Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van itt olyan akinek nincs munkahelye? fórum

Van itt olyan akinek nincs munkahelye? (beszélgetős fórum)

1 2
2012. ápr. 20. 13:11
Egy idő utánmindenki belefárad szerintem. én pont abban vagyok.Hercegnő,igazad van az engem is bosszant,h hiába várjuk legalább azt,h bocs de nem! velem egy csomoszor megesett,h volt melom,és miközben meloztam hallottam,h egy csomo munkalehetőség lenne.de minek ha vn melom?de most mikor semmi melom nincs sehol se hallom,h keresnének embert.föleg békésben nem :(
2012. ápr. 20. 12:03

Sziasztok, nekem sincs munkám. Még szülőkkel élek, de pont emiatt is akarok találni végre valamit, hogy én is önálló legyek, és nekik se kelljen plusz egy embert eltartani. Igaz, hétvégente járok csak haza, de akkor is. Elég sok rossz tapasztalatom van már munkakeresés terén. Engem az lomboz le nagyon, amikor megpályázok egy állást, önéletrajzzal, mindennel, és még csak nem is válaszolnak. Annyit se mondanak, hogy bocsi, de nem.

A másik, amiből nekem személy szerint elegem van, hogy már szinte akárhol keresek munkát a neten, mindenhol belebotlok valami teljesen nyilvánvalóan csaló, átverős, napi tíz perccel "meggazdagodós" dologba. Elszomorító, hogy ezekkel van tele nagyon sok portál. Igaz, most jövő héten megyek állásinterjúra, ez kicsit lelkesít, mert nem gondoltam, hogy visszajeleznek, de már én is elfáradtam, pedig próbálok lelkes maradni..

2012. ápr. 20. 11:30

Nekem márciustól nincs állásom, a munkaügyin regisztráltam magam. Nálunk fél évig tart a munkanélküli segély. Már voltam 2 meghallgatáson, az egyik nekem nem tetszett, a másik azt igérte, hogy máig felhiv, de nem nagy reményt fűzök hozzá. Az önéletrajzomat elküldtem cégekhez, felraktam egy álláskereső honlapra is.

Kezdem magam únni itthon....

36. jeva
2012. ápr. 20. 11:08
Nekem sincs melóm.. kezd szorulni a hurok... apad a pénz...
35. cirmoscicajaj (válaszként erre: 34. - 7230827147)
2012. ápr. 20. 10:54
szia.remélem sikerül valamit összehoznod.Az lenne a legjobb ha olyat találnál amit támogat az állam,mert ezek a tanfolyamok elég drágák szoktak lenni.majd írsz,h sikerült-e valami?csak mert jó lenne valami sikerélményt is hallani :)
34. 7230827147 (válaszként erre: 33. - Cirmoscicajaj)
2012. ápr. 19. 17:10

Szia!


Nagyon rossz helyzet, én is február óta vagyok munka nélküli, nem a legjobb helyzet. Főleg, ha még b.szogatnak is:(

Én holnap megyek beregizni a munkanélkülibe, hát ha tudok menni valami tanfolyamra. LEginkább a pénzügyi-számviteli ügyintéző érdekel, örülnék, ha mostanság indítanának és be is kerülnék. Mert ha nem, kénytelen leszek kifizetni magamnak...

2012. ápr. 19. 15:04
sziasztok.velem is ugyan ez van. én már jó idelye segélyen vagyok.Egy időben mentem én mindenfelé,hátha sikerül valami.aztán most febr.-ban ugy megaláztak az egyik cégnél,h már sz.rok bele mindenbe.az állítólagos barátaim nem köszönnek,aki meg megkérdi mi ujság csak azért teszi,h ha elfordul már pletykálhasson másnak.és ráadásul ez egy olyan nő aki ugy került be a meloba,h (idézem)4 gyerekem van,el kell tartani :( ilyenek ellen mit tehet az ember.most lett volna egy lehetőség,h jobb helyzetem legyen,tanfolyam,ingyenes,feltétele a reg. mznkanélküliség.erre tegnap elött jött a levél,h töröltek a rendszerböl mert elfelejtettem egyszer bemenni,mikor kellett volna.amikor meg küldték a felszolito levelet,akkor meg el kellett döntenem,h vagy eszünk vagy bemegyek a munkaügybe.de mondhattam én akármit,nem ért semmit. így elvesztettem az egyetlen lehetőséget,ami esetleg kihúz a pácból minket.máj. 5-én regisztrálhatnak ujra de az 3 nappal a jelentkezési határidő után van.úgyhogy én feladtam.a párom dühöng,azt hiszem valami megváltozott,és ez a legszarabb. mikor éreztetik veled,h egy senki vagy és nem vagy jó semmire
32. tixtina (válaszként erre: 29. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 12. 20:23
Igen,tudom:P
2012. ápr. 12. 19:29
Nekem sincs munkám...
2012. ápr. 12. 19:02
Biztosan van..de nekem van munkám..
29. 814f8b8f23 (válaszként erre: 28. - Tixtina)
2012. ápr. 12. 17:50
jól van, csak viccelek, nem akarok én a zsebedben turkálni. :)
28. tixtina (válaszként erre: 27. - 814f8b8f23)
2012. ápr. 12. 17:40
Sajnos nincs-mert kétszáz a kiadás:(( Hitelek,stb:OO
27. 814f8b8f23 (válaszként erre: 26. - Tixtina)
2012. ápr. 12. 17:39
Van ott lóvééé. :P
2012. ápr. 12. 17:32

Nekem sincsen:(-lakásokat adtam ki,meg az üzletemet.

Kéne egy négy órás meló,hogy a nyárra tudjak gyűjteni:D

25. Lencsy (válaszként erre: 23. - 788076344e)
2012. ápr. 12. 17:23
Hát 3 gyerek esetén ez 14-15 évre jön ki igen :) 3 éves korig gyes aztán a kicsi 8 éves koráig anyasági . A három gyerek mellett főleg míg kicsik van is annyi teendő , meg agyi lefáradás hogy másként nem is lehetne . Szerencsés vagyok, mert megtehettem, hogy itthon legyek, de az igények már nőnek és hát egy kereset az csak egy kereset ...
24. Bugs02
2012. ápr. 12. 17:13

Szia

25 hónapja nincs munkám:(

De igyekszek keresni, csa linik melók vannak, Czepter és társai...

23. 788076344e (válaszként erre: 14. - Lencsy)
2012. ápr. 12. 14:49
huh, de komoly. 15 éve. Éljen 100 évig a férjed ! nem rosszból mondom !!!!!
22. 97f33311ff (válaszként erre: 21. - Mazsinka)
2012. ápr. 12. 14:01
nekem is, sőt, már ajánlottam, hogy mennék gyakorlatra is, bárhova, ha kell, megfizetem a gyakorlattal eltöltött időt náluk - erre, nincs jelenleg kapacitásuk mással foglalkozni. Azért már teszteltem, hogy személyemre irányul az egész, esetleg nem tetszik a képem nekik, de szerencsére nem, mert már küldtem el fals névvel, adatokkal önéletrajzot ezekhez a cégekhez, de arra is csak azt tudták mondani, hogy kösz, de nem.
21. Mazsinka (válaszként erre: 18. - 97f33311ff)
2012. ápr. 12. 13:52
Milyen ismerős a szituáció. Protekcióval munkát szerez, aztán téged kóstolgat, hogy hogy nem találsz munkát, közben meg veri a mellét, hogy ő milyen okos, ügyes, holott iskolázatlanabb, mint te magad. Aztán meg van képe azt hazudni, hogy ő sem a protekció miatt kapott, hanem mert bevitte az önéletrajzát. Ha engem mindenhová felvettek volna, ahová az elmúlt egy-két hónapban bevittem az önéletrajzom, akkor már húsz munkahelyem lenne egyszerre. Legalább.
2012. ápr. 12. 13:47
A mai világban nagyon nehéz munkát találni ha nincs protekció kész:((
2012. ápr. 12. 13:46
Nekem egy bnőm szólt be nem rég, hogy jajj h.lyék vagyunk, hogy hitelt veszünk fel lakásra. Persze könnyű annak, akinek a megszületésekor már lakás volt a nevén... Azóta "sajnos" nem a barátnőm már :D
18. 97f33311ff (válaszként erre: 17. - 7230827147)
2012. ápr. 12. 13:36
jaja, ismerős. De azt bírom, hogy eddig nekem mindig csak olyan szólt be, akinek a seg.e alá tettek mindent, lakást,házat, kocsit, még a munkát sem önerőből szerezte...de pofája van kávézgatni, röhögni, netezni munkaidőben, és képeket vágni, ha dolgozni kell. És csodálkozik, szánakozik, hogy én milyen szerencsétlen senki vagyok, mert se munkám, se lakásom, így életem sincs, meg akkor hajléktalannak számítok. Mennyi ilyen van.
17. 7230827147 (válaszként erre: 16. - 97f33311ff)
2012. ápr. 12. 13:30
Ugyan ez a szitu...már szinte le kell vakarni engem is a munkáltatókról, annyiszor adok le egy önéletrajzot...és akkor mit kapok? Nem próbálkozol eléggé...
2012. ápr. 12. 13:21
Ti amúgy hogy próbálkoztok elhelyezkedni? Én már mindent próbáltam, közösségi oldalon az ismerősöktől, olyan helyekre beadni a cv-t ahol nem keresnek, ahol hirdetnek, ott is, többször is, kb havonta próbálkozom még ugyanannál a cégnél is, ahol előzőleg elutasították, mondván betelt. Már agyalok, mit tegyek. Önbizalmam nuku, az emberektől már elidegenedek, a legtöbb ismerősöm meg nagy ívbe kerül, mondván, hogy csöves vagyok, mert nincs munkám. Pff:(
2012. ápr. 12. 13:19

én több, mint 4 éve vagyok munka nélkül. Be sem hívnak sehova. Helyhez vagyok kötve, máshova nem mehetek, itt meg semmi nincsen. Ami lenne, oda meg végzettség nélkül is bejut bárki, ha nagy hátszéllel, sőt tornádóval benyomják :S

Ramaty helyzet. Segélyt már nem kapok, taníttatni nem tudnak, mert ahhoz túlképzett is vagyok, de még nyelvet sem finanszíroznak, mondván nyelvvizsgám is van. Szinte csak ingatlanos, hiteles és nem fix jövedelmes állások vannak, állandó bejelentett, 8 órás jogviszonnyal rendelkező persze nincs. De engem az idióta, perverz, ajánlatot tevősök mindig meg tudnak találni :(

14. Lencsy
2012. ápr. 12. 13:14
15 éve vagyok itthon . 14 évig voltam ..gyes majd mind mint főállású anya . A gyetem tavaly márciusban járt le , és mivel 3 kisgyerek mellett a kutyának sem kellek, így maradt a munkanélküli . Kaptam 9 hónapig , de januárban az is lejárt . Azóta SEMMI... hiába megyek utána, érdeklődök..sehol semmi ! Még jó ,hogy a férjem átlagon felül keres ..
13. 7230827147 (válaszként erre: 9. - 5751a2a59f)
2012. ápr. 12. 13:11
Én is régen:P
2012. ápr. 12. 13:07
menni kell sok próbanapot aztán beintenek :( komolyan mondom tisztára összetörtem már lelkileg :(((((
2012. ápr. 12. 12:56
Nem tudom mi lesz itt évek múlva:(((((((
2012. ápr. 12. 12:56
Jelen! Alkalmi munkákból élek. Ez van. :(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook