Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt olyan, aki kapott már járványügyi megfigyelés alól mentességet két negatív PCR teszt után? fórum

Van itt olyan, aki kapott már járványügyi megfigyelés alól mentességet két negatív PCR teszt után? (beszélgetős fórum)


9. CsakKérdezek (válaszként erre: 8. - Channa*)
2020. nov. 5. 21:35

Nálunk a tünetmenteseknek nem is kért tesztet. Ezért is mentem el privátban.


Bár így, hogy negatív voltam elvileg holnap/utána már mehetnék és akkor szerdára kikerülhetnék.


Lehet felkellene hívni az nnk-t már ha egyáltalán ők képben vannak. Persze, aki pozitív annál más a helyzet.

8. Channa* (válaszként erre: 6. - CsakKérdezek)
2020. nov. 5. 21:33

Nektek is jobbulást!

Nem tudom, hogy van ez a tesztelés.

Mi a háziorvostól kaptunk beutalót és az sztk-ba teszteltünk. Ingyenesen.


Azt mondta a doki, hogy elvileg 10-14 nap múlva mehetek újra teszteltetni, azaz 16-án kaphatok új beutalót, majd kérek időpontot és megyek.

2020. nov. 5. 21:27

Amit találtam itt lentebb található meg. :)


[link]

6. CsakKérdezek (válaszként erre: 5. - Channa*)
2020. nov. 5. 21:16

Köszi. Úgy tűnik itt még jobb a kapacitás. Csak annyira frusztrál, hogy negatív teszttel tovább zárnak be, mint aki beteg volt.


Mondjuk rendőrnek hírét sem láttuk még. Én viszont szeretnék kiszabadulni.


Jobbulást nektek. Nekem van egy másik gyanús családtagom, de ha ő is pozitív lesz szerintem a lelkisegélyszolgálatot hívom már. Mert azzal fenyegettek, hogy a tünetmentes kontaktoknak újra kezdődik a 10 nap. Abszurd ez az egész. Persze már ő is jobban van.


Nektek jobbulást egyébként. :)

Ti hol teszteltetek? Én a Medicoverbe mentem bár hétvégén ők is plusz pénzesek.

5. Channa* (válaszként erre: 3. - CsakKérdezek)
2020. nov. 5. 21:09

Csak azért kérdeztem, hogy hol, mert itt Pesten már nem figyelnek meg senkit, a tudomásom szerint. A tesómnak 20-án lett pozitív a tesztje, se karantén cetlije nem volt, se kontakt kutatás. Önszorgalomból mentünk el tesztre, ami negatív lett.

Most viszont a fiam egyik kollégája miatt mentünk el, és most pozitív lett a tesztünk.

Majd kíváncsi vagyok rá, hogy keresnek e minket...

Nekem elvileg a mai eredmény után 16-án lehet mennem teszteltetni újra.

4. CsakKérdezek (válaszként erre: 3. - CsakKérdezek)
2020. nov. 5. 21:04
Az lemaradt, hogy erre a tesztre megadták az engedélyt.
2020. nov. 5. 21:04

Családtag, de itt mindenkét megfigyelésbe vágtak. Csak volt már lefoglalt időpontom, mikor a családtag rosszul volt.


Gyanítom több mint egy héttel ezután, ha megfertőzött volna kimutatta volna a PCR teszt. Az egészben az a poén, hogy ő hamarabb van kiírva a karanténból, mint én a megfigyelésből.


Szolnok megyében egyébként, de megoldható autóval Budapestre menni. Ezzel tegnap sem volt gond. Sokan voltunk amúgy szóval gondolom ott is az lehetett benne, hogy ők is szoros kontaktok, mivel este csak azok mehetnek oda.

2. Channa* (válaszként erre: 1. - CsakKérdezek)
2020. nov. 5. 20:57

Szoros kontakt vagy és megkerestek?

Hol laksz?

2020. nov. 5. 19:39

Sziasztok!


Remélem lesz, aki tud segíteni a fenti kérdésben. Szoros kontakt lettem ezért járványügyi megfigyelés alá vontak. Nem a beteg pozitív tesztjétől, aki már jól van, hanem attól amikor a kormányhivatal felóhajtott hívni. Ez plusz 3 nap.

Tegnap még elengedtek PCR tesztre egy laborba. Ma megjött a negatív eredmény. Viszont én még 9 napig karanténban lennék. Ez a munkahely szempontjából sem idális és a bezártság sem jó negatívan.


Pl. Józsefváros honlapján írják, ha kérvényt adok az ügyfélkapuban a rendőrséghez, hogy engedjenek tesztelni menni, akkor a második negatív teszt birtokában adhatok, be kérvényt a kormányhivatalhoz, hogy oldjanak fel. Én rááldoznám a pénzt, ha tudom van értelme.


Ezért is érdekelne van-e már bárkinek ezzel tapasztalata.


Köszönöm szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook