Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van esélyem álmaim hercegénél? fórum

Van esélyem álmaim hercegénél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. aug. 25. 17:53

Én kíváncsi természetű vagyok!!!:D

Ennyire hasonló helyzetben még nem voltam, de nem is vágyok rá!:D

Olyan van, hogy azon gondolkodok, mi volt régen ezzel, azzal, mi lenne ha....:)

2010. aug. 25. 17:44

Köszi Mindenki!

Roudinak van valami a mondandójába. Elgondolkodtató. Mindegy. Várok, aztán majd eldől a dolog. Beszámolok róla, ha érdekel valakit, hogy mik a fejlemények. :) Amúgy valaki volt már hasonló helyzetben?

49. birgi74 (válaszként erre: 47. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 25. 16:14
jól beszélsz.
48. birgi74 (válaszként erre: 46. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 16:13

persze, úgyis ő fog dönteni. és ami szintén igaz, h egyetlen döntés milyen nagymértékben megváltoztathatja az egész életünket. és még azt sem mondom, h ez a pasi nem az örök és időtlen és életekenáttartó embere lesz/lenne... én is csak azt mondom, h tisztességesen...

nem azt, h ha nem szereti a párját, akkor maradjon vele. ha jól látom, 25 éves, igaz, nem gyerek, de még fiatal (én is az vagyok a magam 36évével). ahhoz már elég felnőtt és felelősségteljes kell(ene) hogy legyen, h el tudja dönteni, h mi a tisztességes, és mi nem az.

egy nagyon közeli ismerősöm, majd'egy évig látta, érezte, h az exe hidegül, mindent megtett, ő tisztességes volt,nyaralni vitte, - 7évig voltak amúgy együtt - a csaj meg bekavart valakivel a munkahelyén. mármint nem az ismerősömén, a sajátján. és amikor kimondták, h na akkor vége,akkor mondta meg neki, h már kinézte az egyik kollégját, sőt, már kavart is vele... na ez is egy nagyon hasonló sztori. de tudjátok mit mondok végülis? hogy az ismerősöm aztán rá pár hétre megismerte a jelenlegi feleségét, és azóta is, 3 éve szerelemben élnek.

szóval ki tudja, kinek mi a jó. lehet, h nikolett párjának jót tenne... ja, az ismerősöm exe amúgy már többször is volt úgymond tisztességtelen, nem annyira, csak kicsit, de ez a végső volt a legnagyobb. az is hozzátratozik az igazsághoz, h a nőnek az ismerősöm volt az első... és hát gondolom, akart egy kis változatosságot már.


nem tudhatjuk, h melyik cseleketünk hogyan befolyásolja a saját és mások jövőjét, de a tisztesség, az tisztesség. és arra kell törekednünk.

uff. én beszéltem :)

2010. aug. 25. 16:11

Ne haragudj(atok), de ez egy nagy hülyeség.

Itt két dologról van szó (magamon és a környezetemben is tapasztaltam már ezt):


1. 18 éves voltál, amikor találkoztál ezzel a pasival, majd 19, amikor a jelenlegi pároddal megismerkedtél. Gyakorlatilag még gyerek (érzelmileg mindenképpen). Nem volt tapasztalatod tartós kapcsolatban, a mostanit sem tudod nagyon máshoz hasonlítani, de azt azért érzed most, hogy nem az igazi.


2. Ez a tiltott gyümölcs tipikus esete. Hogy lehet-e két férfit szeretni? Persze, hogy lehet. A férfiak számának semmi nem szab határt, de mindig 1 lesz, aki mellett felébresz reggelente, a többinek "csak" a tested jut, bárhogy ámítsd is magad.


Egyébként pedig a fentieket figyelembe véve abszolút van esélyed, hiszen a kollégád tudja, hogy nem vagy független, így azt is tudni fogja, ha célozgatni fogsz rá, hogy neki a kapcsolatból a legjobb fog jutni.


Minden esetre a legfontosabb dolgod most, hogy elgondolkodsz a jelenlegi kapcsolatod lehetséges jövőjén. Én anno pont ilyen idősen találtam kint magam egy 5 éves kapcsolatból. Az exemmel nagyon jó volt a viszonyunk, de elmúlt a szerelem és amikor megbeszéltük a dolgot rájöttünk, hogy 24/25 évesen az ember még túl fiatal ahhoz, hogy megszokások irányítsák az életét a féktelen szerelem helyett.

2010. aug. 25. 15:57

Igen. Ezért is írtam az előbb, ha elkezdi, nem lesz megállás. kezdődnek a hazugságok, egyre több...onnantól már nem lesz visszaút. Én igyekszem elrettenteni, de nem akarok az életébe beleszólni.

Nekem van egy osztálytársam, akinek volt barátja, 5 vagy 7 éve, nem tudom pontosan, de nem is lényeges. Együtt is laktak már 1 éve kábé, mire kihűlt a kapcsolat, de csak egy ágyban aludtak, meg minden úgy volt mint régen, de mellette jónéhány pasival kavarta a kakit. Pedig állítólag mentették a menthetőt. Sokan, köztük én is ribancnak tartom, már meg ne haragudjon senki. Most biztos én leszek elítélve. De nem tisztességes, amit csinált, de ő még büszke is rá. Gondolom növeli az önérzetét az embernek, hogy milyen sok pasi/nő imádja. Nem tudom. De erkölcstelennek tartom.

45. birgi74 (válaszként erre: 43. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 15:52
előbb-utóbb az lenne úgyis... inkább előbb szerintem. aztán ott ki is merülne a dolog. mert én ebben inkább a tanítást látom, mint azt, h jó jelnek vegyem a pasi felbukkanását. de ez már a te dolgod, kedves fórumindító.
44. Fisica
2010. aug. 25. 15:45
lehet hogy nem értjük azt amit érzel, de inkább a pároddal kéne még több időt eltöltened és közös programokat csinálni ha tényleg szereted, és nem pedig egy pasira gondolni akinek a csókjára meg ölelésére és stb-jére áhítozol.
2010. aug. 25. 15:44

Nem tudom, hány éves vagy, de szerintem egy bizonyos korig az ember szereti kockázatot, a kilengést, nem tudom, hogy mondjam, érti, aki érti!:D

Van rá pedig egy jó szó, csak nem jut eszembe!:(


Amúgy a bizsereg az aurád-at én sokkal jobban ehhez a helyzethez mondanám, mint a viszket a nunus-t!:D

Nem az ágyba akarja vinni rögtön azt a fickót, ha jól sejtem.:D

2010. aug. 25. 15:39

hát h egyet idézzek a férjemtől, hasonló esetre értve: viszket a nunus...

persze ő nem biztos, h ilyen finoman fogalmazott. szóval értem én h miről beszélsz, de nem támogatom :)


és bocs, ha közönséges voltam. inkább vicces akartam lenni.

persze mondhattam volna azt is, h bizsereg az aurád... de azért az nem teljesen ugyanaz... :)

2010. aug. 25. 15:34
Jajj lányok. Bárcsak éreznétek amit én érzek.. Vagyishát, nem kívánom senkinek, de csak úgy értenétek meg, amit még én is csak kapizsgálok.. :)
2010. aug. 25. 15:24

Főleg, ha még neadjisten becsúszik egy gyerkőc is. Na akkor mi van?! Maradsz egyedül a gondjaiddal, és mindenki elítél...még ha nem is mindenki, de sokan.


Jó, tudom, nem akarsz ennyire belemerülni, az előbb csak ölelésekről, csókokról írtál. De próbállak elrettenteni.:P

2010. aug. 25. 15:23

igen, és igen.

38.igen

36. na jah...!

:)

38. Fisica (válaszként erre: 36. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 15:12

végülis nem rossz példa:)

előbb végig kell gondolni mi lehet a következmény, és hogy megéri e:)

ha már baj van, rájössz, hogy nem kellett volna..de már késő

2010. aug. 25. 15:10
(Hihetetlen, hogy egyetért velem valaki...nagyon ritka, és olyankor meg is lepődök!:D)
2010. aug. 25. 15:09

Ha nézitek a Barátok köztöt, átérezhetitek Zsófi gondolatait. Hülye volt, és most cseszheti. Részben érthető, ami történt, de nem értek vele egyet. Igazán ki lehet bírni, csak akaraterő kérdése.

És nem utolsó sorban, a méltóságunkról is szó van, szerintem.

2010. aug. 25. 14:58

gomboc7-e és Fisicával is egyetértek. akkor minek ábrándozol és indítasz erről fórumot? tényleg csinálj valami izgi dolgot, pl menjetek el túrázni egyet a pároddal... :)

mármint nem az ábrándozás a baj, hanem h minek... csak egy kis kaland? és aztán meg hog ynézel tükörbe? vagy a párod szemébe? vagy hogy dolgozol együt vele azután?

én tényleg eléggé megértő tudok lenni, és nagyon sok dolgot el is tudok képzelni, meg mindennek az ellentettjét is... egyetlen dolog, amit utálok, és nem fogadok el, az a tisztességtelenség.

34. Fisica (válaszként erre: 32. - Nikolett)
2010. aug. 25. 14:41

akkor meg mi ez a kérdés:

Van esélyem álmaim hercegénél?


ha semmi pénzért nem hagynád el a mostanit, akkor miért ábrándozol másikról?

2010. aug. 25. 14:40

Niki, kapcsolódj egy kicsit ki, vagy csinálj valami izgalmasat! Ezt a fickót felejtsd el, kerüld, ha lehet! Nem vágysz másra szerintem, csak felidézni a régi boldogságot. És ha elkezded, nehéz lesz abbahagyni! Máskülönben a párod szemébe sem tudom, hogy tudnál nézni még egy csók után is...

Azóta el is telt néhány év, lehet hogy sokkal rosszabb a szájszaga, vagy tiszta nyál, esetleg nincsenek fogai...:D:D:D

32. nikolett (válaszként erre: 31. - Birgi74)
2010. aug. 25. 14:34

Én egy szóval sem mondtam, hogy ki szeretnék lépni a mostani kapcsolatomból. Sőt, éppen azt írtam, hogy nem hagynám el semmi pénzért a jelenlegi páromat.

Mióta visszatért az életembe ez a bizonyos ember, csak arról ábrándozok, hogy milyen jó lenne mégegyszer érezni a csókját, az ölelését, stb. Nem szeretném, ha elhagyná a barátnőjét, semmi ilyen dologra nem kell gondolni.

2010. aug. 25. 14:18

hát lehet, h lehet egyszerre kettőt, de az nem szerelem. szerintem. meg olyan fura, h kipuhatolózom, h mit érez ő, és csak akkor váltok, ha ő szabad utat enged... érted?

ha valamennyir eis szereted a párodat - még ha a másik mellett döntesz is - akkor nem tennéd azt vele, h csak akkor hagyod el, ha a másik biztos...

miért lenne amúgy biztos a másik? mert esetleg belemegy veled - megjegyzem a mostani kapcsolata mellett - egy kalandba-kapcsolatba?

vagy mert azt mondja? hmmm.

hát nem tudom. szerintem itt ne várj megoldást. legalábbis fórumon ne :)

ha most itt azt mondják neked, h lépj ezt vagy azt, akkor ezt vagy azt fogsz lépni?

úgyis te döntesz. csak aztán jól gondoljad meg. mert nem egy embert bántasz, ha úgy döntesz, h kacsingatsz.

munkahely. mégegyszer mondom.


persze csak okoskodok.

de azért legyél tekintettel másokra is. meg magadra.

és a "magunkra való tekintettel levés" :o) nem mindig jelenti azt, h a vágyainkat mindenekfelett beteljesítsük... mert h aez csak egy be nem teljesült plátói jellegű érzelem egy éjszajkában való megnyilvánulása lesz, neked kell majd elszámolnod magaddal. és az sokszor sokkal nehezebb, mint másokkal elszámolni.

2010. aug. 25. 13:47

Mondják itt, hogy nem boldog a párkapcsolatod. Az elmúlt 5 évben boldog volt, még most is az lenne, ha nem jött volna a herceg. Ezt próbáltam magyarázni.

Én hiszek a Sors-ban, oka van, hogy felbukkant. Vagy próbára tesz az élet, vagy utat mutat neked.:)

Vagy valami rosszat tettél régebben, és így büntet!:D

29. nikolett (válaszként erre: 27. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 13:43

Nem nagyon értelek :) Mindegy.


Nem lehet egyszerre két férfit szeretni? Edggig én sem hittem benne. Most viszont saját bőrömön tapasztalom. Jajj, mi lesz ebből gyerekek.. :)

2010. aug. 25. 13:41
Miért kéne lemondanod az álmodról? Váltsd valóra!
2010. aug. 25. 13:40

A párkapcsolata lehet boldog szerintem, hiszen az elmúlt 5 évben nem látta a herceget fehér lovon.:)

Most felbukkant, ő megijedt, mivel lezáratlan kapcsolat volt, most szegény nem tudja hova tenni.

(Mondom én ezt egy nagy 0-ként..:))

2010. aug. 25. 13:39

nos a topik címe: van esélyem álmaim férfijánál?...

boldog a mostani párkapcsolatod? ezek után kétlem.

hogy van e esélyed? ha tiszta lappal indultok.

25. Fisica (válaszként erre: 19. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:37

lehet..állj oda elé és kérdezd meg, hogy ezt most miért mondta és mit gondol, veszíteni valód vele szemben nincs

aztán megtudod hányadán áll a dolog

De egyszerre kettővel ne legyél, pl.: számomra az egy elfogadhatatlan és undorító dolog, hogy az egyiket hülyíted és közben a másikkal is "szivélyes kapcsolatban" vagy.

2010. aug. 25. 13:36

Kizárt dolog hogy boldog párkapcsolatban élj,ahogy említetted.A gondolat sem fordulna meg akkor a fejedben.Bár nemtudom,nyilván nemvagyunk egyformák.

Én sem vagyok szent,megnézem a jó pasikat,de a párom melett kizárt dolognak tartom hogy valakivel összebújjak.

23. nikolett (válaszként erre: 15. - Birgi74)
2010. aug. 25. 13:35
Köszi Brigi. Jól tudsz fogalmazni. Eddig nem is gondoltam volna, hogy egy másik férfi be tud lépni az életembe, de most nagyon megijedtem. Ilyen még nem történt velem. Eddig én is tisztességesnek gondoltam magam. De most? Most hogyan tovább? Még nem tudom...
22. 3265084553 (válaszként erre: 17. - Nikolett)
2010. aug. 25. 13:35
Várd meg míg ő kezdeményez!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook