Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt számítógép szerelő? fórum

Van itt számítógép szerelő? (tudásbázis kérdés)

11. cicaanya (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2012. márc. 1. 14:23

10 volt fent 2napig össze akaszkodót egy progimmal...belassult,ledobott... vissza raktam "TELJES VERZIÓT 8" TÖKÉLETES GYORS MEGBÍZHATÓ!!!!!

én maradok ,sem 9,sem 10 nem jó még sokan sokan panaszkodnak ismijeim közül,ők is inkább 8-ast használják+hozzá egyénire állitiva,és jó gyors,s minden bekapcsolásnál még szerencse sütit is ad :DD

10. zsuzsu 12 (válaszként erre: 9. - Linksys)
2012. márc. 1. 14:10
Köszi:)És ezt hogy szedjem le??:)
9. linksys (válaszként erre: 8. - Zsuzsu 12)
2012. márc. 1. 14:07

Igen erre katt kétszer és elindul és amikor kész,akkor telepítsd fel, kövesd az utasítását amit majd ott ír, gyorsan készen van.


De előtte ezt ami most van le kell venned, és úgy lehet telepíteni azt amit szeretnél,..)) sok sikert hozzá)

8. zsuzsu 12 (válaszként erre: 7. - Linksys)
2012. márc. 1. 14:03

tegnap volt itt szerelő de szó nélkül ezt tette fel ez nem tetszik jó volt az nekem de ma vetem észre:((


Találtam egy olyat a dmeghajtón most, hogy Firefox Setup 3.0.6 asszem az volt nekem szerinted csak katt rá ?Hogy tudom ezt leszedni ezt az újat?

2012. márc. 1. 13:56
de milyen volt eddig fent? ha megvan a gépedben a régi akkor újra lehet telepíteni, de ahhoz először ezt ami most van le kell venni(deinstalálni) de ezt legjobb,ha szakember végzi, aki ért hozzá.
2012. márc. 1. 13:53
Én a régit akarom ami idáig volt de mást tettek fel:((A régit ugye már nem tudom vissza hozni?
5. linksys (válaszként erre: 3. - Zsuzsu 12)
2012. márc. 1. 13:48
Ott felül a Súgó-ban belemész és frissítések keresése és akkor kattints rá és frissítsd fel..
2012. márc. 1. 13:46
Szia.-)) nem kell leszedned a régi Mozilla böngésződet, frissítsd fel és olyan lesz amilyen volt, megmarad minden beállítás benne, ..))
3. zsuzsu 12 (válaszként erre: 2. - 25ecdafbed)
2012. márc. 1. 13:46
Akkor csak letöltöm amelyiket szeretném a mostani autómatikusan törlődik?Olyat hallottam,ha nem törlöm le meg lesz mind kettő
2. 25ecdafbed (válaszként erre: 1. - Zsuzsu 12)
2012. márc. 1. 13:45
szia! nem kell törölnöd semmit a mozzilla firefox mindíg frissíti magát! semmi külömbség nincs ezek a számok a verzió frissességét jelentik!
2012. márc. 1. 13:43

Kérdésem az lenne, hogy ha letöltöm a Mozilla Firefox 3. os veziót akkor ami most van fent le kell először, hogy töröljem?( 10.02)


Mi a különbség a 3. és a 3.1 ,3.2...verzió között?Nem tudom melyiket kell, hogy majd letöltsem:((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook