Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van esélyem így a cserére? fórum

Van esélyem így a cserére? (tudásbázis kérdés)


18. Ministry (válaszként erre: 17. - Lina79)
2012. febr. 27. 10:36

Elvittem, és kijelentette, hogy ez minőségi hiba.

A cipő javítása majdnem annyiba került volna, mint a cipő, így inkább kidobtam.


Azért panaszt tettem a hölgyre a boltban.

17. Lina79 (válaszként erre: 16. - Ministry)
2012. febr. 18. 19:16
Vidd el egy jó cipészhez. Csodákat tudnak művelni! Már aki ért hozzá!
16. Ministry (válaszként erre: 15. - Access)
2012. febr. 18. 16:32

Addig el se jutottunk.

Egyszerűen kijelentették, sarokra csak 3 hét garancia van.

És a legszebb mondat: tanuljak meg járni, akkor nem járok így :S

15. access
2012. febr. 18. 05:25
blokk kell hozzá és akkor cserélik.
14. michelle.r (válaszként erre: 13. - Ministry)
2012. febr. 17. 22:54
Kérd meg, hogy mutassák meg azt a jogszabályt, amire hivatkoznak. Lehetetlen, hogy 3 hét garancia legyen.
2012. febr. 17. 22:46
Voltunk bent, azt mondták, azért nem cserélik ki, mert a cipő sarkára csak 3 hét garancia van :S
12. Venu (válaszként erre: 2. - Ministry)
2012. febr. 17. 08:29
Sajnos szerintem sem fogják kicserélni, mert csak blokk ellenében történhet meg.
11. Fiatal nő (válaszként erre: 2. - Ministry)
2012. febr. 17. 08:28

Én nem nagyon látok erre esélyt. Blokk kell a garanciához is. A bankkivonatot nem hiszem, hogy elfogadják, mert az bármi lehetett. Én másik üzletben, valami mással jártam úgy, hogy elzavartak a bankkivonattal, mert nem fogadják el, csak magát a blokkot.


Ha kekeckednek és nagyon nem akarod hagyni, akkor a békéltetőket vagy a fogyasztóvédőket keresd meg.

Egyébként ezek a márkás cipőboltok nagy sz*rok. Vegyél cipőt kínaiban, azok hosszú évekig bírják.

10. 3fcc53e39c (válaszként erre: 2. - Ministry)
2012. febr. 17. 08:18
Bár nem cipővel, hanem ékszerrel jártunk így hogy cserélni kellett és csak a kártyás blokk volt meg. Sikerrel jártunk, így is vissza tudják keresni (ha akarják). Deichmannba vittem már vissza cipőt, kicsit erőszakosabban kell fellépni, mert csak javítani akarják először, viszont mi másikat akartunk.
2012. febr. 17. 08:11
Hoppá... Ez nem ide:/ bocsii
2012. febr. 17. 08:00

Megint töri óra :/

Már csak ezt a napot kell kibírni :)

Kitartás!! Szorítok mindenkinek!! :D

Már ERROR VAN :/

7. 04be84614c (válaszként erre: 2. - Ministry)
2012. febr. 17. 07:29

Fél év a garancia, és sajnálom, ami a veled történt...

Az említett bolttal nekem is sűrűn van problémám: gyakorlatilag fél évente van kb. új cipőm. Hogy blokk nélkül kicserélik-e, azt nem tudom. De talán egy próbát meg ér!!! Ha a bank kivonaton rajta van a tranzakció, akkor lehet esélyed!!


Sok sikert!!

6. Ministry (válaszként erre: 5. - D0b7178f40)
2012. febr. 17. 07:28

Sajnos azokat sem találtam meg.

Nem olcsó cipőről van szó, ezért is vagyok mérges :(

2012. febr. 17. 07:20
igen még egy 300 ft-os strandpapucsra v leértékelt lábbelire is van fél év garancia. aztán, hogy az mit foglal magába azt pasz. ezt mindig a gyártó határozza meg. a papírja ezek szerint (garancia)nincsen meg????
2012. febr. 17. 07:16

Próbáld meg, szerintem bolt függő, van ahol elég a bankkivonat, ha az eladók olyanok, de van ahol szeretnek kekeckedni.

Én nem hagynám annyiban, nekem blokk nélkül kicserélték a hozentrógeremet, mondjuk elég sűrűn járok abba az üzletbe.

2012. febr. 17. 07:14

Szia!

Szerintem mindenképp érdemes vele elmenni. Talán fél év a garancia cipőkre...nem is tudom.

2012. febr. 17. 07:11

Novemberben vettem egy cipőt a Deichmann-ban. Csak párszor volt rajtam, mivel jött a hideg, és inkább csizmát hordtam.

Nem olyan rég szalagavatóra voltunk hivatalosak, és oda azt a cipőmet vettem fel, nem akartam csizmába menni. Azonban útközben kitört a cipőm sarka.

Még soha nem jártam így.

Napok óta keresem a blokkot, de sehol nem találom, csak a cipős doboz van meg. Viszont bankkártyával fizettem, és a bankkivonaton rajta van, hogy mikor, mennyiért vásároltam a boltban.

Szerintetek van esélyem így kicseréltetni a cipőt?

Azért még sem kellene pár nap hordás után tönkre mennie…. :S

2012. febr. 17. 07:11
Van esélyem így a cserére?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook