Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van igény most a celebekre? fórum

Van igény most a celebekre? (beszélgetős fórum)


1 2
8. gyöngy:) (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2020. ápr. 4. 09:19
Van egy új celeb sztár, Bíró Mária néni, hallottál róla. Tegnap mutatták a TV-ben, borzalom.
2020. ápr. 4. 09:19
NINCS! Eddig sem volt:)
2020. ápr. 4. 09:02

Énekelnek vagy főznek.

:D

Próbálkoznak. Engem mondjuk nem zavar, és nem is érdekel különösebben. Van amit megnézek. Vicces.

5. timycat (válaszként erre: 3. - Hpetra22)
2020. ápr. 4. 08:59

Én évek óta nem találkozom velük. Ha nem keresed nem futsz beléjük. Nem kell rákattintani minden hatásvadász cikkre, a tvben nem kell "alja"műsort nézni és már meg is van a celeb mentes élet.

Ők is az a réteg ami ha rajtam múlna már nem lenne, már régen éhen haltak volna.

2020. ápr. 4. 08:58

Szinetár Dóra feltette az ire a pontot, ahogy a zuhany alatt nyervogott. Elnézést mindenkitől, akit ez a véleményem bánt. Tőle azért többet vártam, elvégre mégsem csak celeb ... Hát sajnos rákattintottam.

Ez élteti őket, a magamutogatás, kell, hogy nezőik legyenek. Viszont nem kötelező nézni őket. Eddig sem tettem, ezután sem fogom.

3. hpetra22 (válaszként erre: 2. - Timycat)
2020. ápr. 4. 08:51
Nehéz őket elkerülni :)
2020. ápr. 4. 08:50
Ebben a felfordult világban egy valami fix, nekem eddig sem volt rájuk igényem, eztán sem lesz.
2020. ápr. 4. 08:49
Mindenhonnan áramlanak a celebvideók. Először a maradjotthon mindenki szájából, most meg celebanyukák így öltöznek, így főznek, így élnek a karanténban... Titeket érdekel ez? Melyik híres ember életét néznéd online?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook