Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van esélyem álmaim hercegénél? fórum

Van esélyem álmaim hercegénél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
81. 3265084553 (válaszként erre: 80. - Gomboc7)
2010. aug. 28. 19:44
Én inkább odalopóznék a szórakozóhelyre, ha úgy sejtem hogy ott van. :)
2010. aug. 28. 19:35

Mi lenne, ha a körmére néznél?:) Nem kell magánnyomozót fogadnod, csak menj vele máskor. Hirtelen jelentsd be, hogy ha valami van, ne tudjon lemondani semmit.

Az meg, hogy egy hölgy társaságában, elég tág fogalom. Lehet rokon is, akit a szomszéd sem ismer.

79. Panni27 (válaszként erre: 78. - 3265084553)
2010. aug. 28. 19:32
az is lány.csak azt nem értem, ha eddig bevalotta, miért tagad most?zavaros minden
78. 3265084553 (válaszként erre: 77. - Panni27)
2010. aug. 28. 19:30
A szomszédnak kevesebb oka lehet rá.
2010. aug. 28. 19:29
sziasztok.lenne egy kérdésem.az egyik szomszédom azt álljtja, hogy tegnap este látta a barátomat egy szórakozóhelyen egy másik hölgy társaságában.a barátom mindezt tagadja.volt már eset,hogy nélkülem ment el szórakozni, de ha rákérdeztem, sohasem tagadta le a dolgot.ki hazudik?
2010. aug. 28. 19:28
Meg is értem. Nekem mindig azt tanították, akármi volt, hogy érezzem át a másik helyzetét, hogy érezheti magát. Ma is ezt mondom, ha valaki tanácsot kér.
2010. aug. 28. 19:24
Ahogy írtam, én már csaltam meg korábbi barátnőmet, de szeretőt képtelen lettem volna tartani az biztos. Pedig a munkám miatt még lehetőségem is lett volna rá... és igazság szerint még partnerem is lett volna anno, de az első alkalom után tudtam, hogy én ezt az életben nem fogom tudni még egyszer megtenni. Borzalmasan éreztem magam.
2010. aug. 28. 19:15

Igen, egyet is értek azzal a kijelentéssel. Én nem hiszem, hogy bírnám csinálni, de mások vagyunk. Nagyon sokan tartanak szeretőt, itt is van egy fórum, ha jól emlékszem. Hát ha szükségük van rá, éntőlem nyugodtan.

Nem tudom, mi lehet Nikivel, kíváncsi vagyok, nagyon csendben van.:)

73. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 70. - Gomboc7)
2010. aug. 28. 19:08
Erre mondtam én jóval korábban, hogy 1 férfi mellett lehet reggelente felébredni, a másiknak "csak" néhány kellemes óra fog jutni... és ki tudja ki jár jobban?
2010. aug. 27. 17:10
Jó, legyen ott a pont.
71. 3265084553 (válaszként erre: 70. - Gomboc7)
2010. aug. 27. 17:09
Emezt tiszteli, becsüli, szereti mint embert...
2010. aug. 27. 17:06

Nem akarok bunkó lenni, de kimásolom a az 1. számú szöveg egy rövidke részletét.

"Én úgy érzem tudnék két férfit szeretni. Nem hagynám ott semmi pénzért a régebbi kapcsolatomat, de egy újba is beleugranék."


Na, ezt is tessék megmagyarázni!:D

69. 3265084553 (válaszként erre: 68. - Gomboc7)
2010. aug. 27. 17:04
Nyilván hogyha szerelmes, nem fog kipróbálni senki mást.
2010. aug. 27. 17:03
Hát nem azt írta, hogy próbálja ki a másikat is, és döntse el, kit akar? Vagy csak én értelmeztem félre?
67. 3265084553 (válaszként erre: 66. - Gomboc7)
2010. aug. 27. 17:00
A szerelmedébe???
2010. aug. 27. 16:55

Én nem bírnék a szerelmem szemébe nézni egy ilyen "teszt" után, már megbocsásson mindenki!

(Különben meg elég rossz hazudó vagyok, rá is jönne azonnal, hogy valami történt...de most nem rólam van szó.)

65. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 64. - 3265084553)
2010. aug. 27. 15:52

Ez egyáltalán nem az, mert a tisztességes az lenne, ha kockáztatna.

Ha beszélne a pasival, de csak akkor fűznék komolyabbra a kapcsolatot, ha már mindketten egyedül vannak.

64. 3265084553 (válaszként erre: 63. - 11e0b7a6bc)
2010. aug. 27. 15:35
Ez LÁTSZÓLAG nem túl tisztességes megoldás.
63. 11e0b7a6bc (válaszként erre: 62. - Nikolett)
2010. aug. 27. 15:27

Nikolett, még egyetlen gondolat.


Szerintem beszélj a pasival. Próbálj meg közelebb kerülni hozzá, akár tölts el vele egy kellemes éjszakát vagy néhány órát, amire lehetőségetek van. Néhány nap, alkalom után rá fogsz jönni, hogy kire van szükséged.


Az is lehet, hogy egyikükre sincs.


5 év hosszú idő, a jelenlegi kapcsolatod már biztosan nem olyan tüzes, mint az elején, de még akár jól is elsülhet ez az egész.


Én az egyik volt páromat megcsaltam egyszer. Régóta együtt voltunk, kicsit laposodott már a kapcsolat, én pedig hülye voltam. Szerencsére nem tudta meg. Ő csak azt tapasztalta, hogy rájöttem mennyire szeretem és milyen fontos nekem, ettől pedig a kapcsolatunk szárnyakra kapott.


Szóval próbáld ki, de nagyon vigyázz a párodra, mert nem érdemli meg, hogy fájdalmat okozz neki (gondolom).

62. nikolett (válaszként erre: 60. - VictorHUN)
2010. aug. 25. 20:08
Drágám, ha érdemben nem tudsz hozzászólni, akkor kerüld az ilyen topicokat. Köszike.
2010. aug. 25. 19:43

Igen, 21 éves vagyok. Tudom, előttem még az élet.

Félek is tőle, de nem magamat féltem. Illetve persze magamat is, hiszen állandóan jár a szája, hogy majd ír ő levelet ennek meg annak a fősulin (ez mondjuk nem hiányzik). Vezetek egy kis füzetet, ahol leírom mikor mit tett vagy mondott, és így kicsit jobb túlesni rajta. Neki kellene orvoshoz mennie, de a pszichológus nem olcsó.

lehet szeretni, mert kedves, segítőkész, már mondtam, minap főzött nekem, ilyen kis apróságok. Lehet, hogy ezek elveszik az eszemet a sok bánat után.

Viszont ha seggfej, akkor nagyon az. Mindennek lehord, voltam én már ribanc is, cigány is.

Volt, hogy nem mehettem strandra se le egyedül, mert biztosan pasizok...

Nagyon sok rossz volt az elmúlt 1 évben, de most megbeszéltük, hogy igyekszünk javítani a helyzeten. Félig meddig sikerül is. Másik fórumon olvastam, hogy másnál is az első 2 év volt szörnyű, de azóta boldogok. Bízom ebben.:)

60. VictorHUN (válaszként erre: 1. - Nikolett)
2010. aug. 25. 19:40
LOL Pathetic!
59. birgi74 (válaszként erre: 58. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 19:17

huh... és miért lehet szeretni?

mert amikor nem akarja megkeseríteni az életedet, akkor kedves?


nem ítélkezem, félre ne érts! csak kíváncsi vagyok. sokan sokfélék vagyunk.

félsz tőle, vagy mi?

vagy attól félsz, h ha elhagyod, és mégsem keseríti meg az életed, ellesz nélküled is? nem gonoszkodom, saját tapasztalatból kérdezem.

nem tudom, mennyi idős vagy, ha jól láttam, ha jól emlékszem, valahol a huszasok elején, igaz? szerintem nem szabad elpocsékolni az életet. tisztességből sem... mert az sem tisztességes.

2010. aug. 25. 18:46

Hát hogy nem tudta megmagyarázni, miért legyen vége. Hiába kérdeztem. Pedig ő is szeretett engem, én is őt. Na de mindegy, ez már a múlté. 5 hónapig tartott csak, de szép volt. Legalább azt mondta volna, hogy talált mást, vagy valami okot kitalált volna. Így azért szerintem nehezebb elengedni bárkit is. De azóta rájöttem, hogy nem is tetszik nekem, és hogy tök hisztis volt!:D

A mostani kapcsolatom a 2 véglet. Egyszer nagyon szeret, látom rajta, máskor meg gyűlöl, és szarrá verne. Már bocsánat a kijelentésért. Persze, én is adok rá okot, hogy haragudjon, de nem veretem meg a másikat meg teszem tönkre lelkileg. Elhagyni nem lehet, mert "megkeseríti az életem". Nem sajnáltatom magam, ti kérdeztétek, én válaszolok.:)

Egyébként az az érdekes, hogy ezeket a baromságokat leszámítva kedves, segítőkész, és lehet szeretni.

2010. aug. 25. 18:29

nikolett, remélem, h úgy döntesz, h sem te, sem pedig más, nem látja majd kárát. ezt kívánom neked! jelentsen ez bármit is.

gomboc7, ok nélkül? ez mit jelent?

nem kötözködés, csak kérdem.

56. nikolett (válaszként erre: 55. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 18:21

Ok nélkül nem hagynak el senkit. :) Vagy mégis? Ahogy kiveszem a szavaidból, egy-kétszer még megkóstólnád az exedet.. :)) Javíts ki, ha tévedek.

Viccet félretéve, hogyhogy nem felhőtlen a mostani kapcsolatod? Mi a baj?

2010. aug. 25. 18:18

Nem tagadom. De nem is felhőtlen a mostani párkapcsolatom. Az előző meg ok nélkül hagyott el.

Biztosan bennem van a hiba, csak senki nem segít, mit csinálok rosszul.:(

2010. aug. 25. 18:16
ezek szerint benned is ott motoszkál(na) valami... ne tagadd! :))
2010. aug. 25. 18:08

Gondolkodnod neked is szabad!:P

Ábrándozni sem bűn, én a tettlegességet nem szeretem!:)

Jó, mindennek van határa. Mondjuk kirándulás közben nem képzelem oda az expartneremet sehova. De ha meglátom, vagy valahogy szóba jön, elgondolkozok. Ez szerintem normális. Vagy nem?:D

52. nikolett (válaszként erre: 51. - Gomboc7)
2010. aug. 25. 18:07
Nana... :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook