Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van esélye egy humán beállítottságú embernek az emelt szintű kémia-, és biológiaérettségin a 90+%-ra? fórum

Van esélye egy humán beállítottságú embernek az emelt szintű kémia-, és biológiaérettségin a 90+%-ra? (beszélgetős fórum)

2010. okt. 19. 16:56

Mindent meg lehet tanulni.

Maximum kínkeservvel. Azért kitartás.

7. Pirosalma (válaszként erre: 4. - Amynona92)
2010. okt. 19. 16:46
Mondjuk, humán beállítottságú ember ne nagyon menjen szerintem orvosnak. Fogorvosnak inkább.
2010. okt. 19. 16:46

hmmmmmmmmmmmm

hát a kémia?

jajjjjjjjj

nehéz az tuti

a tanárod mit mond?

az is fontos

5. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Amynona92)
2010. okt. 19. 16:45
Persze, esély van. Attól függ, mióta tanulod a kémiát és a biológiát. Az érettségi jó letétele általában nem ész, hanem befektetett idő kérdése, és ez még az emelt szintűekre is igaz.
2010. okt. 19. 16:45

fogorvosira.

kémiából nem voltam valami jó, mert nem nagyon magyarázott a tanárunk. a reál beállítottságúak megértették az anyagot elsőre, de a humánosok (mint pl. én is) nem, nekünk meg nem magyarázta el újból... ezért járok magántanárhoz :)

2010. okt. 19. 16:41

Bioszból lehet..de a kémia...hát nálam nem jött össze :(

Az nagyon kemény szokott lenni,még a közép is.

Mennyire vagy jó kémiából?

Orvosira szeretnél jelentkezni?

2010. okt. 19. 16:40
Biológiából van. A kémia necces!
2010. okt. 19. 16:37

Szorgalomból nincs hiány, magántanárhoz járok kémiából (nála a Villányi Attila-féle kémiakönyvekből tanulok), a bioszt egyedül tanulom a Berend Mihály-féle könyvekből.


Szerintetek van esélyem a 90+%-ra?


Köszi a segítséget! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook