Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van ilyen tényleg? fórum

Van ilyen tényleg? (beszélgetős fórum)


2016. nov. 28. 18:04

A süti+alma nem a legjobb kombináció beteg gyereknél, pláne, ha más nem megy mellé. A lactivot se adnám gyümölcslével... De legalább kitisztult a gyomra...


Olyan tényleg van, hogy egy fülgyulladás nem okoz tüneteket, legalábbis egy darabig. Aztán mikor igen, már jó nagy gond is lehet... Szóval még ne örülj, ez nem egy olyan betegség, hogy csak úgy elmúlik...

Vidd el szakrendelésre...

2016. nov. 27. 21:02

Nem írtad, mekkora a gyerek.


Az orvos miért írt fel antibiotikumot vajon?


Mutasd meg a gyereket fül-orr-gége gyerek szakrendelésen. Bármiért is fáj a füle, azzal nem kell viccelni.

2016. nov. 27. 11:41

Kisfiamnak tegnap délután óta fáj a füle. Bár hogy lekopogjam ma nem mondta h fáj. Tegnap viszont sírt is miatta. Enyhe láza is van időnként.hajnalban átjött az ágyunkba és szólt h fáj a hasa. A dologhoz hozzá tartozik hogy tegnap alig evett vmit csak suti meg alma. Ellenben kapta a cataflam.cseppet ugye a fülére. Szóval hajnalban szólt.h.fáj a hasa. Hirtelen nem.volt itthon semmi.csak lactiv igy azt adtam neki egy kis gyümölcslével. Ahogy megitta rá 2 percre ki is jött belőle az összes. Utána azt mondta már nem fáj a hasa sőt ahogy telt az idő egytr jobb kedve lett. Háztartási kekszet evett. Biztonság kedvéért újra elvittem ma dokihoz írt fel neki antibiotikumot és azt mondta h valószínű a füle miatt hányt h irritálja. De mondtam neki is hogy szerencsére este óta nem fájlalja azt mondta ez nem jelent semmit.

Ilyen tényleg van?


Illetve egy ilyen betegség meddig tart kb? Sosem.volt még ilyen. Igaz h az első nap a legrosszabb? Akkor azon elméletileg túl vagyunk?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook