Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van itt olyan, aki volt EVS önkéntes, vagy ismer ilyen embert? fórum

Van itt olyan, aki volt EVS önkéntes, vagy ismer ilyen embert? (beszélgetős fórum)


4. vykczy (válaszként erre: 1. - 297e02583e)
2012. nov. 29. 23:16

Szia!

Látom, hogy régebbi már az üzeneted, de hátha még nézed.

Én januárba megyek ki olaszországba ezzel a programmal. Egy árva szót sem tudok olaszul...vagyis, most már valamennyit igen, mert így pár hónappal előtte elkezdtem olasztanárhoz járni.

De mikor kiválasztottak, egy szót se tudtam. Tehát a nylevnek nem lenne szabad akadálynak lennie. Az önéletrajzod mindenképpen angolul kell megírnod, és a motivációs leveled is. Tehát az jó, ha egy kicsit értesz angolul legalább. Nekem csak alapfokom van angolból, és az is passzív. De így is belevágtam, és sikerült. Nagy izgalmakkal várom majd a fejleményeket. :)

Én mindenképpen bátorítalak, hogy ha nincs más egyéb terved, akkor próbáld ki ezt a lehetőséget. A következő páláyzási lehetőség február 1, addig még van időd utána nézni jobban. És ha belevágsz, akkor keress egy küldő szervezetet és ők mindenben segítenek neked! :)

2012. szept. 18. 15:15
Ezt olvastam már, de konkrétan a nyelvi kérdés érdekelne :).
2012. szept. 18. 12:36
2012. szept. 18. 12:13

Szeretnék egy évre kimenni EVS önkéntesként, viszont a nagy gond az, hogy nem igazán beszélek még angolul sem :( (ezért is mennék, hogy nyelvet tanuljak). Érdemes , vagy egyáltalán ki lehet ennyi nyelvtudással menni? Nagy-Britanniába v. valamilyen északi országba mennék.

Ti hol voltatok? :) Milyen volt? Mit csináltatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook