Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan személy aki a gyümölcsös tablettával fogyott? fórum

Van itt olyan személy aki a gyümölcsös tablettával fogyott? (beszélgetős fórum)


2012. nov. 3. 18:50

Na, kikutatták melyik a leghatékonyabb fogyókúra.


[link]

2012. nov. 3. 18:20
Nincs olyan hogy gyümölcs diéta.
2012. nov. 3. 17:32
Tênyleg van 1-2 növény,ami jòt tesz,ananász zsìrégető,stb.,de azzal,h azt eszed,csak annyit érsz el,h nem rakódik rád több zsìr.Fogyni tényleg csak életmòdváltással és sportal lehet.Ráadásul az se mindegy,mit sportolszs 40 felett már a kor is számít.Minél idősebb egy nő,annál nehezebben fogy,ráadásul ilyenkor már tényleg csak sportolással kombinálva jó,h ne lógjon mindenünk.
2012. nov. 3. 16:26

Nyáron volt sláger valami kávé, ami mellett se diéta, se mozgás, mégis lefogysz.

Olvasd el az egy oldalas hirdetést és ha nem szúrod ki az összes átverési pontot, tényleg mindent benyalsz ;)

11. Ardilla (válaszként erre: 10. - Krisz42)
2012. nov. 3. 16:22

Hát ez egészen elképesztően döbbenetes.

X-)

10. Krisz42 (válaszként erre: 7. - Ardilla)
2012. nov. 3. 16:10
Persze,h van magyar is,akivel reklámozzák.Vedd meg,bocs nézzd meg az expresszt.Álláhirdetèseknél láttam 1-2 éve is,h keresnek munkára fogyni vágyókat. Lefogyasztják diétával,aztán használják a képeket,de ma már a fotoshop is csodákra képes.
2012. nov. 3. 16:10
Ezt csak a buta emberek hiszik el hogy létezik ilyen.
2012. nov. 3. 15:39

Szerintem pont ez a hirdetés jelent itt meg az oldal szélén a múlt héten. Valami egészen kamu dumával - valami olyasmi, hogy 7 dolgot ne egyél ahhoz, hogy egészséges legyél. Rákattintva azonban a csodabogyó oldalára navigált. Olvasgattam egy kicsit.


Nézegettem a tapasztalatokat, feltettem néhány kérdést, pl. ha mégsem jönne be, pontosan hova is kell visszaküldeni? Hogy lehet az, hogy egyetlen felhasználó sem található meg egyetlen közösségi oldalon sem, sem a magyarok, sem a külföldiek. Továbbá hogy lehet az, hogy mindig éppen aznap van az ajánlat utolsó napja, amely napot aznap írjuk?


Szerinted válaszoltak a kérdéseimre, vagy törölték? Szerinted, amikor másnap újra feltettem a kérdés, megválaszolták vagy törölték? ;))

2012. nov. 3. 14:57

A csodaszerek ajánlásában szokott lenni sikertörténet. És volt egy olyan, amiben a sikeres fogyizók nem olyanok voltak hogy pl. Jean D., 38 éves, Dallas (mosolygós nő, akin életében nem volt túlsúly)

hanem mondjuk Kovács Péterné, 54 éves, teljes cím és fényképek, hogy ilyen volt, ilyen lett.

És képzeljétek el, kikerestem a telefonkönyvben, és tényleg benne is volt. Akár fel is hívhattam volna, Péternét, de minek.


A gyümölcsös, garnélarákpáncélos, dél-amerikai csodanövényes, X vitamin- meg Y ásványi anyagtartalmú és egyéb tablettáktól nem lehet fogyni.

Ha meg fegyelmezetten diétázol, és mozogsz, akkor szer nélkül is fogsz fogyni. Még csak túlzásba sem kell vinni egyiket sem, csak kevesebbet enni, mint eddig, és egy kicsit sétálni. Mindenkinek annyit kell bevállalni, amennyitől még jól érzi magát, aztán majd alakulgat. Aki beteg, annak még orvosi kontroll is kell, de ezt alattam írták mások is. Na, hát hajrá! :-)

6. emmaszabo22 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2012. nov. 3. 14:36

Teljes mértékben egyet értek!

Csak az életmód váltás segít plusz sport.

Saját tapasztalatból mondom, semmilyen "csoda szer" nem segít,csak is az életmód váltás!

2012. nov. 3. 14:23

Nem akarlak elkeseríteni, de ha lenne olyan szer ami hat, akkor nem lenne ennyi túlsúlyos ember, hidd el mindegyik csupán a pénzedet emészti és nem a kilóidat.

Ha betegség okozza fordulj orvoshoz, ha nem akkor próbálj úgy étkezni ahogy a cukorbetegeknek kell, erre a neten találsz több receptet.

2012. nov. 3. 14:21
Illetve segített neki a diétában a gyümölcstabletta :)
2012. nov. 3. 14:19
R.a.s.p.b.e.r.r.y v.i.t.a.l
2012. nov. 3. 14:18
Ó jaj, ó jaj! :/
2012. nov. 3. 14:17
Van itt olyan személy aki a gyümölcsös tablettával fogyott?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook