Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van email címe a Mák-nak, ahová be tudom jelenteni, hogy átléptem agas.-hoz, mivel gázártámogatásom van? fórum

Van email címe a Mák-nak, ahová be tudom jelenteni, hogy átléptem agas.-hoz, mivel gázártámogatásom van? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 12. 20:05
Tud már valaki valamit arról,hogy jövőre még lesz, vagy megszűnik a gázártámogatás?
6. kingi7 (válaszként erre: 5. - 8c73a5832e)
2009. nov. 10. 09:23

Én februárban, nem volt gázártámogatásom, de azzal együtt lehet menni, és ott is ugyan ugy megkapod...

Szerintem megérte, bár ez hosszabb távon derül ki, mert a piacon változtak az árak... itt tudod szabályozni, hogy a 12 hónapból milyen arányban szeretnéd fizetni az egész évi gázt.

Hvd fel a gas.hu-t és mindent elmondanak, kicsit hosszadalmasabb, fél év kellett az átálláshoz. Van egy összehasonltó oldal valami gázárak összehasonlítása, ott kellene megnézni, mert szolgáltatótól függ...

5. 8c73a5832e (válaszként erre: 2. - Kingi7)
2009. nov. 10. 09:15
Te mikor léptél át,és neked is volt gázártámogatásod? hogyan intézted, ha volt? Megérte átmenni, nem bántad meg? Mert a m.helyemen sokan visszamentek a TIGÁZ-hoz...
2009. nov. 10. 09:13
Köszi, elég hülyén fogalmaztam, bocsi.Szóval átléptem,de mondták az ismerősök, hogy be kell jelenteni a MÁK-nak is. Már csak igaz ,egy hónapra szól. Elfogadják az emailt is, és mit kell írni benne, a határozatszámot,vagy mit?Segítsetek, légyszi....
3. hihi
2009. nov. 10. 09:05
2009. nov. 10. 09:05
A gas.hu -n mindent megtalálsz, én már átléptem...
2009. nov. 10. 09:03
Van email címe a Mák-nak, ahová be tudom jelenteni, hogy átléptem agas.-hoz, mivel gázártámogatásom van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook