Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt olyan, aki csak este 9 után tud edzeni, és ezt meg is teszi? fórum

Van itt olyan, aki csak este 9 után tud edzeni, és ezt meg is teszi? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 25. 12:01
Nekem mostanában neki kell állnom legkésőbb nyolckor. Eddig üres volt az alattunk lévő lakás, de most vannak új lakók. Nem hiszem, hogy így is nagyon szeretnének, hogy a fejük felett ugrálok. Ha nagyon eltolódik, akkor csak jógázok vagy callaneticset nyomok, így nem kell ugrálni. :)
2010. aug. 25. 01:12

Igen,én minden nap este 9 után tornázok 2*20 percet Rubint Rékára. Ezek kemény edzések (ugye sokan ismerik,nem kell bemutatni), néha nem alszom jól,de valamikor pont ellenkezőleg, mélyen és jól alszom.

Ha 9kor tornázok,akkor fél8, 8 óra között vacsizom, ha a vacsi eltolódik,akkor is várok 1 órát tornáig, így sokszor csak este 10kor állok neki tornázni. Nekem napközben nincs időm, se kedvem, este minden nyugodt, csendes, a legjobb idő ahhoz, hogy csak magammal foglalkozzak.:)

5. Ekka
2010. jan. 22. 14:51
Ma pl. ez a tervem, de kérdés, hogy valóra válik-e:D
2010. jan. 22. 14:51

Helló!


Én este 3/4 8-tól 1/4 10ig járok tollasozni egy héten 2x. Abszolút jó. Mivel későn járok haza a melóból, család, gyerek stb. Csak este van időm magamra. Amúgy is sokáig fent vagyok este, akkor meg miért ne? És nagyon élvezem. Egyáltalán nem vagyok fáradt.

Gondoljatok csak bele, amikor szórakozni jár(t) az ember, táncolni stb., az is este volt... :)

3. Dóry87 (válaszként erre: 2. - Kiki8400)
2010. jan. 22. 14:48

Szia!

Törpém most 6 hónapos, napközben semmi időm nincs a mozgásra, így este szoktam járni futni mostanában, én nagyon jókat alszok utánna:)

2010. jan. 22. 14:44
Régen volt, hogy este 11-kor vagy éjfélkor álltam neki tornázni. Máskor nem volt rá időm. Volt hogy elfáradtam és nagyon jól aludtam, de volt olyan is, hogy annyira felpörögtem, hogy nem tudtam elaludni. Szerintem nem túl egészséges, akkor már pihenne az ember teste. De én nagyon elszánt voltam, fogytam is 14 kilót, de ma már nem lennék képes erre. Megpróbálok "napközben" időt szakítani rá. Ha este nyolckor neki tudok állni, akkor tornázok, de ha nem, akkor kimarad...
2010. jan. 22. 14:38
Van itt olyan, aki csak este 9 után tud edzeni, és ezt meg is teszi?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook