Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van egy 3 cm-es cisztám.Kicsinek vagy nagynak számít? fórum

Van egy 3 cm-es cisztám.Kicsinek vagy nagynak számít? (tudásbázis kérdés)


2012. ápr. 14. 19:46

Szia! Nekem 4 db van,6 és 4 Cm -esek.:-((Úgy nézek ki mintha terhes lennék.

Closti túlstimulálása hozta ezt ki.

2011. okt. 30. 12:37

Nekem 3,5 cm-s cisztáim voltak a petefészkeimben.

A doki azt mondta, hogy ne bántsuk őket, csak ha megnőnek 5-6 centisre.

Végül felszívódtak.

2011. szept. 26. 08:31
Nekem is volt,panaszt nem okozott csak nem jött meg.Gyógyszert kaptam és amikor szexeltünk kilyukadt és meg is jött:)Folyadék meg egy hártya szerű dolog jött ki.Fájdalmat nem éreztem.Ne izgulj,sok mindenkinek szokott lenni.Nekem Clostytól volt.
10. Ylush
2010. jún. 7. 10:40

Szia!


Nekem is voltak gondjaim cisztával, de eddig mindig felszívódtak, kezelés nélkül. Annyi problémát okoztak, hogy rendszertelen volt a mensim. Anno a doki azt mondta, 3 cm alatt nem foglalkoznak vele, 3 cm felett gyógyszeres kezelés, 5 cm fölött pedig valószínűleg műtéti beavatkozás.

Sokszor van olyan is, hogy egy mensi alkalmával egyszerűen kidurranak, vagy pár hónap alatt felszívódnak.

Ettől függetlenül nem árt, ha megnéz egy nődoki is, és esetleg csinál hüvelyi uh-ot, az sokkal pontosabb, mint a hasi.


Ne aggódj, nem lesz gond! :)


Szép napot Neked!

2010. ápr. 10. 19:19

szia

igen valszeg fel fog szívódni, de a következő ciklusban is kellene ultrahang

ha mégsem akkor szoktak adni gyogyit rá akkor már biztos fel fog

ne ijedj meg ilyen sajnos van

a mérete szinte átlagosnak mondható

nekem számos 1 cm van mint a 2 petefészkemben

2010. ápr. 10. 18:28

Nekem is voltak cisztáim, sok panaszt is okoztak, de egy speciális erre a célra összeállított gyógynövény tea keverékétől elmúltak.

Akit érdekel, annak privátban szívesen írok róla.

2010. jan. 12. 15:13
Mindenkinek köszönöm a választ!
2010. jan. 12. 13:56
Nekem 6*8-as volt, amit műtöttek, aztán egy 3*4-es, amit "pihentetett" a doki. Akkor én elkezdtem akupunktúrára járni egy kínai dokihoz és három hónap múlva felszívódott a ciszta.
2010. jan. 12. 13:54

Nekem is volt eddig minden évben szinte :S Volt már 6.3-as is, és felszívódott, reméljük, Neked is fel fog!

Mielőbbi jobbulást!

4. Vigyorex6 (válaszként erre: 2. - C45cf0522b)
2010. jan. 12. 13:36
Van rá esély,hogy felszívódik.
2010. jan. 12. 13:36
Úgy tudom 3cm-es egy érett tüsző. Nekem is van egy 3meg egy valamivel nagyobb mint 4cm-es. 5cm-től javasolják a műtétet.
2010. jan. 12. 13:35
Sziasztok.Tegnap ahogy a doki nézte a vesekövemet,rákérdezett h mikor látott nőgyógyász,mert van a petefészkemnél egy 3 cm-es cisztám.Ez méretileg kicsi vagy nagy?Eltűnik magától?
2010. jan. 12. 13:34
Van egy 3 cm-es cisztám.Kicsinek vagy nagynak számít?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook