Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt közületek olyan aki alma alkatú? fórum

Van itt közületek olyan aki alma alkatú? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2017. júl. 20. 12:46
Szerintem kicsi a nadrágod, túl bő a felsőd, nem jó a nyak kivágása, és én a helyedben nem erőltetném az edzőcipőt.
13. 2b6f7025d9 (válaszként erre: 12. - Channa*)
2017. júl. 20. 12:45
Köszi a tippeket. Amúgy láttad a képe t rólam?Én azt hiszem alma alkat vagyok te mit gondolsz?Mivel felsőtestem az hangsúlyosabb volt mindig is és mellre hasra ,karokra hízok leginkább.A combom se mondom hogy nagyon vékony de a felső testemhez képest igen.
2017. júl. 20. 12:40

Én elvileg alma vagyok, bár szerintem inkább homokóra, mert azért nekem van derekam. Mellre, hátra, csípőre, lábra szinte nem hízok, de hasra szoktam, ha nagyon lazítok a mozgással és nem figyelek a kajára. A fogyás utáni megnyúlt bőr szépen visszamegy majd. Szerintem minél idősebbek vagyunk annál hosszabb ez a folyamat. A terhességi csíkok megmaradnak....


Én mindig karcsúsított felsőket hordok, amelyek csípőközépig érnek, és v kivágásúak, illetve mélyek is, a cicim egy kicsit kint van mindig.:D

A felsőnek nem szabad nagyon tapadósnak lenni, de a túl lezser sem jó, mert a túl bő minket erősít. Ruhákba is ilyet hordok.

Szoknyába az A vonalú a legjobb, mert csinál egy kis csípőt és jobbak az arányaink. De nem szabad, túl loknisnak lennie, mert az is zömökké tesz.

Nadrágnál figyelni kell a derék magasságára. Szerintem a legelőnyösebb az, ha a köldök alatt van kb. 2 cm-re, és fontos, hogy akkora legyen, hogy ne vágjon be az oldalunkba.

Ja, szoknya és ruha hossza max. térdig érjen. A nadrág szára lehet szűk, de az se annyira, hogy feszüljön végig a vádlin is, a hossza érjen le a sarkunk közepéig vagy a cipőig, hogy nyújtsa a lábunkat. A cipőnek legyen sarka, a platform még jobb, bár én abból csak a körömcipőt szeretem, mert a többit tramplinak tartom.

11. 2b6f7025d9 (válaszként erre: 10. - Kinga08)
2017. júl. 20. 12:39
Azt a kisbabám miatt nem tudom mikor lenne időm. Az a gond ezért szoktam inkább itthon tornázgatni amikor ő alszik vagy épp az időm engedi.
2017. júl. 20. 12:33
Szerintem sem olyan vészes, próbáltad a futást?
9. 2b6f7025d9 (válaszként erre: 8. - 124637ff9b)
2017. júl. 20. 12:33
Köszönöm.Eddig 8-kilót sikerült leadnom.életmódváltással és heti 3-szor tornázom hasra leginkább de úgy mindenre szoktam erősíteni.Igen még egy tíz kiló a tervem.Jelenleg 72-kiló vagyok.62-re akarok lemenni ha többre nem is sikerült.A hasam az sajnos szörnyen néz ki.Meg nyúlt a bőr lóg,puha és csíkos. is majd csak helyre áll.De rettent csúnya lett szülés után sajna.
2017. júl. 20. 12:30

Nem olyan vészesen vagy alma, látszik azért, hogy van derekad.

Egy 10-est ledobsz és pont jó lesz!

Innen még van könnyen visszaút szerintem.

7. 2b6f7025d9 (válaszként erre: 6. - 61a61656b0)
2017. júl. 20. 12:10
Igen,tudom nekem is császárral született meg a fiam.
6. 61a61656b0 (válaszként erre: 4. - 2b6f7025d9)
2017. júl. 20. 12:07

Nagyon lassan húzódik vissza, de azért idővel jobb lesz.

Nekem a kicsi most 16 hónapos,két hónapos kora óta futogatok,intenzíven pedig fél éves kora óta, ami heti 25-40km, ahogy időm van.

Ezalatt kb 5 cm ment le a kritikus részről,az alhas és combok, fenék formalasara nagyon jól a futás.

Császáros vagyok egyébként mindkét gyermekemmel,a második után elég furán nézett ki a hasam, el is voltam keseredve, de javult még ha nagyon lassan is, ne add fel, de sport és rendes kajálás nélkül nem fog csoda történni.

2017. júl. 20. 10:47
Ezeken a videokon biztosan talalsz neked valo otleteket.
4. 2b6f7025d9 (válaszként erre: 3. - 1c2bf7d42c)
2017. júl. 20. 10:42
ó sajnos nem.A homokóra az egy igen jó testalkat és szép bárcsak,ilyen lennék.Nekem az öltözködés az nagyon nehezen megy a pocak végett.De ami megmaradt megnyúlt bőr úgy veszem észre hogy az nem is akar illetve nem is fog már vissza húzódni.De ez van.Próbáltam v kivágású blúzokat felvenni azok nem állnak olyan rosszul,illetve amik lefelé bővülök és mell alatt szűkitetettek.
2017. júl. 20. 10:40

Hasonlora gondolsz?

[link]

2017. júl. 20. 10:33

Én 160-centi vagyok és leginkább hasra ,vállra ,melleimre hízok. A lábaimra nem annyira azok eléggé formásak illetve a popsira se hízok

hízok.Ami kissé rossz hogy nagyon alacsony vagyok.160-centi ahogy írtam is. Mellről szerencsére szépen le is szoktam fogyni ha fogyok de a hasam az eléggé kényes téma főleg mióta szültem tudom,sokan vannak így nem vagyok egyedül de mióta szültem meg ereszkedett a bőr a hasamon és valahogy hiába tornázok nem akar vissza húzódnia terhességi csíkok is jelen vannak-.Arra lennék kíváncsi többek között hogy aki teltebb illetve alma alkatú az hogy öltözik előnyösebben a hétköznapokon.Illetve aki telt,karcsú.Én 160-centi vagyok mos t így szülés után sajnos 72-kiló.Voltam 62-kiló is amivel sokkal jobb alakom volt habár még az se volt az ideális súlyom.Sajnos hízékony típus vagyok.Ötleteket is szeretnék ki hogy öltözik ezzel a fajta az,az alma alkattal.

2017. júl. 20. 10:26
Van itt közületek olyan aki alma alkatú?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook