Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van esély még őrült szerelmet átélnem? Vágyom rá! fórum

Van esély még őrült szerelmet átélnem? Vágyom rá! (beszélgetős fórum)


21. amoncsi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 4. 16:02
Mit érzel a párod iránt ? Így a leírtak alapján olyan mintha már nem lennél belé szerelmes. Ha már nem érzel úgy iránta nem érdemes őt áltatnod.Mi az amit igazán szeretnél ?
20. 184481d874 (válaszként erre: 16. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 1. 12:46
30 ? Az még a "tini" korszak ,most jönnek a legszebb évek,sőt én 50-en felül voltam amikor rátaláltam életem nagy szerelmére.
19. csakelőre (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 30. 12:34

Akkor maradj vele,és feküdj le egy olyan emberrel,akit nem kívánsz!



Azok alapján amiket leírtál,inkább lakótárs,mint szerelem.

18. Péter 83 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 29. 11:25
Beszélgettél a pároddal arról, hogy mit szeretnél?
17. Lávli* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 29. 08:47

Mindig bármire van esély.

Arra is, hogy lelép a pasid, mert őrült szerelemre vágyik.

Én úgy vagyok vele, hogy ha valaki igazán akar valamit, akkor tesz érte. Ha nem tesz, akkor az a valami nem is olyan fontos neki. Neked kell eldönteni, hogy neked mi a fontos.

16. cc7a88f96d (válaszként erre: 14. - Amaunet)
2020. márc. 29. 08:34
Teljesen egyetèrtek.Èn lassan 30èvesen igenis bànom az elpocsèkolt felesleges időt,amit màsokra szàntam.25èvesen most kène a legszebb èveit èlje.
2020. márc. 29. 07:59
*döntened kell majd
14. Amaunet (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 29. 07:57
Az életben még ettől nehezebb dolgokban is döntened majd. Vannak dolgok, mikor magad mellett kell döntened, magadra kell szavaznod, még ha ez másoknak fáj is.
13. cc7a88f96d (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 29. 07:41

Èn biztos nem maradnèk egy ilyen kapcsolatban.Ha tènyleg olyan jòl megèrtitek egymàst,nyugodt szìvvel elmesèlhetnèd,hogy nàlad ez màr nem szerelem stb.Maradhattok attòl mèg normàlis kapcsolatban,baràtilag.Sokaknàl működik.

Èn annò lèptem.Nem bàntam meg.Nehèz eleinte,de mindig van jobb,plàne ha a jelenlegi helyzeted nem tesz boldoggà.

2020. márc. 28. 22:35
Nem tudom miért de nagyon nem tudom magam rávenni erre a lapátra. Nehéz elképzelni, hogy is tegyem és egyáltalán tegyem-e ☹️
11. csakelőre (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 22:05

A válasz:igen,van esély😁


Ingyen jótanács:fiatal vagy még a megalkuvásokhoz.


Lapát.

2020. márc. 28. 21:55

A szerelem és a vágy nem korhatáros. Jöhet bármikor. Garancia persze nincs rá, hogy valaha is megtalálod.

Viszont láthatóan kifelé kacsingatsz ebből az inkább ész érveken alapuló kapcsolatból, mert nem vagy elégedett és csak a megfelelő alkalom hiányzik. Szerintem kicsi az esélye, hogy a párod hirtelen szívtipróvá változzon, de ha tényleg jó embernek tartod a párod és szereted, akkor jobbat érdemel, minthogy ő legyen a kényelmes megoldás.

9. Péter 83 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 20:32
Pároddal beszélgettetek erről?
2020. márc. 28. 13:47

Csak azért vagy vele mert tudsz rá támaszkodni de közben nem kivánod nem vagy szerelmes belé és azért nem hagyod ott mert nincs sok mindened és mi van ha nem találsz jobbat magadnak?

Átcseszed őt azt ugye tudod?

És még nem mersz kockáztatni sem.

7. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 10:31
25 évesen? Ne viccelj. Hát persze, hogy van esélyed! Gondolj bele, mások ilyenkor még el sem kezdték :)
2020. márc. 28. 10:30
Ahogy az üzbégek szokták mondani: You can do it!
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 08:50

Nem félnék attól, hogy elhagyjam. 25 évesen már nem érzel vonzalmat iránta. Hova vezet, ha vele maradsz? Vagy elvesz, vagy nem. (30 évesen, 3 év kapcsolatban döntenie kellett volna már).

Ha elvesz és továbbra sem kívánod milyen lesz majd az életed?


Elhagynám és csak a tanulásra összpontosítanék, míg nem végzel.

Ne zárkózz el az ismerkedéstől, majd jön a szerelem is.

4. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 28. 06:52
Olyan filmesen elsöprőt nem biztos, hogy találsz, de szamár is jó elven ne ragadj le!
2020. márc. 27. 23:43
Van, még a jelenlegi pároddal is.
2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 27. 22:36

Hát - nem tudom, elég sok 25 évest ismerek, akinek nincs saját autója.

Hiányérzeted van egy biztonságos kapcsolatban, ugyanakkor keveset tapasztaltál, és nem is éltél még egyedül.

Végezd el a fősulit, állj a saját lábadra, és majd kiderül, mit is tartogat számodra az élet. Nem vagy kikésve semmiből.

2020. márc. 27. 22:25

25 leszek fél év múlva. 16 éves korom óta kapcsolatban élek. Mármint ezidő alatt 3 kapcsolatom volt. Viszont igazán halálosan, őrülten szerelmes soha nem voltam még. A jelenlegi párommal több, mint 3 éve vagyok együtt. Eleinte szerelmes voltam, aztán át alakult egy szeretetté. Sokat jelent nekem, szeretem őt és el sem tudom képzelni, hogy nem az életem része. Viszont mindennap vágyom valami újra, másra. Szerelemre, őrült vágyra. Olyanra, mint a filmekben. Égető nemi vággyal fűszerve. A párom jó ember, vagyis számomra jó. Jó barátom, számíthatok rá és megbízom benne. Nyilván veszekszünk de nincsenek nagy problémák. Úgy érzem sok dologban viszont akadályoz. Nem csalnám meg, de félek attól ha el hagynám és nem találnám meg azt amire most vágyom megbánnám,hogy elhagytam. Nem tudom miért de frusztrál, hogy 25 vagyok és esetleg kicsúszhatok az időből ha mondjuk legkésőbb 8-10 éven belül nem mennék férjhez, nem szülnék. Vagy már az is késő lenne lehet. Frusztrál az idő gyorsasága. Nem túl sok mindenem van. Most vagyok fősulis, anyukámmal élünk és van autóm, meg átlagos fizetésem. Vagy lehet valakinek ez átlagon aluli is. Tehát félek mozdulni, ez a baj. Már nem kívánom őt úgy ahogyan régen, kezd eltunyulni. 30 éves és nagyon pocakosodik. Én mindennap ezdem, nem hagyom el magam.

Adnátok tanácsot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook