Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e valami tapasztalatotok Monori fogorvosokkal? Nemrég költöztünk ide, és sajnos most nagy szükségem van egyre. fórum

Van-e valami tapasztalatotok Monori fogorvosokkal? Nemrég költöztünk ide, és sajnos most nagy szükségem van egyre. (tudásbázis kérdés)


12. Dia1
2012. febr. 8. 13:28
Éppen tegnap voltam Poncz Dr-nál. Fel voltam készülve hogy sokat kell várnom de végül nem sok várakozás után bekerültem. Tényleg sokat beszél, ami addig nem is zavaró amíg én ülök a székében, de ha már nekem kellene várni odakint akkor biztos nem tetszene. Egyébként nagyon ügyes, kismamaként külön figyelt hogy ne izguljak a tömés teljesen fájdalommentes volt. Kamerával megmutatta hogy hol milyen problémák vannak, nagyon rendes és alapos. KÉt héttel előtte egy másik orvosnál voltam akinek nem sikerült maradéktalanul leszedni a fogkövemet és azt mondta egy tömni való fogam van. Poncz Doktornál meg kiderült 3 van...Nekem nagyon fontos hogy fájdalom mentes legyen a kezelés ezért inkább kibírom valahogy hogy várakozni kell, de ne félelemmel járjak a kezelésekre.
2011. jan. 20. 22:13
az arab orvost ismeri vki?
2011. jan. 20. 22:13

csak Gyömrőre a Szántayékhoz ne menjen senki

pszihopaták...

2009. jún. 3. 19:52
Jah az igaz, hogy borzasztó LASSÚ
2009. jún. 3. 19:51
Ponc dr-t én is tudom ajánlani, annyira leköti a figyelmedet azzal, hogy csak mondja-mondja, hogy észre sem veszed s már kész vagy :) és nem utolsó sorban ügyes a keze :) sok sikert!!
2009. jún. 3. 10:06
Sziasztok, nagyon köszönöm a válaszokat, ha tényleg annyira csapnivalóak akkor rászánom magam és inkább átmegyek vecsésre.
6. Magdi8 (válaszként erre: 4. - SF)
2009. jún. 2. 21:39
A Csorba tényleg nagyon jó. Nem tudom, hogy Monoron rendel-e még a Farkas Szabolcs, ő is maszek, és nagyon jó.
5. SF
2009. jún. 2. 21:27
Csak magánban rendel.
4. SF
2009. jún. 2. 21:27
Ha nem gond egy kisebb távolság, gyere át Vecsésre, és keresd dr. Csorba Lászlót az SZTK-ban. A környéken a legeslegjobb!
2009. jún. 2. 20:35

Helló!

Nekem van sajna bőven tapasztalatom.

Csapnivaló mind, borzasztóak.

Egy kiváló volt Dr Nemes Ágnes csak Ő meg elköltözött.

A Ponc Dr. Nagyon kedves órákig beszél hozzád, az órát nem ismeri tehát az egész napod odavan. mert borzasztó lassú, és imádja jártatni a száját csak a keze nem jár addig. Ez így van a magánrendelőjében is és még sorolhatnám.

2009. jún. 2. 20:28
Nekem sajnos nyincsen, nem is lakom arra.
2009. jún. 2. 20:26
Van-e valami tapasztalatotok Monori fogorvosokkal, mert nem rég költöztünk ide, és sajnos most nagy szükségem van egyre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook