Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van esélyem álmaim hercegénél? fórum

Van esélyem álmaim hercegénél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
21. 3265084553 (válaszként erre: 17. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:33

14. nikolett

Ez a jó válasz. :)

2010. aug. 25. 13:33

Nem mutat jeleket a fickó? Tudod, az a tipikus filmbeli jelenet!:)

Egyébként, én nem is mernék odaállni elé, hiszen én pattintottam le. Ez egy óriási hiba volt tőled, remélem tudod!:) Ha akkor szeretted, nem értem, miért kellett magad megfosztani a boldogságtól.

Ebben az esetben neki kellene számon kérnie tőled a dolgokat, hogy ugyan magyarázd már el, miért lett az a vége, ami...


Ja, és ami a legfontosabb: Nehogy már egy nő udvaroljon egy férfinak!:D (pedig manapság ez a divat...)

19. nikolett (válaszként erre: 18. - Fisica)
2010. aug. 25. 13:33
Az, hogy állandóan mélyen a szemembe néz, és bókol, az már valami? :) :(
18. Fisica
2010. aug. 25. 13:31
ha akar tőled valamit az úgyis látszik szerintem
17. nikolett (válaszként erre: 12. - 3265084553)
2010. aug. 25. 13:30
Köszi a bíztatást! Ahogy elnézem Te férfi vagy. :) Ilyen helyzetbe mit tennél? Nem tudom, hogy gondolkozik ilyen helyzetben egy férfi. Segítesz? :)
16. Belle Morte (válaszként erre: 14. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:28
Miért is sietnél? Hagyd, majd kialakulnak a dolgok, véletlenek nincsenek, ezt saját példámból mondhatom.
2010. aug. 25. 13:28

szia!

azért az egyéves kapcsolat (h ajól olvasom, neki egy éve van) az nem annyira friss.

plusz egy munkahely... az is tud ciki lenni.

és én ilyenekben nem vagyok szabadgondolkodó. a tisztesség fontos. ha az vagy, nem tartasz két vasat a tűzbe... másrészt, ha még nem beszéltetek erről, talán kellene. hogy ő mit érez ezzel kapcsolatban. aztán meg ott van az is, h lehet, h mivel ez egy - ha jól látom - szinte be nem teljesült kapcsolat volt, talán többet gondolsz bele, mint ami volt, lehetet volna...

ha tisztességes akarsz lenni - amit én javaslok - akkor először is, tisztázzad magadban, h a jelenlegi pároddal milyen a kapcsolat. aztán ha nem hoz pozitív eredményt ez , akkor tisztázzad a pároddal. mert ha nem olyan jó, és meginoghatsz, akkor az nem csak emiatt a férfi miatt lehetséges.

és akkor job, h amost lépsz. és tiszta lappal, tiszta lelkiismerettel indulsz útnak. aztán vagy vele, vagy egyedül, vagy mással, de őszintén.

ez a két szék között a pad alá szöveg nem tetszik nekem. mert így a jelenlegi párod a szamár a "ha nincs ló, a szamár is jó" című többfelvonásosban...

14. nikolett (válaszként erre: 11. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 13:27
Ez az, hogy mi van akkor, ha Ő már nem is akar tőlem semmit. Hogyan kérdezzem meg Tőle? Ha elutasít, nem lesz kellemes dolog egy légtérben mellette lenni. Nem tudom mit tegyek. Lehet, hogy hagyom, hogy az idő döntsön. Várok mi sül ki a dologból.
13. csigu77 (válaszként erre: 1. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:26

Kedves nikolett!

Mi a férjemmel 32 év után kerültünk össze, pedig egész életünkben ott voltunk egymás orra előtt. Többször több helyen láttuk egymást,buszon,az első férjem és ő ugyanott volt katona (1 évig) ugyanakkor,én meg bejártam hozzá, ott is láttuk egymást,utána egy lakótelepen laktunk évekig,4 gyerek, és a válás kellett, meg 32 év, hogy észrevegyük, nincsenek véletlenek. A fától nem láttuk az erdőt.

Soha ne mondd hogy soha!

Üdv csigu

12. 3265084553 (válaszként erre: 9. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:25
Akkor nosza! Különben bánni fogod. :)
2010. aug. 25. 13:23

Szerintem beszéld meg vele. Lehet, hogy Ő nem akar semmit, és akkor Te is hamarabb feladod.

A párod is érezni fogja előbb-utóbb, hogy másról ábrándozol, nem figyelsz oda rá, vagy nem úgy csinálsz dolgokat, mint eddig.

Én nem befolyásolni akarlak, Isten őrizz, ez csak az én véleményem. Vannak, akik tudnak egyszerre több partnert tartani, biztosan nagyon izgalmas is, de nem ér annyit nekem, hogy idegroncs legyek.

10. Fisica
2010. aug. 25. 13:23

gondold át neked mi a fontos: a mostani, vagy egy régi-új ami lehet nem is lenne tartós...és az, hogy másik két ember lelkivilágát vághatod haza egy pillanat alatt...megéri?

Te döntésed, de én nem tenném kockára a jól működő kapcsolatomat.

9. nikolett (válaszként erre: 4. - 3265084553)
2010. aug. 25. 13:22
Nincsenek gyerekek.
2010. aug. 25. 13:20

köszönöm az eddigi válaszokat, és hogy nem ítéltek el! :)

Tudom, hogy mi lenne a helyes cselekedet, de így akkor sem létezni, amíg egy helyen vagyunk összezárva napi 10 órákat. :( Otthagyjam a munkahelyem? De hát hogyan? Örülök, hogy találtam valamit. :(

2010. aug. 25. 13:19
Én ebben vagyok. Nem tanácsolom. Én vagyok a 2. mondjuk itt. Egy idő után Téged is zavarni fog, hogy van kapcsolata és Őt is a Tied. Ez persze alakulhat úgy, hogy egymást választjátok, de úgy is, hogy tényleg 2 szék közül a földre csücsülsz. A Kedvesem pont ebben van, hogy elhagyom előbb-utóbb Én is és a másik "Versenyző" is. Egy idő után felőrli a kapcsolatotokat ,ha nem tudtok dönteni. Viszont meg is érik a "lopott percek", hiszen fantasztikusak tudnak lenni. Mindenesetre gondold át alaposan. Dönts így vagy úgy, a lényeg, hogy tényleg gondold át. Sok sikert kívánok és sok boldogságot.
2010. aug. 25. 13:18
és igen, lehet hogy csak egy emlék az érzés...amit előttem is írt gomboc7.
2010. aug. 25. 13:16

"5 éve boldog párkapcsolatom van, és neki is 1 éve"


sztem ebben minden benne van, nem hiszem, hogy jó ötlet más kapcsolatát tönkretenni, főleg ha te is boldog vagy azzal akivel most vagy.

Régen kellettél volna a pasinak, de te nem akartad... most mással boldog. Én biztos nem mennék olyanhoz egy boldog kapcsolatból, aki egyszer így "játszott" velem.

Szerintem fogadd el a helyzetet, és örülj annak, hogy van aki szeret téged és jól megvagytok.

4. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:15
Nem írtad hogy van-e családod. Ha nincs akkor ugorj!
2010. aug. 25. 13:14

Szia! Szerintem ne vágj bele. Mondjuk, én mindig is "tisztességes lányka" voltam. Akkor fair a 2 pasi, ha te is el tudnád viselni, hogy a párod más nőkkel is elvan, eljár hozzájuk, satöbbi. Nekem nem lenne tiszta a lelkiismeretem.

Egyébként lehet, hogy nem is vonzódtok egymáshoz, csak a régi emlékek idézik fel benned az érzéseket. Lehet, hogy ha újra összetalálkoztok, nem lesz olyan nagy a szerelem, mint régen, ellesztek egymással egy ideig, aztán sokkal rosszabb lesz egy légkört szívni vele a munkahelyen...

Jól gondold végig, mit csinálsz, hiszen nem csak a Te életed múlik a dolgokon...!

2010. aug. 25. 13:12
Kedves Nikolett!Véleményem szerint,még nem felejtett el Téged a "herceged".Ahogyan Te sem felejtetted el Őt.Cselekedj úgy,ahogy jónak látod,de vigyázz nehogy a két szék közül a földre kerülj.Sok boldogságot!:)
2010. aug. 25. 13:08

Sziasztok Lányok!


Nagyon-nagy bajban vagyok. Röviden a törénetem:

Kb. 6-7 éve találkoztam egy férfival. Szerelem volt első látásra, de a sors úgy hozta, hogy csak 3-szor találkoztunk. A harmadik találkánkon hosszasan csókolóztunk, majd elváltak útjaink. Megijedtem a szerelemtől, hisz előtte sokat csalódtam. Elmenekültem szó szerint. Hívogatott, de nem vettem fel. Most el telt 6 év azóta, és mit ad isten egy munkahelyre kerültünk. Amikor megláttam az első napon majdnem összeestem. A problémám itt az első sorban, hogy azóta 5 éve boldog párkapcsolatom van, és neki is 1 éve. Nem bírom már, de egész nap rá gondolok, és a munkahelyen is egymás közelségét keressük, bár azóta nem beszéltünk sem a múltról, sem kettőnkről. Szigorúan, csak a munkahelyi dolgokról. Én úgy érzem tudnék két férfit szeretni. Nem hagynám ott semmi pénzért a régebbi kapcsolatomat, de egy újba is beleugranék. Nem tudom mit tegyek, de nem bírok így dolgozni. Ráadásul az a tudat, hogy van neki egy elég friss kapcsolata, kikészít, állandóan arra gondolok, hogy mi van akkor ha már nem is "kellek" neki. Szerintetek? LEhet kicsit bonyolultan írom le, de máshogy nem sikerült. Segítség!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook