Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt személyi edzö aki segítene nekem és válaszolna pár kérdésre? fórum

Van itt személyi edzö aki segítene nekem és válaszolna pár kérdésre? (beszélgetős fórum)


2010. febr. 20. 20:09

Szia!

Hello!

Köszi szépen a választ.Sokat segített.

Csináltam a fitway.hun az edzésterv mellé étrendet is.

De azért kíváncsi lennék hogy neked milyen táblázatod van. Úgyhogy légyszi küld el n.beja@vipmail.hu

Már csak azért is kíváncsi lennék rá mert az amit ott össze állítottak igen egyhangú + minden infó érdekel. Köszi!

2010. febr. 20. 17:45

Hello,

nem vagyok személyi edző, de 2 éve járok edzeni és nekem olyan barátnőm segített, aki ilyen jellegű sulit végez.

Igen, a testtömeged növekedni fog, de ettől ne ijedj meg, mert sokkal csinosabb leszel. Az izomnak bizony súlya van. :)

Nem tudom mennyi kalóriát viszel be most, de az biztos, hogy ha nem megfelelően eszel, nem fogod bírni az edzést is erősödni sem fogsz. Ha nagyon remeg az izmod edzés alatt, az egyértelmű jele annak, hogy keveset eszel.

Az étkezés borzasztóan számít súlyzós edzésnél! És az étkezések időzítése is. Fehérjét jóval többet kell enned, szémhidrátot is sokkal tudatosabban. Ha gondolod, tudok táblázatot küldeni segítségül.

A sok víz is nagyon fontos, de az nem csak az edzés miatt.

Én heti 3 alkalommal járok, de ha az edződ így alakította ki az edzéstervet, akkor a 2 alkalom is lehet természetesen jó. Szerintem pilateszezhetsz még mellette, én pl futok, vagy biciklizek minden nap.

Egyelőre ne növeld a súlyokat, meg kell szoknia a szervezetednek az edzést.

Bővebben is tudok írni a dolgokról, ha gondolod, de nem akartam 100 soros hozzászólást. :D

Sok sikert és kitartást!!

2010. febr. 20. 12:21

2 hete kezdtem el kondi terembe járni, előtte se voltam az a lustaság pilatesz-eztem hetente többször ugyh nem a zsírégetés a célom hanem alakformálás meg az se baj ha 2-3 kiló rám jönne de az nem muszáj mert most 174cm vagyok és 56 kiló. Én heti 2 edzésre gondoltam hétfőn és pénteken. Olyan kérdéseim lennének hogyha az alakformálásról van szó:

Testtömegem ezzel növekedni fog ?

Több kalóriát kell bevinnem egy nap?

Itt mennyire számít az étkezés?

(próbálok egészségesen étkezni sok gyümölcs zöldség sovány húsok és általában vizet iszom)

Nekem is a napi 3-5 liter víz szükséges?

Az edzéstervben(személyi edző segített) az elején meghatározott súlyokat idővel növelnem kell?

Kevés a heti 2 edzés?

Mellett a mehet a pilatesz is heti 1-2 alkalommal vagy az már sok?


Van a kondiban személyi edző aki mutatta a gyakorlatokat először de hát sajna nagyon elfoglalt,mert elég felkapott a hely ahova járok.Ezért gondoltam h más segítségét is ki kérem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook