoltot? fórum

Van itt valaki a XV.kerületből?Ismeri Valaki Jakubovics Zsoltot? (beszélgetős fórum)


10. 5e03fd4701 (válaszként erre: 8. - Bige)
2010. márc. 16. 13:44

Ez tök jó! észbe fogok tartani ha kell! :DD


mondjuk meglepett, hogy így felkerült ez a topic a hozzászólt fórumokba de szerintem mindenki járt már így! :D

9. bige
2010. márc. 16. 10:58

hoppá! csak az előző hozzászóló dátumát néztem. Most látom, hogy a kérdés pontosan 8 hónapos:(

na mindegy, másnak hátha segít az info...

8. bige
2010. márc. 16. 10:56

hívd fel a népesség nyilvántartót. Én már tettem így.

Nem adnak ki infot, de ha írsz levelet ( a keresett személynek), és megindoklod nekik, hogy miért keresed( osztálytalálkozó, vagy valami )eljuttatják hozzá. Igaz, hogy pénzbe kerül, de ha fontos megtalálni biztos megéri. Azt hiszem 2000 Ft körül van. legalábbis pár éve így volt.

2010. márc. 16. 10:32

Szia!


Attól, hogy nem ők azok, megkérdezheted, nem ismerik -e őt.

Én így találtam meg egy ritka nevű o.társamat, aki elköltözött a városból, a környékbeli 4-5 városban végighívtam az összes (3 db) ilyen vezetéknevűt, és valaki az uncsitesója volt!


Sok sikert!

6. kisfüles (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2009. júl. 21. 22:43
Köszönöm,Megnéztem És Igazad Van Sajnos Egyik Sem Az Akit Én Keresek.
2009. júl. 21. 22:36
iwiw-en 2 van, de szerintem egyik sem a Te volt osztálytársad.
2009. júl. 21. 22:28

+ lehet, hogy tudjuk mit csinált tava... izé ..

2006. április 9-én. :


[link]

2009. júl. 21. 22:27
iwiw-en próbáltad már?
2009. júl. 21. 22:25

a gugli csak azt találta meg ahova nagy valószínüséggel az általános után ment:


[link]

2009. júl. 21. 22:20

Sziasztok


Megint Szeretném A Segítségeteket Kérni.1985 ben Végeztem Budapesten A XIV.kerületben,A Benedek Elek Általános Iskolában.Osztálytársaim Között Volt A Fent Említett Személy Is.Nagyon Régóta Keresem A Közösségi Oldalakon,De Eddig Sajnos Nem Találtam Meg.Nagyon Szépen Kérlek Benneteket,Ha Ismeri Valaki Írja Meg Nekem,Hogy Mi Van Vele Mostanában.Nagyon Szépen Köszönöm

Sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook