Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy cég, aki Németo.-ba és Ausztriába közvetít ápolónőket. Hallott már róla valaki? fórum

Van egy cég, aki Németo.-ba és Ausztriába közvetít ápolónőket. Hallott már róla valaki? (tudásbázis kérdés)

7. Hannah87 (válaszként erre: 6. - Hohaha)
2010. febr. 9. 23:23

Ez szép és jó, de én egyet nem értek ezekben... mindig elgondolkodom, amikor ilyen hirdetést olvasok.


Hogy a francba szerez az ember tárgyalóképes német nyelvtudást egy gyorstalpalón??????

2010. febr. 7. 12:21
Ők az ígérik mindent( nyelvtanulás, kiutazás) kifizetnek előre nem kell adni semmit és amikor kimész akkor vonják le a fizudból, konkrétat nem tudok még.
2010. febr. 7. 12:08
Nah most kérdeztem meg telefonon egyik barátnőmet, aki Ausztriában dolgozott gyorsétteremben közvetítőn keresztül. Azt mondja gáz volt, mert a fizetése jó részét minden hónapban lenyúlták. :S Kevesebbet keresett, mintha ő maga ment volna be az állásra jelentkezni.
2010. febr. 7. 11:45
Csak ismerősön keresztül! A közvetítését - ha az az tényleg - sokat lenyúlnak. fizetsz és nem biztos, hogy tényleg lesz állásod!
3. 3c0814215c (válaszként erre: 1. - Hohaha)
2010. febr. 7. 11:38
Sok ilyen "cég" van. Legtöbször átverés. Begyűjtik a közvetítői díjat, és vége.
2010. febr. 7. 11:36

Tapasztalatom nincs, csak a hirdetést láttam a helyi újságban (Sopron).


Meg van Ausztriában dolgozó ápolónő ismerősöm. De ő nem közvetítőn keresztül ment ki.

2010. febr. 7. 11:35

Sziasztok!


Van egy cég aki Németbe és Osztrákba közvetít ápolónőket. Vannak ilyen tapasztalatok?


Több cég is érdekel.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook