Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van értelme szenvedni? fórum

Van értelme szenvedni? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 24. 14:05
Szenvedni??? Minek??? Miért ??? Van másik,mint a trombita!! :))
2011. nov. 18. 02:34

Van értelme! Ha szereted őt, van értelme.

Nekem az a véleményem azok alapján amit leírtál, hogy négy év alatt a három gyerkőc az azért elég sok, és lehet, hogy részben az is okozta a párkapcsolati problémáitokat, hogy nem voltatok elég időt kettesben, sem a kapcsolat elején sem most mióta vannak a gyerekek.

A másik dolog a gyerekekkel kapcsolatban, hogy bár nyilván nem tudják, mi a helyzet, azért valószínűleg érzik, hogy történik valami. Lehet, hogy jobb lenne elmondani a nagyobbaknak valami lebutított sztorit (anyu és apu mostanában nagyon fáradtak és néha nincs idejük meg energiájuk eleget együtt lenni és ez rossz érzés nekik), mintha nem tudnak semmit és valami csak lóg úgy a levegőben otthon.

Egyébként meg mindent bele! Vegyél új fehérneműt, főzd meg a kedvencét, bízd rá valakire a kicsiket egy estére, vegyél egy üveg bort, rakj be valami zenét (régi közös számok?) és várd otthon valami csinos ruhában. próbáld meg felidézni, miket csináltatok a kapcsolat elején, amikor még dúlt a szerelem, miket ettetek, miket néztetek, hová mászkáltatok. nosztalgiázzatok kicsit. ajánld föl, hogy megmasszírozod. igyekezz az együtt töltött időben személyes, kettőtökre vonatkozó dolgokat megosztani vagy hagyd őt beszélni a saját problémáiról. szerintem nagyon fontos, hogy a társalgás ne abban merüljön ki, hogy hoztál-e kenyeret meg hogy náthás lett a gyerek.

2011. nov. 18. 02:21
nincs,az elet szep elvezni kell.
12. 0b18315731 (válaszként erre: 11. - Klindi22)
2011. szept. 6. 16:13

Aki támad az....ne is vedd fel,nem érdemes.Fáradt,ne kezdeményezz,búj oda simogasd ennyi,ha akar valamit kezdeményez,mikor nem dolgozik arra öszpontosíts és nevess sokat.Legyél kedvesebb és változtass,fodrász új ruha,új parfüm és fontos pár szexi fehérnemű.Azért ne érezze magát nyeregbe,mert ő is hibázott,miért nem szólt rád?Sokszor,amíg nem értesz a szóból,megoldotta félre kefélt,tipikus pasi,tehát bűnös ő is,nem is gyengén,jó mondjuk te jobban!:-)Ennyi legyél kedves...vacsival hazavárni,kérdezni milyen npaja volt..újságolni a lányaiddal mi újság.

Ne ellenőrizd,hanem úgy 3-om hónap múlva kérdezd meg mi újság a nővel???

Mondd rá valamit,de menj vele társaságba ahol is nézz ki szuperul és hátha valami kollegája megdicsér.

Engedd sörözni a haverokkal..engedj neki szabadságot.Rájön te egy szuper nő vagy,bolond lenne elhagyni,de szögezd le gyorsan ezt megbocsájtottad első volt és utolsó,hiszen sajna ha valakivel egyszer megteszik előfordul,hogy bármikor mert megtehetik,vérszemet kap én is benne voltam,tudom,mindig mindent megbocsájtottam 2 évig.Kár volt.Harcolj érte de ha csatát vesztesz ismerd fel és időben.

2011. szept. 6. 15:23

Nagyon köszönöm a válaszokat, de leginkább a tanácsokat!

Tudom hihetetlenül hangzik de változtam és változni fogok még ha ennyi nem elég!

A párom éjszaka ér haza 2-3 között mindig meg várom, oda bújok hozzá, de ő mást nem akar, pedig a szex hiánya miatt keresett mást!

Lehet, hogy nem kellek neki, de ő nem mondja pedig kérdeztem tőle!

Mondtam neki, hogy a lányok és mert én nem szeretném el veszíteni ezért ne maradjon velem!

Aranyosak vagytok, hogy nem támadtok ezt nagyon köszönöm!!

10. 53dfddad18 (válaszként erre: 8. - Mari20)
2011. szept. 6. 15:07

Én kérek!

Hogyan vegyem el az érzelmeket a gondolatoktól?

9. 0b18315731 (válaszként erre: 8. - Mari20)
2011. szept. 6. 15:00
Csúcs vagy!Vérbeli optimista,te sem bocsájtanál feltehetőleg,de szereti a férjét le írta ő rontotta el.Ő hibázott neki kell helyre hozni.Nem szabad,hogy le írja magát,hiszen nő és érdemes a jóra,mondjuk mindenki de mi nők naná!:-)))Szuper volt olvasni köszi!
2011. szept. 6. 14:57

nincs


de sok tapasztalatra van szükséged, hogy ne szenvedj


a cél = hogy megértsd hogy egyetlen biztos dolog van a MAI nap, és hogy élj napról napra....


érzelmeket este vedd el a gondolataidtól, és tedd az élet könyvébe a történéseket, a jó vagy rossz emlékek közzé.....


(holnap) reggel, mosolyogva ébredj, legyél hálás mindenért amid van ( sorolj fel több tucatot )

nagyon sok van.... de észre se veszed....


induljon jól a napod....


valahogy erre felé javaslom elindulni

ha kérsz még (ötletet) akkor irj....


legyen szép napod

MAri

2011. szept. 6. 14:57
Nincs.
6. lilla301 (válaszként erre: 3. - 53dfddad18)
2011. szept. 6. 14:53
...milyen igaz....
5. 0b18315731 (válaszként erre: 1. - Klindi22)
2011. szept. 6. 14:50

Válaszom.Hárman vagyunk testvérek,szüleim 50-51 évesek.Anyumnak apum volt az első.Később megcsalta apámat egy szakáccsal,szerelmes lett a gyerekorvosba,leveleket írt neki,megcsalta apám legjobb haverjával,szét költöztek két hét múlva össze.Nem hagytuk őket mi sem szétmenni segítettünk békülni.Ma már jót röhögnek,közölték egyik este a másikkal,minden farok és csöcs egyforma a hozzá tartozó ember nem mindegy.Anyunk egy időbe hisztis volt féltékeny apum vissza bosszulja-e ellenőrizte...megunta,mondjuk szórtuk is neki az igét.Imádom a szüleimet,nekik sikerült.

Én:3-or csaltak meg vertek is,fulladtam is majdnem meg,nem maradtunk együtt,gyerekem se lett tőle.

Le írtad te hibád én is úgy gondolom,neked kell helyre hozni,megváltozni magadba szerelmesíteni a férjedet.Nagy csata lesz a boldogságod csatája,de sikerülhet.Ha máshogy állsz hozzá,nem csalt volna meg szerintem,tehát később sem lesz gond és a vagyon és a gyerekek miatt menteni kell ami még menthető.Ülj le vele mond el mit érzel,hogy bánod megérted miért mit tett és újra kezdenéd...cserébe azt kéred,hogy segítsen neked hogy bizonyíts felé?Ideje fel állni a padlórol és ha ez így nem megy jön a B terv.

Küldj magadnak szerelmes smseket...virágot...kellesz még másnak is 3-om gyerekkel,okosan,el hiheted,ha ügyesen csinálod,persze a B tervet 3-4 hónap múlva kéne akkor vissza jön,de azt is megmondhatod neki,hibáztál,hagyjon el,de úgy se lesz boldog szerinted melyik faszi nyerő ráadásul 3-om gyerek után fizetett gyerektartással?Úgy se marad a kiscsajjal,de közöld vele,egyszer költözik el,úgy is költözne hozzád majd vissza,akkor meg jól túráztasd meg...ne ess azért kétségbe össze köt a múlt és a 3-om gyerek.A pasik nagy játékosok,de nem feltétlen az van hogy ők a főnökök,de jobb őket abba a tudatba hatni.Ne feledd te nő vagy és az a 3-szög van a lábad között amiért a pasik ölni is képesek,a szerető sem ellenfél,csak ne add fel ne írdd le magad,hibáztál,de még lehetsz vele nagyon boldog.

2011. szept. 6. 14:40

ha a párod szakított a szeretőjével és mondta is, hogy adtok magatoknak egy esélyt, akkor szerintem mindenképp

Beszéljetek sokat, próbáljátok kideríteni, mitől változtál meg a kórházban, és mi lenne a megoldás, hogy minden a régi lehessen. És ehhez ő is kell, melletted kell, hogy álljon, gondolom kórház után egyedül hagyott a gondolataiddal, azért jutottál oda, ahova és zárkóztál be.

A párod rosszul döntött, mikor megsértődött és mást keresett, inkább melléd kellett volna állnia és kihozni a gödörből. De ezen utólag már nem lehet változtatni, de ha még szeret, akkor fogjatok össze, és együtt gyertek ki ebből - a titok nyitja a kommunikáció! Minden érzést, gondolatot, félelmet kimondani.

Egymásba kapaszkodjatok, nem kifelé kell menekülni ilyenkor a kapcsolatból.


Sok sikert, drukkolok! :)

2011. szept. 6. 14:37
Minden idő elfecsérelt idő az Életből, amit szenvedéssel tölt az ember....
2011. szept. 6. 14:34

Ha szereted és megbeszélitek a problémákat és persze Ö tényleg ott hagyja a másik nöt akkor mindenképp meg kéne probálnotok. Ha leginkább a Te hibád volt akkor vltoztass mert különben tényleg elveszited. Nem megszerezni nehéz egy pasit hanem megtartani és ha ugy érzi el van hanyagolva akkor megszerzi máshol ami kell neki.

Sok sikert remélem rendbe tudjátok hozni a dolgokat.

2011. szept. 6. 14:29

A párommal 4éve vagyunk együtt, van 3 közös gyermekünk. A nagyok 3évesek múltak a kicsi 16hónapos!

több mint 1 hónapot töltöttem korházban és ez nagyon meg viselt engem, onnantól hogy haza jöttünk meg változtam.

Én bezárkoztam, nem szívesen hagytam el az othonunkat, barátkozni nem barátkoztam, akik voltak őket is elhanyagoltam, mindenkit megbántottam. Én igyekeztem meg vátozni de nem sikerült.

A páromat elhanyagoltam nagyon, veszekedtem vele sokat, és ő ezt megunta, keresett magának valaki mást.

Amit tökéletesen megértek, de nem akarom elveszteni mert nagyon szeretem.

A lányok is imádják őt nagyon és ő is imádja őket!

Mikor megtaláltam a telefonjában az üzeneteket a szívem szakadt meg, nagyon fájt, hogy talált magának valaki mást!

Meg beszéltük a dolgot és ugy döntöttünk,hogy adunk még egy esélyt a kapcsolatunknak!

A lány a szeretője akart maradni, de a párom azt mondta lezárta vele a dolgot! 2hete tartott kb és egyszer találkoztak!

Azóta el utasít nem tudom hogy büntetni akar vagy így érzi igazán!

Nem tudom mit tegyek hadjam elmenni vagy harcoljak azért hogy boldogok lehessünk?

Pénteken találtam meg az üzenetei!

Azóta szenvedek, és bizalmatlan vagyok!

Félek, hogy el vesztem nem tudom nélküle elképzelni a jövöt!

Válaszotokat várom, de ne bántsatok eleget szenvedek így is!

A lányok nem vesznek észre ebből az egészből semmit arra oda figyelünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook