Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van hatásos gyógymód árpa ellen? fórum

Van hatásos gyógymód árpa ellen? (tudásbázis kérdés)


13. SF
2008. nov. 1. 20:56
Van, szemész.
12. ipi
2008. nov. 1. 20:08

A kisfiunknak -most 3 éves- már hálistennek rég nem volt, de 1-2 éves kora körül rendszeresen jött a szemhéján elő. Mi homeopátiás golyókkal kezeltük és annyira bejött neki, hogy általában 1-2 nap alatt el is múlt.

Hatásos volt rá a Delphinium staphisagria és az Euphrasia officinalis.

2008. okt. 1. 19:54
arra tudtok valamit, hogy ha a szemem sarkában van olyan, mint egy árpa, csak sokkal kisebb, olyan mintha egy gríz szem lenne a szemem szélén, ez ellen mit tudok tenni? hónapok óta ott van... köszi előre is:)
2008. jún. 1. 16:49
ksmilla tea borogatas
2008. ápr. 26. 03:55

Kamilla-tea borogatas.

Harom nap mulva nyoma sem lesz. Nekem eddig nagyon bevalt!

2008. febr. 20. 07:43

Én kamilla teát szoktam főzni,és azzal borogatom!

Eddig még mindig elmúlt!

2008. febr. 20. 07:23
én úgy tudom, hogy akinek egyszer már kijött, bármikor újra kijöhet. Nem szabad dörzsölni a szemet. nálam mindig úgy kezdődött, hogy írtóra viszketett.. lekopogom, évek óta nem volt..
2008. febr. 20. 02:31
A hugomnak is már műtötték a szemét árpával, és újra kijött... :S ezekszerint akkor ezse túl hasznos...
2007. ápr. 22. 10:36
Nekem az Irgamid volt a legrosszabb.Most pl.kedden elkezdett nöni,de olyan hirtelen,hogy 2ora alatt ugy feldagadt a fél arcom,el se akarták hinni,hogy ez ilyen hamar így megnöl.Két ok lehet:cukorbetegség és por.Az elsöröl nem tok,a második lehet,mivel egy faipari vállalat mellett lakunk,és a fürészpor állandoan ellep,nem nagyon tok viszont ez ellen mit tenni,most probálok gyakran kölcsönkérni légtisztitot.De ahogy most állok egy hét mulva ujra mehetek,pedig nem szeretnék,elég kellemetlen.
4. 'szti (válaszként erre: 3. - Tünde86)
2007. ápr. 22. 10:32

miért kellett műteni? betokosodott? nem figyelted meg mitől jön ki újra? az okot kéne valahogy megszüntetni

irgamid volt a kenőcs, most beugrott, ahogy mondtad

2007. ápr. 22. 10:14
Nekem sajnos sokszor van,többször mütötték is,mivel nem segít rajta semmi.Póbáltam kamilla teával,pára kötéssel,Tetran ill. Irgamid szemkenöccsel,szemcseppel,most műtét után Tobrexet kaptam,de nem sikerült teljesen kitisztitaniuk,igy még mindig ott vam,nem tom kijön-e,még nagyon látszik a mütét helye,pedig egy nappal után már nem szokott,igaz most nagyon megbolygatták.Vki esetleg vmi beszedhető gyógyszert nem tud rá?Vagy hogy mütét után segít-e neki a párakötés?
2007. ápr. 22. 10:01
én a szemészeten kaptam rá kenőcsöt (nem emlékszem a nevére, rég volt), hamar elmulasztotta és azóta nem volt többször
2007. ápr. 22. 09:58
Van hatásos gyógymódod árpa ellen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook