Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van is meg nincs is, de nem őszinte fórum

Van is meg nincs is, de nem őszinte (beszélgetős fórum)


19. 5146e98818 (válaszként erre: 1. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 22. 22:19
Olyan sok irányban próbálkozik, hogy keveri a dolgokat. Az ilyen ingadozó lendület az egyszerre több vas tűzben tartásának a jele.
18. mothertiger (válaszként erre: 6. - 0e83a78045)
2012. dec. 21. 19:26
Kicsit ismerem a pasikat, azt mondod? :D
17. 1dc16653d6 (válaszként erre: 16. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 21. 11:39
Nyilván,hisz mindkettőtök örömére jön/jönne létre....abba nekem nem fér bele,ha valaki flegmáskodik és elkerülő.
16. ájtatos manó :) (válaszként erre: 13. - 1dc16653d6)
2012. dec. 21. 11:28

Igen én is azt érzem, hogy legalább valami "pofája" legyen a dolgoknak.

Tényleg mégha testi dolog is csak akkor is legyen egy bizalom, valamiféle "kapocs".

15. ájtatos manó :) (válaszként erre: 14. - 1dc16653d6)
2012. dec. 21. 11:27

Köszönöm!


Biztos beteszi a képet a "bélyeggyűjteményébe"! :)

14. 1dc16653d6 (válaszként erre: 12. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 21. 11:23

Lesz is még ilyen az életed során,a lényeg,hogy ne vedd magadra,légy tisztában értékeiddel,és tudd nem mindenki ismeri fel azokat.Több okból kifolyólag sem képes rá mindig a

másik ember...


Hát ez a képes dolog azért jellemző,tőlem is mindig kértek...,már azután hogy tudták,láttak milyen vagyok.

Passz,nem tudom mire kell az.Szerintem lehetséges,hogy haveroknak...

13. 1dc16653d6 (válaszként erre: 11. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 21. 11:20

Mert próbálkozik,mert pasiból van....


Ez így van, egy komolytalanabb viszonyban sem árt ha olyan keretei vannak,amiben jól érzed magad és működik.Persze én sem úgy értettem,hogy abban kéne gondolkodni 3 randi után,hogy esküvő stb...,de bármilyen minőségű kapcsolatnál,ha "agyalni" kell,az úgy kevésbé viszi előre a dolgokat.

Én azt mondom a lendület fontos.

12. ájtatos manó :) (válaszként erre: 10. - 1dc16653d6)
2012. dec. 21. 11:12

Vannak igen. Ezt én még nem tapasztaltam, hogy így le**nak...:-( Hát ez is eljött! :)


Ő ugyan két évvel fiatalabb, de már ritka a haja és kicsit kövér is, szóval nem egy Adonisz. Tudod ez a nehogy már a nyúl vigye a vadászpuskát című történet!

És ezt sem értem, hogy miért akart arcképet rólam. Biztos, hogy nem tisztességes okokból.

11. ájtatos manó :) (válaszként erre: 8. - 1dc16653d6)
2012. dec. 21. 11:10

Igen. Ez is igaz!

Nem gondoltam arra, hogy feleségül kér és én nem is terveztem vele komolyabban csak, ha az ember jól elvan, nevetgél valakivel. (nagyon sok témánk van) akkor kezd(ene) kialakulni valami bizalomféle ami még egy haveri, munkatársi kapcsolatba is kell. És, ha valaki ezt így lerontja akkor ott még haverságról meg laza kapcsolatról sem beszélhetünk.

Azt nem értettem, hogy most keresett 10 nap után én nem reagáltam napokig, erre hívott. Szóval most valamiért erőltetni. Ezek szerint most nincs más.. Hát nagyon kíváncsi lennék ki neki az a nő akit hívna éjjel nappal az ő lehetőségeivel.. mindegy én nem fogok vele találkozni.

10. 1dc16653d6 (válaszként erre: 9. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 21. 11:07
Na hát akkor meg pláne lapát,ha fiatal, csinos vagy és vannak körülötted mások is...:)))
9. ájtatos manó :) (válaszként erre: 5. - 0e83a78045)
2012. dec. 21. 11:06

Igen Igazad van!

Köszönöm szépen, hogy ezt leírtad. Nincs korkülönbség, két év és nekem elég sok udvarlóm van. Nem csak szerintem, de jobb vagyok sokkal nőben, mint Ő férfiban. De pont ezt éreztem amit írtál!

Még velem ilyen nem volt, hogy valaki napokra vagy másfél hétre eltűnik szóval éreztem, hogy kamu az egész.

Köszi még egyszer és ilyen "szívtémában" segíts máskor is! Szép Ünnepeket!

2012. dec. 21. 11:06

Ilyenkor egy dolgot tehet a nő.Ha tisztában van avval,hogy mit vár el az adott viszonytól,akkor nincs benne,nem marad benne kérdés,ha 10 napig felé sem néznek....(extrém okoktól eltekintve)...,akkor tudja,hogy ez nem az az ember...és nem ettől leszek boldog...csak akkor kell úgymond észnél lenni,amikor hébe hóba felbukkan,ott kell határozottan képviselni,hogy ebben a játszmában nem kívánsz részt venni és elküldeni.Megéri tovább nézelődni.

A pasiknál több olyan időszak van,hogy nem a komolyabb kapcsolat a cél,hanem a csajozás...hogy minnél több olyan hölgy legyen a környezetében akit kedve szerint meglátogathat.

7. 1dc16653d6 (válaszként erre: 5. - 0e83a78045)
2012. dec. 21. 11:01
Szerintem leírtad a lényeget:) Szerintem is ez így működik.
6. 0e83a78045 (válaszként erre: 4. - Mothertiger)
2012. dec. 21. 10:25
szerintem is:))))))))))))))
5. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 21. 10:23
én régi önmagamból indulok ki.Ugyan ezt csináltam én is bizonyos nőkkel.Amikor egyedül éreztem magam,mentem csajozni,aztán úgy hanyagoltam a dolgot.Lehetett ennek oka az hogy nem tetszik annyira,avagy nincs meg bennünk a közös,lehet gyereke volt stb...de úgy voltam vele,tartom a kapcsolatot,aztán amikor kell előveszem és talán megdöntöm.Többnyire működött.igaz én főleg idősebb elvált nőkkel csináltam,akinek a friss húsra megérte várni.tudom szörnyű,de ilyen pasik is vannak.a nők szerintem jobban vágynak a szeretetre,mint a pasi.ebből kifolyólag naívabbak,avagy nem látnak túl a dolgokon.hamarabb összezavarodnak.bár bennem legalább az a fajta őszinteség megvolt,hogy nem hitegettem szerelemmel,csak mint szerető volt szükségem a nőkre.Szerintem ez a pasi ugyanezt játsza.és kitudja miért,látod mégis szóba állsz vele,ugyanúgy bizonytalan vagy,hisz itt vagy és feltetted a kérdést.mert te nö vagy,és így működsz belül.akinek fontos vagy,többet akar mint a sex,az keres legalább 2 naponta,és a tali után elmondja,figyu,holnap nem érek rá mert...de holnap után hívlak.ez lenne a normális.
4. mothertiger (válaszként erre: 1. - Ájtatos manó :))
2012. dec. 21. 09:48
Valamelyik haverjának akart kikeresni a facebookon... :P
2012. dec. 21. 09:45
Vagy van valakije, vagy csak szórakozik. Szerintem teljesen komolytalan. Ha valóban érdeklődne, már másnap megkeresett volna. Szerintem lépj tovább.
2012. dec. 21. 09:45
Azért kérdezlek Titeket, mert annyit agyaltam, bizonytalankodtam ezen és érdekelne más mit gondolna hasonló helyzetben? Aki tud írjon, köszönöm szépen!
2012. dec. 21. 09:43

Van egy férfi az életembe aki van is meg nincs is, de nem őszinte!

A helyzet az, hogy eddig csak háromszor alkalommal találkoztunk. Akkor jók voltak az együt létek és keresett is, de nem egyből utána, hanem pár nap múlva. Legutóbbi alkalomnál másfél hétig nem jelentkezett. Gondoltam akkor ez ennyi volt, de aztán felívott, kicsit magyarázkodott, kért randevút. Mondtam, hogy nem érek rá, (mert rosszul esett, hogy nem keresett)más programom van. Erre pár napja megint keresett, hogy találkozzunk.

Most nem tudom mire ez a nagy "lendület" amikor 10 napig sehol nem volt. Nem vagyok rajta közösségi oldalakon és tegnap üzent, hogy mi is a pontos vezeték nevem és, hogy küldjek egy arcfotót magamról, mert "sajnos" nincs neki rólam..

Hát ez igencsak meglepett, mert ha annyira hiányoztam volna neki nem tűnne el 4-5 napokra illetve most 10 re. Minek neki szerintetek a kép és a vezetéknév (amit ezek szerint nem jegyzett meg?)

Nekem ez nem tiszta!


:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook