Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan aki szintén szeret jógázni? fórum

Van itt olyan aki szintén szeret jógázni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2020. máj. 28. 00:51

Ismét feltűnt, hogy némi edzés után eltűnik az addigi kis éhségem. A "Mindjárt eszem, csak még előtte megcsinálom a mai mozgást" címszóra gondolok, és a mai edzésem két tíz perces, dinamikusabb torna volt.

Kicsit sajog néha a térdem, pihentetem kicsit a sarokra üléstől, na meg nem csak a gerinctorna a cél.

176. Guruljka (válaszként erre: 175. - Ambivalencia)
2020. máj. 27. 22:52

Hát... jógában és gerincben lehet, hogy profi, de a marketingben kevésbé, mert ebben a csarnokban alig érthetően visszhangos a hang, és alig látható a mozgás, mert túl sötét a háttér, rossz a világítás. Persze a kép is életlen, így egyébként is nehezen lehet látni.


Nem is tudom, aki azt írta, hogy érthetően beszél Csilla, eddig miket hallgatott. (Oké, az artikuláció érthető, csak a technika nagyon amatőr.)


Azért sokan dicsérik, kipróbálom, köszi!

175. ambivalencia (válaszként erre: 173. - Guruljka)
2020. máj. 27. 22:26

Lehet, még eddig nem jártam náluk. Megnézem az oldalát is.

Ezt a hölgyet isnered? Régebben csináltam ezt a tornáját, meg mást is tőle. Nagyon profi és szimpatikus is.

[link]

174. Guruljka (válaszként erre: 173. - Guruljka)
2020. máj. 27. 22:11
Viszont van saját oldala a Facén, és saját videói.
173. Guruljka (válaszként erre: 172. - Ambivalencia)
2020. máj. 27. 22:10

Ha olyan az akció, mint amelyikre én is feliratkoztam, akkor csak 1-1 héten át elérhető ugyanaz az edzés.

Jópofa ez az óra, tényleg gyordított jóga, de a pasi nekem sokkalta furább, mint Diószegi Ádám.

2020. máj. 27. 22:01

Csináltam a Gyerünk anyukám oldalról egy dinamikus gerinctornát. Olyan volt, mint egy gyorsított jóga óra, de tetszett, megizzasztott. Sok kartámasz volt. Többre ma nem volt idő.

[link]

Ki fogok még próbálni onnan pár tornát.

171. Guruljka (válaszként erre: 168. - Ambivalencia)
2020. máj. 27. 07:40

Én Vancsura Vera nevére kerestem rá, ez az egy volt fenn tőle.

Volt egy ingyenes hét a járvány elején, bemutató mindegyik műfajból. Nekem a gerinctorna tetszett meg.

Amit az ingyenes héten tettek fel, majdnem pont ugyanez volt. Sikerült átvenni a gépemre, de véletlenül töröltem, és aztán már letelt az elérhetőségi ideje is. Akkor találtam meg ezt az egyet.

170. ambivalencia (válaszként erre: 167. - Guruljka)
2020. máj. 27. 07:36

Akkor látom, neked sem jött be! 😁

Sajnos minden ilyen tábor iszonyat drága.

Ráadásul én leginkább itthon szeretek tornázni. Egyedül, magamban. Ez van!

Amikor nagyon Péntek Enikőztem elmentem Szegeden egy órájára. Összeköttötük a lányomék látogatásával, sőt ő is eljött velem. Az jó volt, elfogadható ár, remek hangulat.

169. ambivalencia (válaszként erre: 165. - Guruljka)
2020. máj. 27. 07:31
Ismerősnek tűnt, aztán rájöttem, hogy egyszer feliratkoztam az ingyenes óráira. Mónikának hívják és valamiért nem jött be. Már nem tudom mi volt vele a bajom. De abszolút kezdőknek nagy segítség.
168. ambivalencia (válaszként erre: 163. - Guruljka)
2020. máj. 27. 07:28
Ez tetszik! Nem is tudtam, hogy vannak ingyenes videóik is. Gondolom kedvcsinálónak.
167. Guruljka (válaszként erre: 165. - Guruljka)
2020. máj. 27. 03:39

Ebben a sorozatban, ami az illető honlapján van, elég kevés az ingyen videó és 12 ezer Ft néhány videó (6 db) használata, de a hölgy sajnos nem nagon rokonszenves.

Találtam is egy fél mondatot, amelyből kitűnik, hogy kissé mintha iskolázatlan lenne:

"ha a tanár lépésről lépésre halad, és legjobb tudása szerint instruktál..."


Szegény, hát belebukott az idegen szóba, ami helyesen 'instruál' lenne. Kicsi az esélye annak, hogy elírás, hiszen két plusz betű van benne, és nem is egymás melletiek.

Ettől persze a jógáról sokat tudhat, de a nyári jógatáborba sem megyek el, mert 3 napért sokallom a 75 ezer Ft-os alapárat.

166. Guruljka (válaszként erre: 157. - Ambivalencia)
2020. máj. 27. 02:48
Köszönöm, ezek is jók bizony! :D
2020. máj. 27. 02:46

Találtam egy nagyon jópofát. Az itt levő videók között a 4., a callygraphy. Egy Tai-Chi és a jóga közötti átmenet. Ebben nincsenek fordított testhelyzetek!

[link]

164. Guruljka (válaszként erre: 163. - Guruljka)
2020. máj. 27. 00:50

Az előbb belinkelt gerinctornát meg is csináltam.

Úgy egy bő hónappal ezelőtt még nem tudtam simán hanyatt feküdni, és ez a torna sem sikerült végig!

163. Guruljka (válaszként erre: 162. - Ambivalencia)
2020. máj. 26. 21:47

Nekem a Pilates az, amit képes vagyok elfelejteni. Nem igazán az én mozgásom, de képes vagyok kis muszájt elkövetni az egészségem érdekében.

Még a másik, ami nem jóga - egy idő óta el is felejtettem, de ez is jó:

[link]

162. ambivalencia (válaszként erre: 160. - Be95e6ff22)
2020. máj. 25. 12:20
A jógára én is nehezen értem meg. A pilátes a másik mozgásforma amit csinálok. Ami nem megy, azt ne erőltessük. Bár ha jobban meggondolom, nekem mindkettőt erőltetni kellett az elején, de aztán megszerettem őket. Viszont én egészségi szempontból forszíroztam ezeket a sportokat.
161. Guruljka (válaszként erre: 160. - Be95e6ff22)
2020. máj. 25. 12:14

Ezt csak te magad tudhatod.


A Pilates sem rossz, illetve minden mozgás sokkal jobb, mint a tespedés és ezzel a fizikai romlás, pláne 40-50 éves kor után.

2020. máj. 25. 11:59

Próbálkoztam vele a karantén korszak elején, de maradtam a Pilates-nél, amit évek óta csinálok napi szinten.

Szerintem a jógára még nem értem meg.

159. Guruljka (válaszként erre: 158. - Guruljka)
2020. máj. 25. 11:47

...csak én nem tudok 5 percen át a sarkamon ülni.

Azt hiszem, ezen muszáj vagyok dolgozni.

158. Guruljka (válaszként erre: 155. - Guruljka)
2020. máj. 25. 11:11

Illetve van, de nem Ádám tartja (de az ő stúdiója)

[link]

157. ambivalencia (válaszként erre: 155. - Guruljka)
2020. máj. 25. 11:06

Van neki egy olyan, hogy ülőmunkát végzőknek és az első szint.

[link]

Sőt! Ehhez porszívózni sem kell:

[link]

156. Guruljka (válaszként erre: 154. - Ambivalencia)
2020. máj. 25. 10:59

Nekem eleve home office a munkám. Ha megint "beindul a bót", akkor is van idő bármikor egy kis kikapcsolásra. Kell is, hogy legyen. Nekem könnyű, mert mindenképp melegítőben vagyok, csak lehajintom magam a szőnyegre... :D

Persze a kutyáim miatt nem árt, ha előtte alaposan felporszívózom.

155. Guruljka (válaszként erre: 154. - Ambivalencia)
2020. máj. 25. 10:57
Tök jó, de nincs 1. szint... :D
2020. máj. 25. 09:49

Nekem ez az utolsó home office hetem, nagyon szeretném kihasználni, ha beindul a verkli nem lesz időm napi két tornára. A pilates már megvolt, este lesz jóga.

Még a múlt héten megismerkedtem egy kedves turbános oktatóval, aki szerintem viccesen néz ki a turbánjában, de szimpatikus és nagyon jó volt az órája, bár elég nehéznek bizonyult.

Ezt csináltam:

[link]

153. Guruljka (válaszként erre: 152. - Ambivalencia)
2020. máj. 25. 05:39

De jó lett volna annak idején.

Ma már nincs apró a háznál. :D

Elfeküdtem a nyakam, vagy mi! Megcsináltam már a nyaktornát, de még érzem.

A fiamat az este jól tartottam, mindjárt ébred és meget a dógozóba. Sikerült kicsit aludnom is, mára majd kinézek valami kis gyakorlást.

152. ambivalencia (válaszként erre: 151. - Guruljka)
2020. máj. 24. 20:55

Akkor mozogj, amikor kedved, időd, energiád van.

Kerékpár utánfutó, gyerekeket lehet benne szállítani. Nagyon jó dolog.

151. Guruljka (válaszként erre: 150. - Ambivalencia)
2020. máj. 24. 08:52

Köszönöm a jó szót! Engem az is vigasztal kicsit, hogy az eredetinek csak a fele...

Milyen utánfutó volt a cselekedet tárgya? :D

Nekem felborult az alvókám, éjszaka alig alszom, aztán délután kicsit beájulok az ágyba. Most megint virrasztok, pedig aludni kellene. Holnap reggel kezdődik a fiam dolgozós hete, ma még itthon jól meg kellene etetni. :D

Szóval este-éjszaka jön rám a mozoghatnék, már napok óta. Nem baj, inkább akkor, mint sose. :D

150. ambivalencia (válaszként erre: 149. - Guruljka)
2020. máj. 24. 06:38

Jól tetted! Pontosan tudom miről beszélsz. Nekem is volt már ilyen. Majd kigazdálkodod.

A napokban nem jutok jógához. Se. Meg más mozgáshoz se, itt vannak a gyerekek, majd ma este. Mozgás gyanánt tegnap elmentünk egy kisebb kirándulásra, az utánfutóban vittem őket. Nem az alföldön lakunk. DD!

149. Guruljka (válaszként erre: 143. - Guruljka)
2020. máj. 24. 02:54

Hát nem bírtam ki!

Nyári ruha megrendelve, de pulóver nélkül. Így a fele volt.Emlékszem, nem rendeltem meg régebben egy kardigánt, és azóta sem látok olyat... Nem akarom, hogy évekig bántson ez a kis ruha is!

148. Guruljka (válaszként erre: 147. - Ambivalencia)
2020. máj. 22. 20:56

Érdekes. Azért vanna áraik, és nem egészen egyértelmű, mit vállalnak ingyen.

Egy hosszas kezelést, ami naponta több, mint egy órás foglalkozásokat tartalmaz, én nem vállalnék ingyen sem.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook